Skip to content

Jak słuchać dźwięku bez znaku widocznego lub słuchać – Transcriber for WhatsApp (przykład)

27 de luty de 2021

WhatsApp może być obecnie najbardziej efektywną siecią komunikacyjną, ma około 2 miliardy użytkowników na całym świecie. Ta sieć społecznościowa o charakterze komunikacyjnym wydaje się wyróżniać jako jedna z tych, których nie może zabraknąć ani w Twoim telefonie, ani w nikim. Oferuje nam również opcje, takie jak słuchanie dźwięku bez oznaczania jako przeczytane, a jeśli chcesz dowiedzieć się, jak to zrobić, czytaj dalej!

WhatsApp jest tak przydatny, że może być skonfigurowany do użytku nawet przez osoby starsze, co ułatwia komunikację z najbliższymi.

Jednak jednym z problemów, który najbardziej denerwuje użytkowników, jest wygląd widzianego za każdym razem, gdy otwieramy wiadomość. Jeśli po przeczytaniu nie chcemy odpowiadać, sygnał kontrolny będzie stanowił problem, ponieważ ostrzega rozmówcę, że widzieliśmy wiadomość.

Mimo to wystarczy dezaktywować opcję potwierdzania odczytów w ustawieniach naszego WhatsApp. W tym poście pokażemy Jak słuchać dźwięku bez oznaczania go jako widzianego lub słuchanego – Transcriber for WhatsApp

Jak słuchać dźwięku bez zaznaczania go jako obejrzanego lub słuchania?

Chociaż możemy dezaktywować nasze potwierdzenia odczytu, aby nie było wiadomo, kiedy czytamy wiadomości, podczas słuchania audio nasz widok będzie widoczny. Dzieje się tak, ponieważ notatki głosowe nie są tym samym, co teksty napisane jednak, co by było, gdyby mogły działać tak samo?

Jeśli chcesz mieć możliwość odsłuchania notatki głosowej bez sprawdzania potwierdzenia przeczytania, po prostu odtworzenie jej z paska powiadomień nie wystarczy. Wbrew temu, co twierdzą niektórzy, nie powoduje to, że notatka głosowa nie potwierdza, że ​​ją odtworzyliśmy.

Abyś nie musiał w nią grać i nie zaznaczać jako widziany, możesz skorzystać z aplikacji o nazwie Transkrypcja dla WhatsApp. Zadba o przepisanie treści audio na tekst, abyś mógł go przeczytać bez zaznaczania go na widoku lub słuchania.

Czy wiedziałeś! WhatsApp umożliwia wysyłanie i czytanie wiadomości za pomocą asystenta Google w zaledwie kilku prostych krokach.

Transkrypcja dla WhatsApp

Transcriber for WhatsApp to aplikacja na telefony komórkowe i urządzenia, które mają Whatsapp, który pozwala bardzo łatwo konwertować notatki głosowe na wiadomości tekstowe. Używając go w notatce głosowej, która została do Ciebie wysłana, możesz odczytać jej zawartość bez odtwarzania jej lub oznaczania jako widoku.

Chociaż jest jasne, że czasami będą występować błędy, margines błędu jest naprawdę niski w porównaniu z innymi aplikacjami. Z tego powodu Transcriber for WhatsApp jest znacznie bardziej przydatny i wyróżnia się spośród wszystkich innych aplikacji do transkrypcji na tekst. Warto zaznaczyć, że aby widziany nie pojawił się w przesłanej notatce głosowej należy mieć również plik potwierdzenia wyłączone.

Jak pobrać program Transcriber dla WhatsApp?

Aby korzystać z Transcriber for WhatsApp na swoim urządzeniu mobilnym, musisz wejść do domyślnego sklepu z aplikacjami na swoim telefonie. Na przykład, jeśli używasz urządzenia z systemem operacyjnym Android, wprowadź rozszerzenie Sklep Play i poszukaj nazwy aplikacji, jak tylko ją otrzymasz, pobierz ją.

Po pobraniu wystarczy go otworzyć i nauczyć się go używać postępując zgodnie z tymi samymi instrukcjami, które powinna dać Ci aplikacja. Z drugiej strony, jeśli nie zamierzasz używać go w telefonie, ale na komputerze lub komputerze, kroki, które należy wykonać, różnią się nieco.

Zaczynając od tego, że podczas wyszukiwania zrobisz to przez wyszukiwarkę internetową, taką jak Google, i pobierzesz aplikację z oficjalnej strony internetowej.

Jak korzystać z programu Transcriber, aby słuchać nieoznakowanego odczytu audio w WhatsApp?

Używanie Transcribera dla WhatsApp do odczytywania dźwięku jest dość łatwe, ponieważ nie wymaga żadnych problemów z nauką jego obsługi. Na początek musimy wybrać wiadomość głosową, która ma pojawić się jako tekst, aby móc ją przeczytać.

Po zaznaczeniu musimy dotknąć opcji „Udostępnij”, tylko dla tej wiadomości głosowej, którą chcemy przeczytać. Teraz przeszukajmy wszystkie aplikacje dostępne do udostępnienia, Transcriber for WhatsApp, i wybierzmy ją rozpocząć transkrypcję notatka głosowa.

ikona WhatsApp

Po wybraniu Transcriber jako aplikacji, do której będziesz udostępniać dźwięk bez wcześniejszego odtwarzania, wystarczy poczekać. Gdy minął już czas niezbędny do poprawnego działania aplikacji, pojawi się tekst z minimalnymi błędami na ekranie.

Mamy nadzieję, że te wskazówki będą dla Ciebie bardzo pomocne, nawet na jaktosie.pl możesz nauczyć się nagrywać i wysyłać wiadomości głosowe bez naciskania mikrofonu. Nie przestawaj więc nas odwiedzać, aby poznać więcej tematów związanych z WhatsApp.