Skip to content

Jak stworzyć darmowego chatbota WhatsApp z automatycznymi odpowiedziami? (Przykład)

27 de luty de 2021

Walka na rynkach hospitalizacje i narodowe, rośnie z dnia na dzień. Użytkownicy szukają nie tylko osób, które mogą zapewnić im różne produkty, ale także firm, które oferują im łatwe i przyjemne zakupy.

Na podstawie tego wszystkiego Whatsapp oferuje setkom firm na całym świecie wiele opcji, dzięki którym gwarantują bezpośrednią komunikację z użytkownikami, którzy żądają ich usług. Dlatego te organizacje decydują się na posiadanie firmowego konta WhatsApp

Jednym z najlepszych sposobów na wzbudzenie jeszcze większego entuzjazmu wśród klientów i oferowanych przez Ciebie usług jest dobra obsługa osób, które przychodzą do Twoich przedsięwzięć, zawsze pamiętając o stosowaniu niezbędnych narzędzi marketingowych.

Jedną z najlepszych opcji zapewniania wysokiej jakości opieki jest korzystanie z chatbot oferowane przez platformę WhatsApp. Są one używane wyłącznie w celu ułatwienia pracy menedżerom.

Możesz umieścić między posty Niektóre często zadawane pytania i odpowiedzi lub wiadomości oczekujące są ustawieniami domyślnymi. Wiadomości te są często używane w celu rozwiązania różnych sytuacji z klientami, oprócz zapewnienia klientom specjalnego wsparcia.

W tym poście nauczymy Cię specjalnych szczegółów, które powinieneś wiedzieć, jeśli myślisz o użyciu chatbota w WhatsApp, aby pomóc Ci w prowadzeniu firmy.

Korzyści z założenia chatbota w WhatsApp Business

Dla tych, którzy nie wiedzą, bot składa się ze specjalistycznego oprogramowania do wykonywania różnych zadań o charakterze powtarzalnym. Na tej podstawie, aby go skonfigurować, konieczne jest umieszczenie szeregu instrukcji tak, aby uzyskał prawidłowy rozwój.

Gdy bot jest bezpośrednio powiązany z czatem w Internet, zmienia swoją nazwę na chatbot, który jest również szeroko stosowany na platformach takich jak Telegram. U niego osoba ma taką możliwość porozumieć się, poprzez program, który ma wspólny język, a przede wszystkim naturalny.

Dzięki chatbotowi w WhatsApp będziesz mógł skuteczniej zaspokajać potrzeby swoich użytkowników. Podobnie możesz umieścić pewne priorytety wśród posty i rozwijaj się lepiej, ponieważ możesz zmaksymalizować swój czas i czas oczekiwania między nimi.

Wymagania dotyczące automatycznego tworzenia bota w WhatsApp?

Kilkakrotnie ludzie uważają, że aby mieć to narzędzie, wystarczy pobrać tylko część aplikacja i gotowy. Istnieje jednak szereg wymagań i ważnych elementów, które należy wziąć pod uwagę, takich jak:

 • Na początek musisz mieć stosunkowo dużą aktywność w aplikacji WhatsApp.
 • Następnie należy pobrać aplikację, która pomaga nam w programowaniu chatbota.

Kiedy już zdobędziemy te pierwsze punkty każdego dnia, musimy przystąpić do rozważenia różnych celów i ważnych punktów, ich wykorzystania i sposobu, w jaki jest opracuje z użytkownikami, którzy się z nami kontaktują. Ważne punkty, o których należy pamiętać, to:

 1. Wyznacz cel na rynku docelowym.
 2. Zbadaj różne zmienne i typowe problemy, które możesz napotkać, a także potrzeby użytkowników.
 3. Przeanalizuj i ustal różne tematy, na które chatbot.
 4. Zbadaj zmienne i alternatywne ścieżki, gdy nie można odpowiedzieć na pytanie zwykłymi kanałami.

klawiatura WhatsApp na telefon komórkowy

Jak stworzyć i skonfigurować chatbota w WhatsApp

Aby rozpocząć konfigurację chatbota w WhatsApp, musisz wykonać następujące czynności:

 • Zacznij od pobrania aplikacji Automatyczna odpowiedź Whatsapp.
 • Po pobraniu należy przejść do dostępu do aplikacji i zlokalizować opcję „Ustawienia powiadomień”.
 • Musisz nadać aplikacji niezbędne uprawnienia, z którymi będzie mogła dobrze działać.
 • Następnie cofnij lokalizację opcji „Utwórz czat”. Zobaczysz tę opcję po prawej stronie ekranu.
 • Tam możesz wybrać sposób, w jaki odpowiedź zostanie wysłana, sposób, w jaki zostanie wysłana i inne alternatywy, które są dostępny.

I wszystko będzie gotowe, abyś mógł się zrelaksować i pozwolić swojej pracy płynąć.