Skip to content

Jak sprawdzić, czy Samsung J7 może być używany w WOM i czy jest kompatybilny z tym operatorem?

4 de sierpień de 2022

Niewiele osób jest zaskoczonych tym, że byli na przykład w innych firmach, takich jak Movistar. Kiedy chcą przejść na WOM, napotykają pewne problemy z 4G. Dzisiaj zajmiemy się nieco bardziej szczegółowymi informacjami na ten temat, aby spróbować rozwiać wszelkie wątpliwości, jakie możesz mieć w związku z tym, czy Samsung J7 obsługuje WOM.

Wielu klientów, którzy przeszli do firmy WOM, doświadcza problemów. Istnieje możliwość, że nasz sprzęt nie jest kompatybilny z WOM i jego Internet 4G. Ten problem występuje, ponieważ pasma, w których pracują niektóre firmy, w przypadku Movistar, Claro i Entel, pracują na tej samej częstotliwości. Z drugiej strony cechy operatora WOM są bardzo różne, do czego powinni się dostosować, ponieważ są nową firmą.

Głównym problemem, na który wielu użytkowników ma skargi i pytania, jest to, że kiedy dokonujemy zmiany firmy, z pierwszych trzech na drugą, okazuje się, że Internet 4G nie działa. Niezależnie od tego, czy masz plan, czy masz to, co masz, to nie działa tak samo i musisz zadowolić się 3G.

Czy Samsung J7 obsługuje WOM?

Teraz, jeśli chcesz wiedzieć, czy Twój telefon jest kompatybilny z WOM, odpowiedź brzmi: tak. TObsługiwane są wszystkie wersje Samsung J7 z WOM, ponieważ urządzenie obsługuje takie sieci komórkowe. Musimy jednak wziąć pod uwagę kwestię częstotliwości, aby upewnić się, że nie będziemy mieć żadnych problemów z firmą WOM i że wszystko pójdzie dobrze.

Musisz też liczyć się z tym, że kupując telefon w niezależnym lub oficjalnym sklepie, w którym sprzedają ci go za darmo z fabryki, nie będziesz miał żadnych problemów niezależnie od firmy, którą masz. Problem pojawia się, gdy kupujemy od firmy takiej jak WOM, a potem chcesz przekazać innym firmomto nastąpi, gdy zaczniesz doświadczać pewnych problemów z 4G, które, prawdę mówiąc, są skomplikowane do rozwiązania.

W każdym razie zawsze zalecane jest to, kiedy nabyć nowe urządzenie, jest odblokowane. Ponieważ nie ma nic lepszego niż wypuszczenie jednego z fabryki. Chociaż w ten sam sposób można to zrobić samemu lub zabrać do specjalisty. Chociaż na początku może to kosztować trochę drożej, w końcu spłacamy się, gdy coś takiego się dzieje.

Poza tym zdarza się, że gdy nadejdzie dzień, w którym chcemy go odsprzedać, aby móc nabyć kolejny, ten jest fabrycznie odblokowany kosztuje trochę więcej Co jeśli sprzedamy taki, który działa tylko w WOM. Poza tym, że publiczność, która może chcieć go nabyć, jest znacznie większa niż nieliczni użytkownicy WOM, którzy chcą mieć w tym przypadku używanego Samsunga Galaxy J7.

Jak aktywować 4G WOM na Samsung Galaxy J7?

W tym przypadku Samsung J7 we wszystkich wersjach, zarówno J7 (2015), J7 (2016), jak i Samsung J7 Prime, są kompatybilne z WOM. Ponieważ wszystkie mają wsparcie dla sieci komórkowych. Ale żeby to zadziałało, musimy wziąć to pod uwagę częstotliwość jest prawidłowa i współpracować z WOM.

dwa telefony komórkowe Samsung umieszczone z przodu

A jeśli chcemy aktywować 4G w WOM, przechodzimy do ustawień> Karty SIM i połączenia. Następnie wybieramy konfigurację karty, na której pojawi się kilka opcji, takich jak nazwy punktów dostępowych, sieci komórkowe i na końcu będzie ta, którą wybierzemy, czyli Rodzaj preferowanej sieci, którą wybór pokaże nam sieć 3G, 2G i 4G LTE, naciskamy na to drugie, jeśli chcemy go aktywować.

Byłoby zupełnie inaczej, gdybyśmy kupili telefon od tych, które są sprzedawane w dużych sklepach takich jak Falabella, Ripley, La Polar, pośród innych. Bo zdarza się, że są już wypuszczone lub wolne z fabryki, czyli nie będziemy mieli nie ma problemu z korzystaniem z sieci 4G w dowolnej firmie. Teraz to samo dzieje się, jeśli kupimy telefon komórkowy w WOM, ale chcemy go później używać w Movistar, nie będzie kompatybilny i musielibyśmy skorzystać z tego samego procesu odblokowywania. A jeśli chcemy poprawnie skonfigurować nasz APN możemy wejść na oficjalną stronę WOM

dołącz do naszego kanału telegram