Skip to content

Jak skopiować i udostępnić link do mojego konta na Instagramie (przykład)

1 de wrzesień de 2023

Bez wątpienia Instagram to bardzo kompletna aplikacja, która z każdym dniem staje się coraz bardziej popularna i potrafi wyróżnić najlepsze zdjęcia i filmy. W ten sam sposób każdego dnia coraz więcej użytkowników dołącza do tej sieci społecznościowej. A także osoby publiczne, które wybierają Instagram, ponieważ jest bardziej atrakcyjny i dynamiczny, do przesyłania niezliczonych zdjęć i filmów.

Podobnie należy podkreślić, że ta aplikacja oferuje nam szereg korzyści i funkcji, w tym przesyłanie dłuższych filmów na Instagram – Instagram Stories, a także umożliwia kopiowanie i udostępnianie linku do konta. Proces wykonania tej czynności jest naprawdę prosty. Więc bez zbędnych ceregieli, zobaczmy, jak to się robi.

Skopiuj i udostępnij link do konta na Instagramie

Jak wspomniano powyżej, jest to naprawdę łatwy proces. I Nie ma znaczenia, czy korzystasz z tej sieci społecznościowej na swoim smartfonie, czy komputerze.ponieważ kroki są podobne i bez komplikacji.

Należy wyjaśnić, że jeśli zamierzasz skopiować link do swojego konta na Instagramie za pomocą smartfona, procedura jest bardziej rozbudowana. Ponieważ można go skopiować tylko za pośrednictwem innego konta. Oznacza to, że będziesz musiał zalogować się na konto innej osoby i stamtąd przeszukaj swój profil. Następnie, jeśli możesz, kontynuuj kopiowanie adresu URL.

Z tego powodu ważne jest, aby wiedzieć, że w zależności od używanego sprzętu poszczególne kroki mogą się różnić. I chociaż jest podobny, ma pewne cechy szczególne.

Kiedy już będziesz mieć na uwadze te szczegóły, musimy wykonać następujące czynności:

Skopiuj adres URL Instagrama ze smartfona

Zwykle z tej aplikacji korzysta się częściej z telefonu komórkowego. W takim przypadku musisz wykonać następujące czynności, aby skopiować link:

  • Otwórz aplikację z Instagrama (pamiętaj, że jeśli chcesz uzyskać adres URL swojego osobistego konta na Instagramie, musisz uzyskać do niego dostęp za pośrednictwem innego użytkownika)
  • Tam zaloguj się na konto, które chcesz skopiować (w tym przypadku na swoje konto)
  • Musi zrobić kliknij na górze ekranu. gdzie się pojawia trzy punkty(menu)
  • Po zaznaczeniu tej opcji pojawią się różne opcje.
  • muszę wybrać „Kopiuj adres URL profilu”a następnie w miejscu, w którym chcesz udostępnić, przytrzymaj i naciśnij dalej „pasta”

  • W ten sposób link będzie gotowy do udostępnienia lub skopiowania, gdziekolwiek chcesz.

Skopiuj adres URL Instagrama z komputera

Chociaż z tej sieci społecznościowej rzadko korzysta się z komputera, niektórzy użytkownicy nadal czasami korzystają z tej metody. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, wszystko staje się jeszcze łatwiejsze. Zaczynając od czego proces jest znacznie szybszy i mniej skomplikowany. Zobaczmy więc, jak to się robi:

  • Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to uzyskać dostęp do strony Urzędnik Instagrama.
  • Następny, uzyskać dostęp do swojego profilu
  • Następnie wybierz adres URL który pojawia się na pasku u góry.
  • Robić klip na kopii i możesz teraz wkleić go lub udostępnić w dowolnych sieciach społecznościowych, takich jak między innymi WhatsApp, Facebook.

chrześcijański instagram

Jak widać, na obu komputerach kopiowanie i udostępnianie linku do konta na Instagramie jest bardzo łatwe i szybkie. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że chcesz dokładnie skopiować. Pozwoli to uniknąć udostępniania adresu URL innej publikacji lub innego profilu.

Z drugiej strony ważne jest, aby pamiętać, że na tej stronie uczymy Cię między innymi, jak łatwo usuwać zdjęcia z Instagrama. Jeśli więc chcesz poznać podobne treści, zapraszamy do dalszego przeglądania naszej witryny.

Na koniec mamy nadzieję, że ten post przypadł Ci do gustu. Chcielibyśmy jednak poznać Twoją opinię Czy znasz inną metodę kopiowania i udostępniania linku do konta na Instagramie? Czy wiesz jak łatwo dodać linki do Instagrama – Instagram Stories? Zostaw nam swoją odpowiedź w komentarzu.

dołącz do naszego kanału telegram