Skip to content

Jak naprawić lub naprawić ekran dotykowy mojego telefonu komórkowego, który nie działa dobrze lub nie reaguje

5 de kwiecień de 2023

Jeden z najdelikatniejszych kawałków dowolny telefon komórkowy Obecny to niewątpliwie jego ekran, który można stłuc w niezwykle prosty sposób, przy jakimkolwiek uderzeniu może skończyć się roztrzaskaniem, między innymi czymś, czego bez wątpienia nikt z nas nie chce doświadczyć, ponieważ konieczność naprawy urządzenia zmiana ekranu, co w wielu przypadkach oznacza wymianę całego modułu, niewątpliwie wiąże się ze znacznymi kosztami.

Kiedyś urządzenia mobilne miały mniejsze ekrany, co sprawiało wrażenie, że wytrzymują znacznie dłużej, że znacznie bardziej znoszą karę ciosów. Prawda jest taka, że ​​tak, to prawda, ale dzisiaj to już za nami i musimy być ostrożni, nauczyć się dbać I wyczyść ekran telefonu komórkowego za pomocą szkło hartowane, obudowyitp.

Zmień ekran dotykowy, który nie działa

Wiele osób szuka sposobu na naprawę własnych telefonów mobilny w Internecie, szukając sposobów rozwiązania czegokolwiek w Internecie. W pewnym sensie nie jest to złe, ponieważ istnieje wiele rzeczy, które można rozwiązać za pomocą dobrego samouczka, jak można znaleźć w Zobacz, jak to zrobić w odpowiedniej sekcji.

Problem polega na tym, że w przypadku szukania sposobu naprawy ekranu dotykowego telefonujest to nieco bardziej skomplikowany problem niż na przykład rozwiązywanie jakiegokolwiek problemu z oprogramowaniem.

Napraw ekran dotykowy dowolnego Androida

Musisz liczyć trochę podstawowej wiedzy, nawet jeśli chodzi o rozwiązanie tego problemu, ponieważ w przeciwnym razie jedyne, co zamierzasz osiągnąć, to jeszcze większe uszkodzenie urządzenia. Oprócz posiadania odpowiednich narzędzi do wykonania zabiegu.

Części zamienne są dostępne w sklepach takich jak Amazon, eBay, Mercado Libre itp. I ogólnie cena nie jest zbyt wysoka, aby powiedzieć, chcę nawet zostawić ci film, w którym to wyjaśniono jak naprawić ekran dotykowy dowolnego telefonu komórkowego.

NOWA METODA NAPRAWY EKRANU DOTYKOWEGO W DOWOLNYM URZĄDZENIU MOBILNYM LUB DOTYKOWYM DOBRZE WYJAŚNIONY 2015

Oczywiste jest, że przy podstawowej wiedzy, a także przy użyciu narzędzi, nie jest to wcale skomplikowane naprawić ekran dotykowyale pamiętaj, że jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nawet najmniejsze, zalecamy udanie się do profesjonalisty, za dobrze zainwestowane kilka dolarów możesz zaoszczędzić sobie trudu, aby spróbować naprawić telefon i zakończyć do góry uszkadzając go nadal Bardziej niż to możliwe, lepiej udać się do fachowca, niż próbować coś zrobić bez choćby minimalnej wiedzy.

Jak sprawdzić, czy ekran dotykowy mojego telefonu komórkowego nie działa

Przed przystąpieniem do naprawy jakiegokolwiek uszkodzenia ekranu dotykowego należy sprawdzić, w czym tkwi problem Aby zastosować odpowiednie rozwiązanie, poniżej wskazujemy, jakie są najczęstsze oznaki, gdy dotyk Twojego urządzenia przedstawia awarie oprogramowania i jak możesz szybko temu zaradzić.

Powinieneś wiedzieć, że w niektórych przypadkach porażka, którą zauważasz w swoim dotyku może to być spowodowane aplikacją z którego obecnie korzystasz, jeśli jesteś w aplikacji i zauważysz, że dotknięcie punktu na ekranie nie działa, zalecamy sprawdzenie na ekranie głównym, czy dzieje się to samo, ponieważ w niektórych przypadkach jest to wykonanie aplikacji problem.

naprawa ekranu dotykowego

W każdym przypadku jest to zalecane wykonać test ekranu w celu sprawdzenia, czy szkoda dotyczy sprzętu lub oprogramowania; Aby przeprowadzić test, musimy przejść do opcji ustawień, zlokalizować i aktywować opcje programistyczne, w których wybierzemy test wskaźnika do przeprowadzenia wspomnianego testu.

Jeśli zauważysz, że niektóre obszary ekranu nie działają zalecana jest kalibracjaW tym celu istnieje wiele aplikacji, które są idealne do tego procesu; Ma to na celu dostosowanie działania naszego ekranu dotykowego pod względem oprogramowania, zalecamy wykonanie tych testów przed jakąkolwiek zmianą dotyczącą sprzętu.

Kiedy proponujemy przeprowadzenie aranżacji na naszym urządzeniu, musimy zbadać wszystkie dostępne opcje, wziąć pod uwagę wszystkie sugestie, które podajemy w tym artykule, w ten sposób wykonasz idealną robotę jak profesjonalista, więc będziesz nadal cieszyć się swoim urządzeniem do maksimum.

dołącz do naszego kanału telegram