Skip to content

Jak słuchać dźwięku przed wysłaniem go na WhatsApp z iPhone’a lub Androida?

21 de listopad de 2021

Obecnie istnieje wiele aplikacji do przesyłania wiadomości, dzięki którym możemy pozostać w kontakcie z ludźmi, z którymi mamy do czynienia najlepiej i członkami naszej rodziny. Tym razem nauczymy Cię jak słuchać notatek głosowych na WhatsApp przed ich wysłaniem i jak słuchać notatki głosowej bez wiedzy osoby, która ją wysłała.

Jakie wymagania muszę znać, aby słuchać dźwięku przed jego wysłaniem?

Jeśli po nagraniu notatki głosowej, aby wysłać ją do jednego z kontaktów na WhatsApp, chcesz jej odsłuchać i upewnij się, że brzmi dobrze i że nie zapomniałeś powiedzieć czegoś ważnego, musisz wziąć te rzeczy pod uwagę.

Najnowsza aktualizacja WhatsApp

Przede wszystkim zawsze musimy mieć najnowszą wersję WhatsApp zainstalowany na naszym telefonie komórkowym, ponieważ w tych aktualizacjach zawsze dodawane są nowe funkcje. Więc jest o wiele lepiej, gdy zawsze wypatrujesz tych aktualizacji.

Jak mogę odsłuchać notatki głosowe na tym samym czacie przed ich wysłaniem?

Chociaż jest to funkcja, która byłaby bardzo pomocna w WhatsApp, aplikacja nie ma tej opcji oficjalnie więc musimy uciec się do sztuczek, aby posłuchać tej notatki.

Korzystanie z iPhone’a

Z telefonów iPhone będzie to bardzo łatwe. Najpierw musisz wejść na czat, na który chcesz wysłać notatkę głosową. Teraz musisz zsunąć ekran w dół i dezaktywować dane mobilne lub połączenie Wi-Fi. Następnie możesz przystąpić do nagrywania tej notatki głosowej, a następnie możesz jej odsłuchać, naciskając przycisk odtwarzania. Jeśli jesteś zadowolony możesz ponownie aktywować połączenie internetowe aby wysłać notatkę głosową.

Z Androidem

W przypadku urządzeń z Androidem wyjaśniona przez nas metoda dla telefonów iPhone nie zadziała, ponieważ jest tylko przycisk do anulowania wysłania notatki lub przesłania jej do wysłania. Tutaj musisz zrobić coś innego, co jest inne, przejdziesz na czat i zaczniesz nagrywać notatkę głosową. Kiedy myślisz, że powiedziałeś wszystko, co chciałeś wyrazić, naciśniesz przycisk aplikacji w tle, który w większości telefonów jest głównym.

Teraz musisz ponownie wejść do WhatsApp, a nagrana przez Ciebie notatka zostanie wstrzymana i tylko do odsłuchania musisz przesunąć pasek odtwarzania do początku, a dotkniesz przycisku odtwarzania. Usłyszysz więc tę notatkę głosową i jeśli podoba Ci się, jak się okazało, możesz ją wysłać.

Z komputera

osoba korzystająca z komputera

Z sieci WhatsApp będziesz mógł łatwiej odsłuchiwać swoje notatki, ponieważ tutaj, jeśli masz opcję odsłuchiwania notatek głosowych przed ich wysłaniem, musisz tylko zalogować się do WhatsApp Web. Teraz znajdziesz się na czacie, na który chcesz wysłać notatkę. Kiedy już to nagrałeś, teraz klikniesz ikonę czerwonego pola będziesz mógł usłyszeć notatkę głosową a potem możesz go wysłać.

Jak słuchać cudzego dźwięku na WhatsApp bez otwierania czatu?

Istnieje również kwestia chęci wysłuchania notatki głosowej, tak aby osoba, która ją do nas wysłała, nie wiedziała, że ​​ją słyszeliśmy. Więc ciebie też nauczymy kilka sposobów na zrobienie tego.

Wyłącz Wi-Fi

telefon komórkowy z Wi-Fi

Jest to najłatwiejszy i najbardziej znany sposób, aby wszyscy ludzie odsłuchali notatkę głosową bez pokazywania, że ​​wiadomość została otwarta. Musisz tylko przesuń palcem po ekranie telefonu komórkowego od góry i wyłącz Wifi. Po otwarciu czatu i wysłuchaniu notatki głosowej jedyną wadą tej metody jest to, że druga osoba będzie wiedziała, że ​​ją słyszałeś, gdy tylko aktywujesz Wi-Fi telefonu.

Z panelu powiadomień

To kolejny sposób na odsłuchanie notatki głosowej bez konieczności wchodzenia do WhatsApp, wystarczy przesunąć ekran telefonu w dół, gdy otrzymasz notatkę głosową i tam klikniesz na play i możesz stamtąd odpowiedzieć, jeśli chcesz.

Przekazywanie dźwięku do innego czatu

W ten sposób druga osoba nie będzie mogła wiedzieć, że odtworzyłeś notatkę głosową, wystarczy nacisnąć notatkę przez kilka sekund, a następnie nacisnąć ikonę przekazywania wiadomości u góry ekranu. Teraz wybierzesz kontakt, do którego chcesz wysłać wiadomość. Później będziesz mógł słuchać dźwięku i usuń go, aby druga osoba, do której go wysłałeś, nie usłyszała.

dołącz do naszego kanału telegram