Skip to content

Jak sprawić, by filtry TikTok wychodziły — szybko i prosto

17 de grudzień de 2021

Filtry TikTok Są bardzo niezbędnymi narzędziami do tworzenia filmów na tej platformie.ponieważ dodaje jeszcze jeden akcent do edycji tego. Gdy zauważysz, że filtry nie pojawiają się lub nie wszystkie filtry, będziesz musiał tylko wejść w opcję filtrów na ekranie nagrywania.

Po wprowadzeniu tej opcji będziesz przesuwać opcje nazwy filtra, aż dojdziesz do opcji „Zarządzaj”, którą wybierzesz, aby dobrze zobacz wszystkie dostępne filtry. Po znalezieniu filtrów możesz dodać je, aby się pojawiły i można to osiągnąć, dotykając pustego koła, automatycznie po jego wybraniu pojawi się symbol czeku, to będzie to.

Jak należy zaktualizować efekty TikTok?

Wiele osób, które używają TikTok do tworzenia treści, czasami zadaje sobie następujące pytania: Jak zaktualizować efekty TikTok? Prawda jest taka, że ​​jest to bardzo proste, ponieważ wszystko Będzie się opierać na ciągłym aktualizowaniu aplikacji aby nowe aktualizacje pojawiały się w aplikacji.

Ponadto należy pamiętać, że twórcy tej platformy są nieustannie tworzenie nowych pomysłów, które są dodawane do TikTok a wśród nich efekty, które są bardzo zabawne, aby użytkownicy tej platformy mogli z nich korzystać w swoich filmach. Efekty te sprawiają, że filmy użytkowników są inne i mogą wykorzystać swoją kreatywność w ich edycji.

Teraz, gdy zaktualizowałeś aplikację, możesz cieszyć się tymi ostatnimi aktualizacjami oraz różne efekty, które zostały przesłane na platformę.

Dlaczego nie widzę filtrów w aplikacji TikTok?

Jedną z opcji, które TikTok oferuje do edycji klipów wideo, jest użycie filtrów, które są bardzo przydatnym narzędziem dla tworzonych filmów i które chcesz udostępnić pozostałym osobom przeglądającym tę platformę. Ponadto filtry pozwalają nadać filmom inny akcent zarówno w kolorze, jak i efektach, czyniąc je wyjątkowymi.

Czasami zdarza się, że jesteś na platformie TikTok i zauważasz, że duża liczba filtrów się nie pojawia, to dlatego, że istnieje możliwość, że te nie zostały dodane i będziesz musiał samodzielnie skonfigurować aplikację i dodaj brakujące filtry.

Innym powodem, dla którego filtry się nie pojawiają, jest to, że może nie masz najnowszej aktualizacji tej aplikacji dlatego nie pojawiają się wszystkie filtry, więc nie zapomnij pobrać najnowszej wersji.

Jak wyszukiwać według nazwy filtrów na platformie TikTok?

naucz się znajdować filtry według nazwy

To, co musisz zrobić, aby wyszukać filtry według nazwy w TikTok, jest następujące: gdy jesteś w części nagrywania wideo, przechodzisz do prawej strony ekranu i wybierasz opcję „Filtry”; Po wybraniu różne filtry pojawią się podzielone na kategorie.

Podobnie u góry pojawią się następujące kategorie; portret, krajobraz, jedzenie, intensywny oraz sekcję o nazwie „zarządzaj”, w której możesz dodać filtry, które najbardziej Ci się podobają.

Jak rozwiązać problemy, że filtry nie wychodzą?

Istnieją różne możliwości, dlaczego zwykle nie pojawiają się wszystkie filtry TikTok, a niektóre z nich są spowodowane tym, że może Twój telefon lub Twoja wersja telefonu nie jest obsługiwana z wersją aplikacji TikTok. Innym powodem jest to, że nie masz najnowszej zaktualizowanej wersji, przez co filtry TikTok się nie pojawiają.

Niemniej jednak, jest kilka wskazówek, które pomogą Ci rozwiązać ten problem z filtrami platformy TikTok i mogą działać bardzo dobrze, jeśli zrobisz to poprawnie.

Wyczyść pamięć podręczną z TikTok

Bardzo często osoby, które mają TikTok mają problemy, a jednym z nich jest to, że filtry czasami nie pojawiają się w widoczny sposób. Ten problem może wystąpić, ponieważ pamięć podręczna jest zbyt pełna i często zdarza się, że filmy są oglądane i zapisywane, wszystko to powoduje ich akumulację, a aplikacja nie działa zbyt dobrze.

pusta pamięć podręczna

Z drugiej strony ważne jest, aby można go było opróżnić lub stale czyść dane z pamięci podręcznej aplikacji, aby można było rozwiązać pojawiające się problemy. Poza tym, eliminując dane z pamięci podręcznej, pozwoli to aplikacji działać znacznie szybciej.

Teraz, aby pozbyć się niepotrzebnych danych z pamięci podręcznej, będziesz musiał wykonać kilka małych kroków i bardzo łatwe do wykonania, te kroki są następujące:

  1. Zaloguj się do swojego profilu TikTok i dotknij trzech pasków które pojawiają się w prawym górnym rogu.
  2. Następnie przewiń w górę, aż znajdziesz opcję „Zwolnij miejsce” i wybierz ją.
  3. Po wybraniu pojawi się wyskakujące okienko z trzema opcjami, z których wybierzesz tylko miejsce, w którym jest napisane „Pamięć podręczna”, a wybierzesz „Opróżnij”.
  4. Po wybraniu opcji opróżniania pojawi się małe okno z dwiema opcjami, jedną z nich jest „Anuluj”, a drugą „Opróżnij”. wybierzesz puste i to będzie to.

Zaktualizuj lub odinstaluj i ponownie zainstaluj TikTok

To, co możesz również zrobić, aby rozwiązać problem polegający na tym, że różne filtry TikTok nie pojawiają się, to aktualizacja aplikacji w sklepie z aplikacjami, może to zrobić, jeśli masz zaktualizowałeś aplikację, natychmiast zobaczysz filtry.

Inne rozwiązania to odinstalowanie aplikacji i pobranie jej ponownie, aby mieć wszystkie opcje najnowszej wersji, można to osiągnąć, pobierając ją z platform takich jak Google Play, Play Store i innych.

zaktualizuj aplikację

Uruchom ponownie telefon komórkowy

Ostatnią rzeczą, jaką możesz zrobić i która może zadziałać w przypadku problemu z filtrem, jest ponowne uruchomienie telefonu komórkowego, aby był ponownie po włączeniu, zaktualizuj i zezwól każdy problem w aplikacjach został rozwiązany W prosty sposób.

dołącz do naszego kanału telegram