Skip to content

Jak sprawdzić, czy masz 32-bitowy czy 64-bitowy system Android

22 de kwiecień de 2023

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy istnieje metoda sprawdzenia, czy masz 32-bitowy czy 64-bitowy system Android? Musisz więc wziąć pod uwagę, że nauczymy Cię kilku naprawdę prostych sztuczek, aby wiedzieć, jaką masz wersję Androida. Dzieje się tak, że w różnych okolicznościach decydujące może być posiadanie jednej lub drugiej wersji Androida, dlatego nauczymy Cię, jak je rozróżnić.

Czasami aplikacja zainstalowana na smartfonie z Androidem za pośrednictwem pliku APK nie działa, ponieważ mamy niewłaściwą wersję Androida i wtedy ten artykuł może być przydatny. Ta niedogodność może się zdarzyć, ponieważ nie wiesz, czy używasz 32-bitowego czy 64-bitowego systemu operacyjnego.więc nauczymy Cię, jak to zrobić.

Z tego powodu, jeśli masz te informacje o swoim urządzeniu mobilnym, będziesz mógł wyszukiwać aplikacje i inne treści dokładnie powiązane z tym, czego potrzebuje Twój smartfon, i wierzymy, że ten krok po kroku będzie dla Ciebie niezwykle przydatny. W każdym razie, musisz wiedzieć, że jeśli chodzi o wersje Androida, nie ma problemu z instalacją aplikacji bezpośrednio ze sklepu Google Play.

Aplikacja jest najlepszym sprzymierzeńcem

Cóż, jeśli chcesz wiedzieć, czy masz 32-bitowy czy 64-bitowy Android, jak to często bywa w terminalach z Androidem, Pokażemy Ci aplikację, która pomoże Ci w tego typu przypadkach, o nazwie AnTuTu. Prawda jest taka, że ​​jest to platforma do obserwowania tych informacji na telefonie lub tablecie z Androidem, oprócz oferowania danych o ogólnej wydajności sprzętu itp.

Oczywiście pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać aplikację AnTuTu z tego linku, który jest oficjalnym linkiem Sklepu Google Play. Po uruchomieniu aplikacji zobaczysz na dole sekcję o nazwie Informacje, w które należy kliknąć. Tam wskaże wersję używanego systemu operacyjnego Googlea nawet, czy architektura jest 32-bitowa czy 64-bitowa.

W ten bardzo prosty sposób, następnym razem, gdy będziesz pobierać aplikację za pomocą instalacyjnego pliku APK, zajmie to tylko kilka sekund, aby wiedzieć, której wersji konkretnie potrzebujesz. W ten sposób zaoszczędzisz mnóstwo czasu na ręcznym instalowaniu aplikacji.więc jeśli potrzebujesz czegoś innego, po prostu zapytaj nas o to.

Inne bardzo częste pytania, które użytkownicy zwykle zostawiają w sieciach społecznościowych i forach dotyczących tego typu tematów, mają one związek z następującymi kwestiami: 64-bitowy procesor smartfona, 64-bitowe aplikacje na Androida, skąd mam wiedzieć, czy moje urządzenie z Androidem jest 64-bitowe, 64-bitowy smartfon, skąd mam wiedzieć, czy mój smartfon jest 64-bitowy, Android 64-bit na PC, jak dowiedzieć się, ile bitów ma procesor mojego telefonu komórkowego lub jak poznać architekturę mojego Androida. Jeśli masz inne pytania w tym zakresie, wystarczy, że nas o to zapytasz, abyśmy mogli Ci pomóc.

Teraz, gdy już wiesz, jak to sprawdzić za pomocą aplikacji takiej jak AnTuTu, czy masz 32-bitowy czy 64-bitowy Android?

dołącz do naszego kanału telegram