Skip to content

Jak stworzyć GIF z muzyką z telefonu komórkowego lub komputera? – Kompletny samouczek

22 de styczeń de 2022

Od czasu pojawienia się GIF-ów w Internecie za pośrednictwem różnych platform, takich jak WhatsApp, Facebook, Instagram, Telegram i inne, stali się królami internetu. Ponadto użycie GIF-ów zapewnia znacznie większe zainteresowanie i zabawę prowadzonymi rozmowami, ponieważ są one niewielkim fragmentem wideo z filmu lub dowolnego innego. Przeważnie GIF-y mają określony temat, taki jak komedia, miłość, sport i inne.

Być może w pewnym momencie zastanowiłeś się, jak stworzyć własne GIF-y z muzyką i móc dzielić się nimi z innymi ludźmi. Z drugiej strony, aby osiągnąć twórz własne GIF-y, Będziesz musiał skorzystać z niektórych aplikacji lub narzędzi online, które dadzą Ci najlepsze opcje ich tworzenia i w których możesz dodawać muzykę do GIF-ów. Najlepsze jest to, że możesz to zrobić z telefonu komórkowego lub komputera.

Jakich narzędzi online możesz użyć do tworzenia swoich GIF-ów z dźwiękiem i jak z nich korzystać?

Obecnie istnieje wiele stron internetowych, które pozwolą Ci stworzyć własny GIF z muzyką i podzielić się nim z przyjaciółmi, znajomymi i rodziną. Biorąc pod uwagę, że GIF-y stały się częścią bardzo ważne dla użytkowników którzy prowadzą ciągłe rozmowy za pośrednictwem platformy komunikacyjnej. Ponadto GIF-y nadadzą rozmowie, którą prowadzisz, inny i bardziej zabawny kontekst.

Z drugiej strony większość znalezionych przez nas GIF-ów została zaczerpnięta z fragment filmu lub wideo co było bardzo imponujące. Jednak wiele znalezionych przez nas GIF-ów jest pozbawionych dźwięku i z tego powodu udostępnimy Ci narzędzie, które pozwoli Ci stworzyć własny GIF z muzyką.

lalagif.com

Lalagif.com to jedna z aplikacji internetowych, która pozwoli Ci tworzyć GIF-y z muzyką i ogólnie GIF-y nie zawierają dźwięku, ponieważ nie byłyby uważane za GIF ale jako krótki film. Jeśli jednak lubisz GIF-y z muzyką, będzie to idealne narzędzie online do tworzenia GIF-ów z muzyką.

Jaka jest najlepsza aplikacja mobilna do tworzenia własnych muzycznych GIF-ów?

Kiedy pojawiły się GIF-y, stało się to trendem na długi czas, a także wywołało poruszenie we wszystkich sieciach społecznościowych. Dzieje się tak, ponieważ były to bardzo krótkie filmy, które można było wysłać zamiast wiadomości lub emotikony pokazującej reakcję na odpowiedź na wysłaną wiadomość.

Podobnie, kiedy pojawiły się GIF-y, rozpoczęło się tworzenie różnych aplikacji mobilnych, które pozwalają użytkownikom tworzyć własne GIF-y bez konieczności pobierania innych lub używania tych, które są już założone na platformach. Ponadto aplikacje te pozwolą Ci tworzyć własne GIF-y według własnych upodobań, korzystając z filmów, które lubisz najbardziej, a nawet będziesz mógł nagrywać własne filmy i konwertować je na słyszalne GIF-y.

Z tego powodu zostawimy Ci kilka aplikacji, które możesz pobrać, aby móc tworzyć własne muzyczne pliki GIF i którymi możesz się dzielić ze znajomymi.

PicsArt Animator: GIF i wideo

Jest to aplikacja, która stała się bardzo popularna w Sklepie Play i ma bardzo dobry wynik oraz rekomendacje od użytkowników, którzy z niej korzystali. Podobnie, to zawdzięcza różnorodność narzędzi oferowanych przez tę aplikację dla miłośników tworzenia naklejek, kreskówek i lubiących GIF-y. Jest powszechnie znany jako królowa aplikacji do tworzenia GIF-ów, ponieważ bardzo ułatwia tworzenie muzycznych GIF-ów za pomocą tej aplikacji.

użyj aplikacji picsart animaton do tworzenia muzycznych gifów

Teraz, jeśli szukasz aplikacji mobilnej do tworzenia własnych muzycznych GIF-ów, musisz wypróbować PicsArt Animator: GIF & Video i odkryć, ile kreatywnych GIF-ów możesz zrobić.

GIPHY: klawiatura i kreator GIFów i naklejek

GIPHY: GIF & Sticker Keyboard & Maker to aplikacja dostępna w Google Play i kompatybilna z telefonami z systemem Android. Jest to aplikacja, która oferuje dużą galerię GIF-ów z różnych kategorii. Innymi słowy, możesz znaleźć komedie, romanse, smutne GIF-y i wiele innych, które zostały zaprojektowane na podstawie wideo z filmu lub dowolnego innego wideo, które było wirusowe.

Z drugiej strony ta aplikacja mobilna pozwoli Ci cieszyć się pokojem tworzenia, czyli będziesz mógł tworzyć własne GIF-y i dodawać efekty, które lubisz najbardziej dostosowując je do swoich preferencji. Podobnie możesz dodać muzykę lub coś innego, dlatego skorzystaj i pobierz tę aplikację na swój telefon, aby zacząć tworzyć własne GIF-y.

Kreator GIF

Jest to kolejna z najlepszych aplikacji, które mogą istnieć do tworzenia muzycznych GIF-ów z telefonu komórkowego, wystarczy ją pobrać i zacząć tworzyć bardzo kreatywne GIF-y z filmów, które masz w swojej galerii.

Kreator GIF

Inną aplikacją, której możesz używać do tworzenia GIF-ów z muzyką, jest GIF Maker, ponieważ oferuje nieskończone specjalne narzędzia do tworzenia GIF-ów z filmów, które lubisz, więc nie wahaj się go wypróbować.

stwórz własne muzyczne gify za pomocą kreatora gif

Jak stworzyć słyszalny GIF bez użycia żadnego programu lub aplikacji?

Bardzo trudno jest stworzyć GIF bez pomocy aplikacji lub programu, ponieważ większość aplikacji i programów zapewnia nam wiele narzędzi, dzięki którym tworzone GIF-y wyglądają dobrze. Ponadto dzięki aplikacjom i programom możliwe będzie posiadanie wstępnie ustalonego formatu pod względem szacowanego czasu dla GIF-ów, dzięki czemu będą one dobrze odtwarzane.

Jednak może istnieć możliwość stworzenia GIF-a przy użyciu bardzo krótkiego filmu, a niektóre aplikacje, takie jak WhatsApp, pozwalają nam wysyłać filmy z nasza galeria w formacie GIF. Jednak jest bardzo niewiele aplikacji, które nam na to pozwalają, ale jak wspomniano, trudno nie użyć konkretnego programu lub aplikacji do stworzenia słyszalnego GIF-a.

dołącz do naszego kanału telegram