Skip to content

Jak sprawdzić saldo w planach Digitel, Prepaid i Postpaid | Post Pełny samouczek

29 de lipiec de 2021

W dzisiejszych czasach proces doładowania salda został ułatwiony dzięki dostępowi do Internetu, dlatego tym razem będziesz mógł wiesz, jak dokonywać płatności i sprawdzać saldo na Twojej linii Digitel.

Jakie są zalety i wady posiadania linii w Digitel?

Poniżej będziesz mógł poznać zalety i wady dołączenia do linii Digitel więc wiesz, czy powinieneś go kupić.

Korzyść

Wśród głównych zalet, jakie zapewnia Digitel, jest fakt, że ponieważ minuty na połączenie nie rozróżniają operatorów telefonicznych, możesz dzwonić na inne telefony niż Digitel bez kosztów. Ponadto praktycznie wszystkie linie na rynku obsługują 4G lub LTE.

Niedogodności

Wielką wadą Digitel jest to, że nie ma sygnału 4G w całej Wenezueli, ponieważ jest wiele obszarów kraju, w których nie możesz uzyskać dostępu do Internetu przez Digitel ponieważ jego sygnał jest bardzo słaby. Dzieje się tak zwykle głównie na terenach wiejskich lub na drogach. Aby sprawdzić, czy Twój obszar znajduje się w zasięgu 3G, 4G i 5G, wejdź na mapę zasięgu Digitel.

Jak mogę pobrać aplikację Digitel?

Możesz pobierz aplikację Digitel z Google Play i App StorePoszukaj więc aplikacji „Digitel” w swoim sklepie z aplikacjami i kliknij zainstaluj. Następnie musisz poczekać na zakończenie procesu pobierania, aby móc uzyskać dostęp do aplikacji i wprowadzić swoje dane.

Metody sprawdzania salda Digitel z telefonu komórkowego

Jeśli to, czego chcesz, to wiesz, ile masz salda na telefonie Aby nadrobić zaległości, Digitel oferuje kilka metod do sprawdzenia, nieco podobnych do metod używanych przez Telcel.

Stronie internetowej

Możesz sprawdź swoje saldo w prosty sposób wchodząc na stronę Digitel i klikając opcję „Ludzie” znajdującą się na górnym pasku na początku. Następnie pojawi się kilka opcji, w tym „Sprawdź saldo”. Wystarczy wpisać numer linii i kod żądany przez stronę. Aby zakończyć procedurę, musisz kliknąć „Skonsultuj” i poznasz swoje saldo.

Aplikacja Digitel

Dzięki aplikacji Digitel możesz sprawdzić saldo tak samo, jak w aplikacji Movistar, ponieważ aby sprawdzić saldo z aplikacji, musisz otworzyć aplikację Digitel, wprowadzając numer linii i żądane hasło. W opcji, która mówi „Twoje konto”Dostępne saldo pojawi się na ekranie wraz z innymi interesującymi informacjami.

Telefonicznie

Możesz zadzwoń pod numer 121 lub 0412-9121121 z linii Digitel i wykonaj wskazane kroki, ponieważ najpierw muszą wiedzieć, czy Twój plan jest opłacony z dołu czy z góry. Inną opcją jest zadzwonić pod numer 123, z którego Digitel wyśle ​​później SMS-a, aby poznać swoje saldo i dodatkowe informacje.

Jak mogę doładować mój telefon Digitel?

doładowanie salda do digitela

Jeśli chcesz doładować swój telefon, Digitel oferuje kilka opcji, które oddaje do Twojej dyspozycji, abyś mógł efektywnie i szybko płacić za swoje usługi.

Z banków zrzeszonych

Masz możliwość przeprowadzać doładowania telefonów Digitel za pośrednictwem banków zrzeszonychWszystko, co musisz zrobić, to wejść na stronę Digitel, aby dowiedzieć się, w których bankach możesz płacić. Aby doładować linię Digitel ze swojego banku, możesz skorzystać z jego strony internetowej lub aplikacji bankowej.

Kartą kredytową

Digitel daje możliwość doładowania salda z komputera lub telefonu komórkowego za pomocą karty kredytowej. Aby wyjaśnić krok po kroku, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejść do Digitel Online, wprowadzić dane użytkownika lub zarejestrować swój numer telefonu.

Zobaczysz opcję „Doładuj„I” Doładowania i płatności na rzecz osób trzecich „, w których należy kliknąć na wybrany przez siebie. Następnie musisz podać numer telefonu, na który chcesz doładować, konkretną kwotę i oczywiście wymagane dane karty kredytowej. Jako ostatni krok wystarczy potwierdzić i to wszystko.

Z biur Digitel

Jeśli pójdziesz do Biura Digitel również pomogą Ci doładować saldoJednak platforma udostępnia metody z sieci lub aplikacji, dzięki czemu możesz usprawnić proces.