Skip to content

Jak uzyskać ponad 40 minut na powiększanie spotkań — streamuj bez presji

13 de styczeń de 2022

Platforma Zoom znana jest z wirtualnych spotkań, które umożliwia przeprowadzanie, dostępna na urządzeniach stacjonarnych i aplikacjach mobilnych, jest narzędziem do wideokonferencji dużych grup i o długim czasie trwania, oferując również konferencje audio, zwykłe połączenie lub wideorozmowę . Istnieje jednak limit dla bezpłatnych użytkowników pod względem czasu spotkania, wynoszący około 40 minut. Jednak tutaj nauczysz się sztuczek, aby mieć sesje dłuższe niż 40 minut i mówić bez obaw.

Jak wydłużyć czas swoich spotkań w Zoomie?

Użytkownikom z bezpłatnymi kontami Zoom oferuje spotkania w jednym miejscu. Maksymalnie 40 minut, co jest niekorzystne dla osób, które potrzebują więcej czasu na zaplanowanie i dogłębne omówienie kwestii, zwłaszcza jeśli jest to duża grupa osób, co bardziej komplikuje koordynację.

W rozwiązaniu istnieje sposób na wydłużenie czasu trwania wideokonferencji bez konieczności dopłaty, jest to możliwe wydłuż czas o wyjścia aplikacji, inną alternatywą jest opłacenie planu oferowanego przez Zoom, aby zapewnić lepsze wrażenia, w tym dłuższe spotkania.

Naprzemienne wychodzenie z aplikacji

To bardzo popularna sztuczka na platformie, aby z niej skorzystać, konieczne jest zaplanowanie spotkania przez gospodarza grupy. W zakładce Ustawienia należy przejść do panelu „Kalendarze”, a następnie w opcję „Zaplanuj”, tam znajdziesz wszystkie informacje o spotkaniu, w tym identyfikator, który musisz udostępnić osobom, które będą uczestniczyć w wideokonferencji .

Po osiągnięciu limitu 40 minut prowadzący lub prowadzący konferencję musi opuścić salę, a uczestnicy muszą: dołącz ponownie z identyfikatorem pierwszego spotkania. Chociaż ta opcja jest przydatna, nie jest najwygodniejsza, ponieważ za każdym razem, gdy zbliża się limit czasu, musisz wychodzić i wracać, w przeciwnym razie spotkanie zostanie automatycznie zamknięte.

Płacenie za abonament

Jeśli wolisz wygodniejsze rozwiązanie, platforma Zoom oferuje różne plany i stawki dla użytkowników, niektóre są droższe niż inne, ale poprawiają komfort użytkowania. Najtańszy abonament pozwoli Ci mieć spotkania bez limitu czasowego, łączna cena wynosi 14,99 USD miesięcznie.

Oprócz możliwości prowadzenia spotkań dłuższych niż 40 minut (czas nieograniczony), oferuje również inne funkcje, wśród nich mamy: transmisję na żywo z innymi platformami (YouTube, Facebook), nagrywanie całego spotkania (w przypadku zobacz więcej późno), do 500 członków w wideokonferencji (dodatkowo płatne), wśród innych korzyści.

Od ilu uczestników obowiązuje ograniczenie czasowe w Zoom?

W wersji darmowej dwie osoby mogą prowadzić wideokonferencję bez ograniczeń czasowych. Jednak bieg terminu zaczyna się od trzech członków na spotkaniu, maksymalnie 40 minut. Przy korzystaniu z abonamentów nie ma limitu czasu ich trwania, liczba uczestników różni się w zależności od abonamentu.

Jakie są cechy licencji w Zoom?

Licencjobiorcy Zoom to ci, którzy mają płatne konta. Główne cechy to nielimitowana liczba spotkań, personalizacja identyfikatora spotkania, które ma się odbyć, dodatkowe funkcje takie jak duże konferencje lub warsztaty online, możliwość nagrywania każdej sesji i dzielenia się nią z innymi, przypisywania lub zmiany różnych gospodarzy, możliwość harmonogram m.in. W dodatku, istnieją cztery rodzaje licencji lub subskrypcje: Basic, Pro, Business i Enterprise.

wirtualne spotkanie ludzi z zoomem

Licencja podstawowa (bezpłatna)

Subskrypcja Basic jest bezpłatna, bez dodatkowych opłat i jakichkolwiek kosztów, ale z mniej funkcji i niski poziom doświadczenia. Ta licencja obejmuje nieskończoną liczbę indywidualnych rozmów wideo, zmienia się to, gdy liczba na spotkaniu wzrasta do trzech osób, a maksymalny czas trwania to 40 minut. Umożliwia grupowe rozmowy wideo do 100 uczestników, a spotkania nie mogą być nagrywane.

Licencja na prowadzenie działalności (płatna)

Abonament Enterprise lub Business, jak sama nazwa wskazuje, jest tworzony specjalnie dla dużych firm lub firm, łączna cena to 19,99 USD miesięcznie. Wśród jego głównych cech jest dopuszczenie do 500 członków na spotkaniu.

Jest więcej funkcji dla konferencji i webinariów, podobnie jak inne subskrypcje, spotkania mogą być nagrywane bez limitu miejsca i ma dodatkową wersję o nazwie Enterprise Plus, gdzie mogą uzyskać dostęp do 1000 osób na spotkaniu.

dołącz do naszego kanału telegram