Skip to content

Jak stworzyć lub używać funkcji Multi-Snap na Snapchacie

10 de kwiecień de 2021

Portale społecznościowe postęp na świecie zgodnie z oczekiwaniamiKażdego dnia odkrywamy coraz więcej innowacyjnych platform komunikacyjnych, a postęp technologiczny zapewniają różne firmy w każdej sieci.

Istnieje wiele opcji interakcji za pośrednictwem tych platform, w większości z podobieństwami, ale pod względem ich funkcje i sposób użycia są zupełnie inne.

Ważne jest, aby wiedzieć, jak obsługiwać różne sieci, aby jak najlepiej je wykorzystać, ale nie jest to skomplikowane, możemy wygenerować wiele korzyści przy dobrym wykorzystaniu, od pozyskania dużej liczby odbiorców generować pieniądze, jeśli sobie tego życzymy.

w Dziś Snapchat stał się jedną z najbardziej wirusowych aplikacji, dzięki swoim specjalnym funkcjom i dużej ilości rzeczy, które możemy w nim zrobić, jest łatwy w obsłudze, a także bezpieczny, co pozwala nam maksymalnie cieszyć się jego możliwościami.

Jak działa Snapchat?

Ta aplikacja ma podobne funkcje do komunikator internetowy, umożliwiając w ten sposób dodawanie kontaktów lub kont i wysyłanie wiadomości ze zdjęciami lub filmami, grupowo lub indywidualnie, podobnie możemy wybrać czas, w którym nasza wiadomość ma być dostępna.

Wiele kont znanych marek używaj Snapchata ze względu na wiele narzędziponieważ jeśli mówimy o szybkich aplikacjach, to jest to jedna z nich, możemy tworzyć zdjęcia w najbardziej efektywny sposób i udostępniać je szerokiej publiczności.

Jak już powiedzieliśmy, ma opcję czatu, całkowicie bezpłatną, jest jedną z najbardziej innowacyjne aktualizacje, a to, co możemy uzyskać, po prostu aktualizując naszą aplikację, użytkownicy szukają największego komfortu, a Snapchat jest tym, który zdecyduje się go uzyskać.

Podobnie w ramach swoich ostatnich aktualizacji mamy połączenie wideo, aplikacja dopuszcza możliwość zobaczyć się twarzą w twarz w wirtualny sposób W przypadku bliskich osób do darmowej platformy dodano dużą liczbę efektów i emotikonów, wywołując poruszenie wśród fanów aplikacji, stając się jedną z ulubionych opcji.

Musimy jednak zachować ostrożność podczas publikowania, które są odpowiednie dla wszystkich odbiorców, ponieważ dzieci, młodzież, a nawet dorośli używają tego narzędzia na całym świecie

Zalety i wady Snapchata

Jak każda aplikacja, masz swoje wady i zalety, między innymi to istnieje funkcja wysyłania zdjęć i filmów które są automatycznie usuwane w określonym czasie, więc nie powinniśmy martwić się o udostępniane przez nas informacje, zostaną one trwale usunięte.

Snapchat słynie z różnorodności filtrów, z których możemy korzystać robić z nimi zdjęciai natychmiast bezpiecznie je udostępniać. Kolejną zaletą są tzw. „ Geofiltry lokalizacyjne ”, w zasadzie chodzi o to, aby zobaczyć filtry dostępne w określonej lokalizacji, czyli tam, gdzie w danej chwili jesteśmy i w ten sposób dostosować je do własnych potrzeb.

użyj aplikacji snapchat

Najbardziej zauważalną i komentowaną przez użytkowników sieci wadą jest to, że gdy użytkownik robi zrzut ekranu, natychmiast powiadamia się drugą osobę, chociaż istnieje sztuczka polegająca na robieniu zrzutów ekranu bez zauważenia.

Aplikacja jest mniej bezpieczny niż inne komunikatory, ale mimo to jest jednym z najpotężniejszych w ramach tego, co pasuje, w ten sam sposób umożliwia nam przesyłanie zdjęć lub filmów z treściami „dla dorosłych” bez filtrów.

Jak tworzyć lub używać funkcji Multi-Snap na Snapchacie

Bez wątpienia jeden z najlepsze funkcje Snapchata A ulubionym rozwiązaniem dla wszystkich jest „multi-snap”, jeśli nie chcemy publikować jednego zdjęcia lub filmu, ale dwóch, to jest rozwiązanie.

W celu wykonanie tej funkcji jest niezwykle prosteWystarczy, że wpierw wejdziemy na ekran główny aplikacji, jeśli jej nie mamy to w łatwy sposób możemy ją pobrać i zalogować się do aplikacji. Następnie w opcji „kamera” wciskamy i przytrzymujemy przycisk „przechwytywanie”, aby utworzyć nowy film.

Następnie nie możemy zwolnić wciśniętego przycisku, dopóki nie zostanie zarejestrowanych kilka snapów, kiedy skończymy, nasze snapy zostaną odzwierciedlone na dole ekranu, wybieramy te, które chcemy, a resztę eliminujemy. I voila, edytujemy nasz snap zgodnie z naszymi preferencjami i wszystkie efekty zostaną zastosowane do snapów jednakowo.

Jak widać, plik Funkcja Multi-Snap na Snapchacie jest bardzo łatwa w użyciu. Więc nie masz już wymówek, aby nie cieszyć się tym nowym narzędziem.

dołącz do naszego kanału telegram