Skip to content

Jak sprawić, by ekran dotykowy był bardziej responsywny w systemie Android

3 de czerwiec de 2023

Urządzenia mobilne z Androidem stanowią absolutną większość na całym świecie, do tego stopnia, że ​​obecnie co najmniej 8 na 10 smartfonów sprzedawanych na całym świecie obsługuje mobilny system operacyjny opracowany przez ludzi z Google. Cóż, musimy podkreślić w tym samym sensie, że istnieje wiele sztuczek, które pozwolą Ci dostosować telefon komórkowy z Androidem do rodzaju użytkowania, jaki chcesz mu nadaćwięc najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to czytać artykuły z informacjami takimi jak ten.

W tym konkretnym przypadku wiedzieliśmy, że samouczek był odkładany zbyt długo, biorąc pod uwagę zainteresowanie użytkowników, aby poznać wszystkie szczegóły na jego temat., zwłaszcza gdy mówimy o możliwości zwiększenia czułości ekranu dotykowego urządzeń z systemem Android Root. Ważne jest to, że chociaż osiągnięcie tego wyniku jest możliwe, trzeba wiedzieć, że nie ma zbyt wielu możliwości, aby to osiągnąć i że trzeba być z nimi całkowicie precyzyjnym.

Szybszy ekran dotykowy Androida

Cóż, pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tym samouczku, jest to, że wiele smartfonów z Androidem z niższej półki zaczyna mieć problemy z czułością podczas użytkowania, zwłaszcza gdy mają więcej niż półtora roku lub dwa lata. Jeśli tak jest w przypadku Twojego urządzenia, musisz o tym wiedzieć Jedna z wielkich zalet zrootowania jest bezpośrednio związana z faktem, że możesz ustanowić znacznie szczęśliwszy system dla jego ekranu dotykowego.

Prawda jest taka, że ​​ten samouczek jest szczególnie polecany dla wszystkich tych terminali z systemem operacyjnym Android, które jednak nie zostały wyprodukowane przez ludzi Samsunga, biorąc pod uwagę, że koreańska firma dodaje opcję „Czułość”, która jest odpowiedzialna za kalibrację ekran. Jeśli masz urządzenie mobilne z Androidem, które nie zostało wyprodukowane przez koreańską firmę i chcesz zostawić wszystkie te problemy za sobą, wszystko, co musisz zrobić, to czytać o tym dalej..

W tym sensie musimy powiedzieć w związku z tym, że ta sztuczka zwiększająca wrażliwość na dotyk, której nauczymy Cię, działa praktycznie na wszystkich urządzeniach z Androidem, które nie mają opcji kalibracji ekranu dotykowego i zwiększenia wydajności ekranu Androida . To jest do powiedzenia, Można go używać na wszystkich wersjach Androida Piernik, Ice Cream Sandwich, JellyBean, KitKat, Lollipop i Marshmallow, a nawet Nugatnajbardziej aktualny z nich wszystkich.

Cóż, w tym momencie powinieneś wiedzieć, że na szczęście istnieje wiele aplikacji, które możemy wziąć pod uwagę, aby ekran naszych urządzeń mobilnych z Androidem był płynniejszy, chociaż niektóre z nich są fałszywe, więc lepiej być tak ostrożnym, jak to możliwe. Musimy w tym względzie wskazać, że już teraz pokażemy Ci kilka bardzo ciekawych opcji, które sprawdzą się w zwiększaniu czułości dotyku, dzięki aplikacji, która wyróżnia się na tle innych. To jest APK TouchScreen Booster.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wejść w poprzedni link, a następnie przejść do Ustawienia, Bezpieczeństwo, aby aktywować Nieznane źródła, które są dostępne w tej sekcji. Gdy to zrobisz, uruchom aplikację, aż zostanie w pełni zainstalowana. Po zakończeniu procesu będziesz mógł go otworzyć jak każdy inny. Wtedy musisz dać rekalibracja i zobaczysz, że pojawi się wyskakujące okienko, które poinformuje Cię o potwierdzeniu instalacji, klikając OK. Czekasz, aż aplikacja zakończy pracę, a wtedy będziesz mógł w pełni skalibrować ekran swojego urządzenia.

Czy udało Ci się zwiększyć czułość dotyku urządzenia z Androidem?

dołącz do naszego kanału telegram