Skip to content

Jak słuchać radia innego kraju za pomocą telefonu komórkowego lub komputera? – Przydatne aplikacje i strony internetowe

23 de listopad de 2021

Choć dziś istnieje wiele platform muzycznych, takich jak Spotify, Apple Music czy Deezer Music, wciąż są ludzie, którzy wybierają stacje radiowe. Kierowcy stacje radiowe umieściły swoje stacje online, aby ludzie mogli słuchać muzyki, a także prezentowanych tam programów.

Jeśli masz internet w domu, możesz słuchać dowolnej stacji radiowej, niezależnie od tego, czy znajduje się na drugim końcu świata. Następnie wyjaśnimy, jak słuchać stacji radiowych znajdujących się w innym kraju za pomocą aplikacji lub programów z telefonu lub komputera.

Jakie są najbardziej znane stacje radiowe na świecie?

Na całym świecie istnieją setki stacji radiowych, ale tylko nieliczne wyróżniają się spośród większości, jest to spowodowane dobra muzyka, którą grają i jego programy. To właśnie one sprawiają, że stacja radiowa odnosi sukcesy i jest szeroko słuchana przez ludzi.

ten najczęściej słuchane stacje radiowe na całym świecie są to Radio Oye z Meksyku, Radio Maresia z Brazylii, Radio Caliente 97 z Panamy, Radio Z z Kostaryki, Radio All Southern Rock ze Stanów Zjednoczonych. Inne znane to Radio Hawaiian z Hawajów, Radio Kabu z Argentyny, Radio Garden i Cumbre Stereo 103.1 z Wenezueli.

To są najbardziej znane stacje radiowe na całym świecie. Jasne, niektóre z nich są bardziej znane niż inne, ale są określane jako najlepsze, ponieważ zawsze znajdują się w czołówce rankingu stacji w kraju. Na podstawie tych ocen możesz dokładnie poznać popularność tej stacji radiowej.

Jak uzyskać dostęp do zawartości „Radio Garden” ze swojego urządzenia?

Istnieją dwa sposoby uzyskania dostępu do treści Radio Garden, ze strony internetowej radia, a także z aplikacji. Dla tych, którzy mają komputery, mogą: dostęp ze strony internetowej a osoby z telefonami komórkowymi mogą pobrać aplikację bezpośrednio ze Sklepu Play.

Zawartość tej stacji jest najlepsza. Dlatego ludzie zawsze wolą go posłuchać przed skorzystaniem z platform muzycznych, takich jak Spotify, SoundCloud, Apple Music czy Deezer. Więc jeśli chcesz ciesz się treściami Radio Garden najlepiej jest pobrać aplikację. A jeśli chcesz korzystać z przeglądarki internetowej, spróbuj pobrać taką, która nie przestaje odtwarzać dźwięku online.

Należy zauważyć, że istnieje sposób na słuchanie stacji FM bez posiadania internetu, jest to możliwe zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS. Jednak problem polega na tym, że nie będę w stanie słuchać międzynarodowych stacji. Jednak przy takim sposobie słuchania stacji nadal istnieje możliwość słuchania stacji lokalnych.

Jaka jest najlepsza aplikacja do pobierania i słuchania międzynarodowych stacji radiowych?

logo sklepu zabaw

W Sklepie Play i Internecie dostępne są setki aplikacji i programów do słuchania internetowych stacji radiowych FM. Można jednak powiedzieć, że spośród wszystkich tych zastosowań najlepsze jest „Radio FM – stacje na żywo i stacje bezpośrednie”. Dzięki tej aplikacji możesz słuchaj stacji radiowych na żywo z dowolnego miejsca i nie będziesz musiał nic płacić, aby pobrać aplikację lub korzystać z jej usług.

Aplikacja daje dostęp do ponad 50 000 stacji z różnymi gatunkami muzyki. Ponadto prawie żadna z tych stacji nie ma nadmiernej reklamy, co pozwoli na ciesz się programami więcej i muzykę transmitowaną na żywo.

W przypadku osób, które nie mają telefonów komórkowych, a raczej korzystają z komputera, alternatywą do słuchania międzynarodowych stacji jest Winamp. Dzięki programowi Winamp jedyne czego potrzebujesz to nazwa radia i połączenie internetowe, aby móc słuchać wszystkich treści transmitowanych przez stację.

Ważne jest, aby znać zużycie danych, jakie reprezentuje słuchanie radia internetowego. Jeśli pójdziesz do słuchaj radia za pomocą danych mobilnych Zaleca się, aby najpierw sprawdzić, czy Twój plan ma wystarczającą ilość danych nawigacyjnych. Teraz, jeśli masz Wi-Fi w domu, nie musisz się martwić, ponieważ będziesz mieć nieograniczoną ilość danych.

Jaka strona internetowa umożliwia słuchanie radia internetowego z różnych krajów?

logo Google Chrome

Jeśli Winamp nie jest kompatybilny z systemem operacyjnym twojego komputera, będziesz musiał skorzystać ze strony internetowej, aby słuchać treści międzynarodowych stacji radiowych. Następnie pokażemy Ci, czym one są najlepsze strony internetowe słuchać stacji z innych krajów za pośrednictwem połączenia internetowego.

Strema

Streema jest rodzajem katalogu internetowych stacji radiowych, który umożliwia tworzenie lista ulubionych stacji radiowych. Po utworzeniu listy ulubionych stacji Internet pozwoli Ci słuchać ich, kiedy tylko zechcesz. Na tej stronie najpopularniejsze internetowe stacje radiowe to te, które są całkowicie bezpłatne.

Emisora.org.es

Emisora.org.es to serwis, na którym każdy, niezależnie od wieku, ma dostęp do treści muzycznych i dynamicznych programów. To jest sieć stacji radiowej cieszący się dużym uznaniem w Hiszpanii, gdzie można słuchać stacji bez potrzeby korzystania z programów, a tym bardziej aplikacji.

dołącz do naszego kanału telegram