Skip to content

Jak śledzić lub subskrybować listę odtwarzania Spotify z telefonu komórkowego lub komputera?

25 de październik de 2021

Spotify to muzyczne wsparcie plików multimedialnych, które można grać w czasie rzeczywistym. Ta usługa daje dostęp do milionów utworów i innych treści artystów z całego świata. Powód, który sprawia, że ​​jest ulubieńcem wielu.

Chociaż niewątpliwie szeroki wybór muzyki jest doskonałą opcją podczas wybierania i pobierania ten, który zagra w naszej rozrywce. Musimy zdawać sobie sprawę, że czas i okoliczności są różne i czasami nie chcemy szukać.

To wtedy decydujemy się mieć do dyspozycji listę preferencji lub wybieramy najlepsze w tym roku, kiedy musimy zasubskrybuj listę odtwarzania lub listę odtwarzania ze wszystkimi piosenkami, gatunkami i stylami naszego wyróżnienia.


Zalecane: spotify historia odtwarzania.


Dziś przedstawiamy Wam przewodnik, w jaki sposób można uzyskać do niego dostęp. Cóż, w ten sposób wszystkie twoje piosenki będą ustawione w tym samym miejscu i nie będziesz musiał przewijać menu, aby znaleźć to, co usłyszysz. Wystarczy jedno kliknięcie, aby rozpocząć odtwarzanie tego, co wolisz słyszeć.

Kroki, aby zasubskrybować listę odtwarzania Spotify

  • Zaloguj się do swojego osobistego konta Spotifyi przejdź do
  • Znajdź playlistę, do której chcesz dołączyć.
  • Kliknięcie listy odtwarzania otworzy ją i będziesz mógł zobaczyć wszystkie utwory na liście.
  • Znajdź przycisk „obserwuj” który pojawia się na zielono u góry ekranu, aby zasubskrybować tę listę.
  • Słowo „Obserwuj”, które początkowo było zielone, zmieni kolor na szary, a teraz ze słowem „Obserwuj”, aby wskazać, że jesteś subskrybentem listy.
  • W lewej kolumnie pod „Twoja muzyka” lista odtwarzania zostanie wybrana i całkowicie do Twojej dyspozycji, kiedy chcesz to usłyszeć.

Oprócz subskrybowania list odtwarzania stworzonych przez innych użytkowników, masz również możliwość tworzenia własnych. A nawet udostępniaj, aby inni ludzie, którzy są podobni do twoich upodobań, mogli cieszyć się twoją dobrą muzyką. W każdym razie jest wiele zalet korzystania ze Spotify. Ma wysoki poziom dostępności, abonenci mogą pobierać albumy i słuchać ich w trybie offline, pamięć jest nieograniczona, a prędkość pobierania jest bardzo duża.

Wiemy, że w tym i wielu innych sprawach chcesz poszerzyć swoje wrażenia dzięki tej usłudze muzycznej, która będzie wzbogacana w miarę subskrybowania i tworzenia nowych list odtwarzania. I bez wątpienia, że zwiększy to przyjemność z dobrej muzyki gdzie wykorzystasz każdą przestrzeń, czy to w pracy, czy w swoim miejscu nauki, aby jej nie przegapić.

Jak stworzyć własną listę Spotify?

Najpierw musisz stworzyć nazwę, która identyfikuje rodzaj utworów, które będą powiązane z tą listą, coś w stylu „Top lista najlepszych ballad”, a następnie klikasz opcję „Nowa lista”, która zwykle znajduje się po lewej stronie aplikacji Spotify ze znakiem +, w którym zostaniesz poproszony o nazwę, którą wybrałeś twoja lista.

Jak mogę utworzyć listę, którą będą mogli obserwować lub subskrybować?

Po umieszczeniu nazwy listy w otwartym pliku, najlepiej jest: umieść krótki opis aby wyjaśnić rodzaj wybranej muzyki. Dodatkowo sugeruje się umieszczenie spersonalizowanego obrazu, który przyciągnie uwagę i w ten sposób wszystko będzie tak jak wolisz. Nie zapominaj, że musisz kliknąć przycisk Utwórz, aby potwierdzić.

W tym aspekcie wystarczy zacząć dodawać utwory do swojej listy. W tym celu musisz najechać kursorem na utwór, który chcesz dodać, a tam zobaczysz kilka punktów po prawej stronie, niż po wskazaniu pojawi się legenda ze słowem „Więcej” gdzie musisz kliknąć i natychmiast otworzy się rozwijane menu, gdzie w końcu, aby dodać piosenkę, musisz nacisnąć dodaj do listy odtwarzania.

W ten sposób utwór pozostanie na wybranej liście. Tylko w lewo powtórzyć proces tyle razy, ile to konieczne, aby zwiększyć liczbę utworów. Mamy nadzieję, że dzięki tym informacjom zbudujesz bazy swoich ulubionych utworów na Spotify i podzielisz się nimi ze znajomymi, jeśli nadal masz pytania, zostaw to mi w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram