Skip to content

Jak wysłać dźwięk przez Zoom Chat z różnych urządzeń? – Kroki do naśladowania

7 de luty de 2022

Wirtualne platformy spotkań nie zostały pozostawione same sobie z możliwością prowadzenia wideokonferencji w czasie rzeczywistym. Na przykład jedną z funkcji wprowadzonych przez Zoom jest korzystanie z grupy czatu podczas rozmowy telefonicznej aby poprawić całą jakość wideo.

W ramach tego czatu są inne funkcje, które zawsze charakteryzują sekcje czatu, z których jedną jest wysyłanie dźwięku. W skrócie, wyjaśnimy, czego potrzebujesz, aby wysłać dźwięk w Zoom, jak wysłać klip audio w Zoom, jak anulować klipy audio i jak usunąć wiadomość w Zoom.

Jakie wymagania muszę spełnić, aby móc przesyłać dźwięk na czacie Zoom?

Jeśli chcesz wyślij dźwięk na czacie Zoom, musisz wypełnić pewne wymagania, są one bardzo łatwe do wypełnienia lub spełnienia. Potrzebujesz urządzenia z połączeniem internetowym, z zainstalowaną aplikacją Zoom i z mikrofonem.

To są rzeczy, których potrzebujesz udało się wysłać notatkę głosową poprzez czat spotkania Zoom. Nawiasem mówiąc, dzięki Zoomowi oprócz wysyłania notatek głosowych możesz udostępniać tablice podczas spotkania. Tablice te są bardzo przydatne, gdy chcesz komuś coś wyjaśnić.

Jakie są kroki, aby wysłać wiadomość dźwiękową na Zoom?

Ponieważ wiesz, co jest potrzebne, aby wyślij notatkę głosową za pośrednictwem czatu Zoom możesz zobaczyć procedurę wysyłania notatki głosowej. Następnie dowiesz się, jak wysyłać notatki głosowe do Zoom z systemów Windows, Linux, Mac, Android i iOS.

W systemach Windows i MAC

Procedura dla wyślij notatki głosowe dzięki komputerom z systemem operacyjnym Windows lub Mac jest zupełnie tak samo. Zwróć uwagę na następujące wskazówki:

 1. Przejdź do wirtualnego pulpitu na swoim komputerze
 2. Uruchom program Zoom
 3. Zaloguj się
 4. W programie poszukaj opcji z napisem „Telefon”
 5. Następnie wybierz opcję „Poczta głosowa”
 6. Wybierz jeden z kontaktów, które tam masz, aby zobaczyć notatki głosowe tej osoby
 7. Kliknij ikonę trzech punktów, aby uzyskać dostęp do dodatkowych opcji
 8. Kliknij jeden z napisem „Wyślij wiadomość”, wybierz „Wiadomość głosowa” i nagraj klip audio

Jeśli po naciśnięciu ikony 3 kropek nie zobaczysz opcji, która pozwalają na tworzenie notatek głosowychmusiałbyś improwizować inną metodą:

 1. Przejdź do wirtualnego pulpitu
 2. Umieść mysz na pasku wyszukiwania w systemie
 3. Umieść tam „Dyktafon”
 4. Otwórz pierwszy wynik
 5. Podłącz mikrofon do komputera
 6. nagraj dźwięk
 7. zapisz ten dźwięk
 8. Aby zakończyć, wyślij go do wybranej osoby w Zoom

osoba korzystająca z komputera

System operacyjny Linux

W systemie Linux proces zmienia się nieco bardziej niż w przypadku Windows lub Mac. Aby rozpocząć, ważne jest, aby włączyć komputer, a następnie wykonać następujące czynności:

 1. Uruchom program Zoom
 2. Zaloguj się na swoje konto
 3. Przejdź do czatu spotkania
 4. Stań na pasku do pisania
 5. Poszukaj ikony mikrofonu
 6. naciśnij tę ikonę
 7. Nagraj klip głosowy
 8. Wyślij notatkę i voila, to wszystko

Jeśli to nie pomoże Ci wysłać notatki głosowej, będziesz musiał przejść do nagraj notatkę głosową za pomocą komputera a następnie wyślij go na czat. Jeśli nie wiesz, dzięki Zoomowi oprócz wysyłania notatek głosowych istnieje nawet sposób na dołączenie do spotkania bez konieczności udostępniania ekranu telefonu.

telefon z systemem Android

ten telefony komórkowe z Androidem są kompatybilne z aplikacją Zoom. Aby wysłać notatki głosowe z telefonu komórkowego z Androidem, musisz użyć następującego procesu:

 1. Otwórz aplikację Zoom
 2. Zaloguj sie
 3. Wejdź na czat spotkania
 4. Następnie przejdź do paska zapisu
 5. Poszukaj ikony mikrofonu
 6. Kliknij tę ikonę
 7. Zezwól na dostęp do funkcji Zoom, aby korzystać z mikrofonu
 8. Nagraj klip audio i wyślij go

osoba korzystająca z zoomu na telefonie z systemem Android

To by było wszystko, co musisz zrobić, aby wyślij notatkę głosową przez Zoom. Jeśli nie możesz nigdzie znaleźć ikony w kształcie mikrofonu, zaktualizuj aplikację lub nagraj notatkę głosową za pomocą telefonu komórkowego, a następnie wyślij ją jako załącznik.

Urządzenie z systemem iOS

W przypadku telefonów komórkowych z systemem operacyjnym iOS można zastosować ten sam proces, co w przypadku Androida. Warto zauważyć, że jeśli jesteś na spotkaniu Zoom i chcesz przyjrzyj się bliżej ekranowipowinieneś aktywować opcję „Lupy”, którą oferuje iPhone.

Jak mogę anulować nagrywanie wiadomości dźwiękowej w Zoom?

Jeśli chcesz anuluj nagrywanie dźwięku w Zoom ponieważ źle wygląda, wystarczy nacisnąć ikonę z kwadratem lub ikonę kosza na śmieci. To wszystko, co musisz zrobić, aby anulować wiadomość głosową w Zoom.

Jak usunąć wiadomość na czacie Zoom?

Aby usunąć wiadomość w platforma zoomco należy zrobić, to wejść do sekcji czatu, poszukać wiadomości do usunięcia, zaznaczyć ją i nacisnąć ikonę kosza.

dołącz do naszego kanału telegram