Skip to content

Jak skonfigurować WhatsApp Messenger na telefonach komórkowych z systemem iOS i Android

31 de styczeń de 2021

Dla tych, którzy nie wiedzą, platforma WhatsApp stała się pierwszą opcją dla milionów użytkowników na świecie do wysyłania wiadomości.

Ale zawsze powtarzamy brak wiedzy, który istnieje w sposobie korzystania z aplikacji. W następnym samouczku pokażemy Ci właściwą drogę do Jak skonfigurować WhatsApp Messenger na telefonach komórkowych z systemem iOS i Android?

Popraw oprawa aplikacji przed jej użyciem, zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android, pozwoli Ci to maksymalnie wykorzystać, a nie tylko wysyłać wiadomości do wysłania, ignorując określone parametry. Lepiej poświęcić chwilę i poświęcić czas tej ważnej części. I stoisz bardzo dobrze przed wszystkimi przyjaciółmi, rodziną i kontaktami.

Zawsze musimy mieć myśl, która prowadzi nas do doskonałości, dlatego uczymy Cię artykułów, które pomogą Ci lepiej zrozumieć aplikacje, których używamy. Zanim przedstawimy bardzo interesujący tutorial, w którym dowiesz się, czym jest ta aplikacja i jak działa.

Jak skonfigurować WhatsApp Messenger na telefonach komórkowych z systemem iOS i Android?

Kroki, które pokażemy Ci poniżej i które Ci w tym pomogą jak skonfigurować WhatsApp Messenger na telefonach komórkowych z systemem iOS i Android. Będzie ci służyć w podobny sposób dla obu systemów operacyjnych i nie ma różnicy. Ponieważ mamy zamiar dokonać konfiguracji bezpośrednio w aplikacji, a nie na telefonie komórkowym.

Pierwsze konfiguracje, które zamierzamy wykonać, będą dotyczyły dostosowania Twojego profilu. Najpierw imię i nazwisko, a następnie umieść zdjęcie, które chcesz, aby Twoi znajomi widzieli, gdy wejdą do Twojego profilu. Możesz również napisać wiadomość na swojej wizytówce, aby to wszystko zrobić po wejściu do aplikacji poszukaj opcji Menu.

Opcję Menu znajdziesz po naciśnięciu ikony z trzema kropkami u góry. Robiąc to, zostanie wyświetlone menu, w którym musisz wybrać Opcja ustawień. Ta czynność przeniesie Cię do okna ustawień, teraz dotknij kółka, w którym ma być Twoje zdjęcie, aby je edytować. Aby to zrobić, naciśnij ikonę aparatu.

Możesz również edytować nazwę, którą podałeś podczas tworzenia swojego profilu, aby to zrobić, wystarczy kliknąć ikonę ołówka. Będziesz mieć również ważna informacja Twojego konta, takie jak powiązany numer i stan. Aby zmodyfikować swój status, wystarczy go nacisnąć, aby go zmienić i wybrać, czy jesteś zajęty, dostępny, w kinie itp.

Ustawienia czatów, kontakty i grupy

Platforma WhatsApp Messenger oferuje kilka konfigurowalnych opcji, takich jak powiadomienia. To, podobnie jak inne aplikacje, domyślnie zapewnia dźwięk i kolor diody, ale możesz to zmodyfikować i umieścić dźwięk i kolor diody, który najbardziej Ci się podoba. Lub po to, aby odróżnić go od konkretnego kontaktu lub grupy.

Aby wprowadzić te zmiany, będziemy postępować w następujący sposób, kliknij menu, a następnie wybierz opcję Ustawienia. W tym oknie wybierzesz Powiadomienia i możesz dostosować powiadomienia grupowe, powiadomienia o wiadomościach i powiadomienia o połączeniach. W każdym z nich możesz wybrać ton, światło i wibracje.

Możesz także przejść do listy kontaktów, aby dostosować te parametry do konkretnego kontaktu. Aby to zrobić, przejdź do Menu, wybierz Wyświetl kontakt, a następnie wybierz opcję Powiadomienia niestandardowe. Innym dostosowaniem, które możesz wprowadzić, jest wyciszenie powiadomień z grup lub określonych kontaktów.

Jest to jeszcze łatwiejsze, wystarczy wejść do Menu, a następnie wybrać opcję Wycisz powiadomienia. Następnie pojawi się okno, w którym możesz wybrać różne opcje czasu, do wyboru 1 rok, 1 tydzień, 8 godzin. Daje Ci również opcję wyboru, czy chcesz, aby powiadomienia były wyświetlane.

Skonfiguruj WhatsApp ios

Jak widać, istnieje wiele konfiguracji, które można wykonać, aby aplikacja WhatsApp działała idealnie iw spersonalizowany sposób. To tylko kwestia nauki Jak skonfigurować WhatsApp Messenger na telefonach komórkowych z systemem iOS i Android.

dołącz do naszego kanału telegram