Skip to content

Jak sprawdzić, ile wyróżnionych odznak użytkowników mam na Facebooku – szybko i łatwo

31 de styczeń de 2021

Facebook jest zdecydowanie jedna z największych, najważniejszych i uznanych sieci społecznościowych które istnieją dzisiaj, dzięki czemu miliony użytkowników z całego świata zarejestrowały się na swojej platformie.

Narzędzia, opcje, usługi i wdrożenia, które Facebook dodawał z biegiem czasu, są dość obszerne do tego stopnia, że ​​w tej chwili jest kilka z nich na pewno jeszcze nie zdawaliśmy sobie sprawy, ale w ten sam sposób nadal są całkowicie przydatne.

Jeden z wydziały, które zawsze miał Facebook od początku była to możliwość założenia kolejnego konta lub innego profilu, niekoniecznie o nas, ale o wszystkim, co chcemy mieć konto w zależności od naszych upodobań i pragnień.

Stąd Zaczęły się rodzić strony na Facebooku jako takie, na określone tematy, między innymi piłka nożna, seriale, filmy, moda, odzież, boks. Te opcje zaczęły wypełniać nasze konta, dając nam wpływ.

Efekt z pozytywnego punktu widzenia, więc aby zobaczyć zawartość tych stron, jest bardzo prawdopodobne, że polubisz niektóre z nich, ponieważ z kolei być może chciałbyś dowiedzieć się więcej o tych stronach, do których masz skłonność do swoich upodobań.

W takim przypadku wszystko, co musisz zrobić, to uzyskać dostęp do głównego profilu tej strony i kliknij przycisk „Lubię to”, ale jeśli chcesz być bardziej w kontakcie, kliknij „Obserwuj”.

telefon facebok

Po kliknięciu „Lubię” będziemy mogli zobaczyć zdecydowaną większość postów publikowanych codziennie na tej stronie. Będą one w pełni widoczne na naszym kanale na Facebooku. Ale z drugiej strony musimy pamiętać, że jest to prawdopodobne może w pewnym momencie stracimy jedną z nich, Dlatego zawsze pamiętaj o aktualizacji swojego Facebooka.

W tym celu działa przycisk „Obserwuj”. Zostań z nami, a wyjaśnimy Ci znacznie dokładniej znaczenie tej opcji i jak może nam ona pomóc.

Do czego służy przycisk „Obserwuj” na Facebooku?

W przypadku, gdy znalazłeś jedną lub kilka stron, które bardzo Ci się podobały, samo kliknięcie przycisku „Lubię to” nie wystarczy. Ale dlaczego? Nie martw się, wyjaśnimy ci to.

Różnica między dawaniem lub nie dawaniem przycisku „like” jest taka, że ​​teraz, jeśli będziesz mógł zobaczyć informacje o tej stronie w naszym kanale ale mamy problem, jest prawdopodobne, że tracimy zdjęcia, filmy, komentarze i inne posty, które zostały przesłane w godzinach, w których nie byliśmy uważni.

Dlatego też od tego czasu istnieje nasza opcja „Śledź” zostaniemy powiadomieni na pasku opcji Facebooka za każdym razem, gdy publikuję obserwowaną stronę lub strony. W ten sposób nie przegapisz ani jednego wpisu, który jest obecny na Twojej tablicy na Facebooku.

Z drugiej strony, jest bardzo prawdopodobne, że z czasem komentuje, polubienie strony i udostępnienie jej reprezentuje Ciebie jako wybitnego użytkownika, ale kim jest polecany użytkownik?

Kim jest polecany użytkownik Facebooka?

Uważany również za po prostu Fan. To jest odznaka lub medal, który daje Ci konkretna strona na Facebooku, co oznacza, że ​​jesteś jednym z najbardziej lojalnych i oddanych jej obserwatorów.

Za każdym razem, gdy skomentujesz dowolną z ich publikacji, Twoja plakietka będzie widoczna u góry każdego komentarza jako polecany Fan tej strony. Zwykle dzieje się tak z powodu twoich działań w tym portalu, twoich udostępnionych zdjęć, polubień i komentarzy.

Jedynym sposobem na utratę plakietki polecanego fana jest usunięcie tej strony lub usunięcie Cię przez twórców z polecanego użytkownika.

opisywany wentylator

Jak mogę sprawdzić dokładną liczbę odznak na wyróżnionego użytkownika, które mam na Facebooku?

Nasz pierwszy krok, aby się dowiedzieć Znajdzie się on w początkowej sekcji naszego kontaczyli sekcję feed lub newsy i przeszukamy wśród opcji, które mogą być wyświetlone po jednej stronie ekranu, tam znajdziemy opcję „Strony”, którą klikniemy.

Zauważymy najlepiej pozycjonowane strony i te, którym jesteśmy najbardziej oddani, do każdej z nich wejdziemy i Zobaczymy, czy umieścimy nasze logo, robimy to również z innymi.