Skip to content

Jak skontaktować się z pomocą techniczną programu Microsoft Outlook | Czat i telefony

12 de wrzesień de 2021

Z biegiem lat technologia stała się częścią naszego codziennego życia, zarówno w domu, jak i w miejscu pracy, w którym używa się głównie poczty elektronicznej. Jednak praca przez e-mail może również oznaczać, że problemy mogą wystąpić w ciągu dnia, jednak większość z nich można łatwo rozwiązać za pomocą skontaktuj się z pomocą techniczną.

Podobnie platformy pocztowe, takie jak Microsoft Outlook, również mogą stwarzać problemy, które można łatwo i szybko rozwiązać dzięki wydajności, z jaką działa. Zespół wsparcia Microsoft Outlook.

Jak mogę złożyć skargę dotyczącą działania mojej poczty Outlook?

Pomimo wydajności i udogodnień, jakie oferuje nam Outlook, podobnie jak wiele innych platform, ma on tendencję do przedstawiania problemów, których nie można rozwiązać po prostu za pomocą protokołu. Niektóre z tych wad są zwykle powszechne i Odpowiedź znajdziesz w sekcji „Często zadawane pytania”, znalezione na oficjalnej stronie internetowej.

Na platformie można znaleźć pytania od jak wejść do portalu po jak zmienić hasło do konta Outlook, jednak może to nie być rozwiązanie Twojego problemu. Dlatego platforma Outlook oferuje możliwość: składać reklamacje lub roszczenia jak to działa.

Jeśli skorzystałeś już z sekcji pomocy reprezentowanej przez symbol „?”, w lewym górnym rogu, a Twój problem nie został jeszcze rozwiązany, oraz chcesz złożyć reklamację, To bardzo proste.

  • Głównie, jeśli chcesz zostawić skargę lub roszczenie dotyczące poczty e-mail programu Outlook, musisz wpisać Oficjalna strona wsparcia Microsoft Outlook.
  • Następnie musisz wybrać opcję „Rozwiązywanie problemów”, który znajduje się w głównym menu platformy.
  • Gdy to zrobisz, zostaniesz przekierowany do sekcji, w której zobaczysz najczęściej zadawane pytania użytkowników platformy. Pod nim zobaczysz pasek wyszukiwania, którego możesz użyć do Sprawdź, czy istnieje rozwiązanie Twojego problemu.
  • Jeśli jednak nie znajdziesz rozwiązania w sekcji często zadawanych pytań, możesz przejść do opcji „Uzyskaj pomoc techniczną”, znajdującej się pod paskiem wyszukiwania i wybrać „Skontaktuj się z nami”.
  • Wreszcie będziesz napisz swoje roszczenie lub skargę wyjaśniając niedogodności który jest prezentowany w wiadomości e-mail programu Outlook w najkrótszym możliwym czasie maksymalnie 250 znaków i wyślij go.

Jakie są numery telefonów pomocy technicznej programu Outlook?

Oprócz możliwości sprawdzenia problemu w wiadomości e-mail programu Outlook na oficjalnej stronie platformy lub wysłania zgłoszenia do pomocy technicznej, pisząc tekst, możesz również wejść na oficjalne forum społeczności programu Outlook. Z drugiej strony możesz zadzwoń do pomocy technicznej bezpośrednio pod numer dla swojego regionu lub kraju, w zaciszu swojego domu lub firmy, aby uzyskać bezpośrednią i szybszą uwagę.

Dla użytkowników domowych

Jeśli jesteś użytkownikiem, który korzysta z platformy do osobistych wiadomości e-mail, sposoby kontaktu z pomocą techniczną są podsumowane w roszczeniach lub skargach z platformy lub jej oficjalnej strony internetowej. Podobnie, większość problemów, które zwykle pojawiają się w Outlooku, są zwykle rozwiązywane w Sekcja FAQ, takie jak problemy z wysyłaniem dużych plików pocztą.

perspektywy wsparcia technicznego

Jeśli jednak chcesz uzyskać pomoc dotyczącą swojego problemu, wystarczy przejść na oficjalną stronę pomocy technicznej Microsoft Outlook i wybrać opcję „Uzyskać pomoc”. Stamtąd zaoferują Ci wiele opcji, w których na końcu strony będziesz mógł zobaczyć opcję „Skontaktuj się z nami”, za pomocą którego możesz opisać swój problem w polu do 80 znaków, aby wysłać do pomocy technicznej, a oni mogą go rozwiązać.

Dla użytkowników biznesowych

Z drugiej strony, jeśli jesteś częścią społeczności użytkowników biznesowych, platforma ułatwia im to dedykowana linia telefoniczna wsparcia technicznego, pod który można dzwonić z dowolnego miejsca na świecie, niektóre z tych numerów to:

  • Aby zadzwonić na bezpłatny telefon, możesz zadzwonić pod numer 902 197 198. Z drugiej strony, jeśli jesteś za granicą i chcesz zadzwoń do biur w HiszpaniiMożesz to zrobić pod tym numerem: 91 754 70 10 lub w centrali w Madrycie: 91 391 90 00.
  • Podobnie, jeśli znajdziesz się w jakiś inny kraj w Ameryce Łacińskiej, możesz skontaktować się z dowolnym z poniższych numerów telefonów, w zależności od tego, gdzie się znajdujesz:

Argentyna: 0 800 222 9467. Boliwia: 800 100 714. Brazylia: 11 4706 0900. Chile: 56 2 25994914. Kolumbia: 1 587 0300. Ekwador: 1800 010 288. Falklandy: 305 418 9137.

Gujana Francuska: 0 805 51 0101. Paragwaj: 009 800 542 0049. Peru: 51 1 7097831. Surinam: 305 418 9140. Urugwaj: 000 4054 083. Wenezuela: 0 800 100 4610.

roszczenie do perspektywy

Jak uzyskać dostęp do portalu pomocy technicznej programu Outlook?

Zaloguj się do Oficjalny portal pomocy technicznej programu Outlook To bardzo proste, wszystko dzięki temu, że firma Microsoft ma wyłączność na każdą ze swoich platform.

Wystarczy wejść na portal pomocy technicznej firmy Microsoft i wybrać opcję „Outlook”, aby odkryć wszystkie oferowane przez nią narzędzia, często zadawane pytania zadawane przez użytkowników oraz sposoby na nawiązanie kontaktu z nimi.