Skip to content

Jak się dowiedzieć, kto odwiedza mój profil WhatsApp?

6 de kwiecień de 2023

WhatsApp to wiodąca na świecie aplikacja do przesyłania wiadomości., który wyróżnia się przede wszystkim tym, że pozwala nam być w kontakcie szybko, łatwo, a przede wszystkim za darmo. W każdym razie WhatsApp ma również elementy sieci społecznościowych, o ile mamy własny profil, który w tym przypadku będzie niezbędny do rozwoju artykułu.

Powinniśmy o tym powiedzieć, że jeśli chodzi o odwiedzanie profilu WhatsApp, wiele osób wchodzi do aplikacji tylko po to, aby poznać szczegóły tego, co robią inni, czyli w jaki sposób nas szpiegują. Z tego powodu nie chcieliśmy przestać podkreślać, że istnieją pewne sztuczki, które mogą przydatne, gdy chcemy wiedzieć, kto nas szpieguje.

Rzeczywiście, chodzi o to, aby użyć jednej z wielu aplikacji, które zostały specjalnie opracowane, aby to zrobić mamy możliwość pobrania informacji WhatsApp, w tym przypadku konkretnie kto nas szpieguje. Dzięki WhatsApp Plus AntiBan mamy szansę wiedzieć, kto sprawdza nasz profil w komunikatorze, nawet jeśli nie jesteśmy hakerami lub nie mamy o tym dużej wiedzy.

Dzisiejsze sieci społecznościowe są coraz bardziej rozbudowane, z nowymi i różnymi opcjami, które czynią je coraz bardziej złożonymi, coś, co przy wielu okazjach może być postrzegane jako pozytywne, a przy innych, cóż, przy innych nie daje dobrych rezultatów, ale na szczęście jest minimum przypadków.

Prywatność to coś, co zostało zbyt daleko pominięte w zdecydowanej większości aplikacji, już się do tego przyzwyczajamy, że wiedzą, kiedy ostatni raz się łączyliśmy, że wiedzą, kiedy widzimy wiadomości, które do nas wysyłają itp. . Uważamy to za coś zbyt powszechnego, mimo że początkowo wielu z nas narzekało.

Ale coś, czego wciąż nie ma sposobu, aby wejść w domyślne aplikacje, to wiedzieć, kto odwiedził mój profil WhatsApp. Nie ma sposobu, przynajmniej oficjalnie, aby wiedzieć, kto odwiedza nasz profil WhatsApp. Na szczęście istnieją aplikacje, takie jak WhatsApp – Who Viewed Me (WhatsApp – Kto mnie widział?), które doskonale spełniają tę funkcję, dzięki czemu możesz dowiedzieć się, kto przeglądał Twój profil w tym, można by już powiedzieć, komunikatorowym serwisie społecznościowym.

Jak się dowiedzieć, kto odwiedza mój profil WhatsApp

Chcę zostawić ci link do pobrania aplikacji poniżej, jest to plik APK, więc będziesz musiał mieć włączone nieznane źródła, aby go zainstalować, znajduje się w Ustawienia> Bezpieczeństwo.

Ponadto jest mini przewodnik, dzięki któremu nauczysz się go używać, mówię mini przewodnik, ponieważ w rzeczywistości korzystanie z niego nie jest zbyt skomplikowane, wystarczy trochę poczytać, a będziesz mógł szybko i w dowolnym momencie, którzy odwiedzali Twój profil WhatsApp, jest to bardzo przydatna i łatwa w użyciu aplikacja, jak widać poniżej.

Kto odwiedza mój profil WhatsApp?

  • Pierwszą rzeczą, którą zamierzasz zrobić, jest pobranie tej aplikacji, którą zostawiam ci tutaj.
  • Po pobraniu wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować go jak każdy inny plik APK, zaakceptować wszystko, a następnie otworzyć.
  • Kliknij przycisk z napisem Skanuj i po prostu poczekaj na zakończenie procesu.
  • Po zakończeniu pokaże Ci wszystkich użytkowników, którzy odwiedzali Twój profil WhatsApp.

Jest to dość prosta sztuczka, aby dowiedzieć się, kto odwiedza mój profil WhatsApp, jak zobaczysz, nie ma też potrzeby bardzo rozbudowanego przewodnika.

Wiedząc, kto odwiedza mój profil WhatsApp

Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jeśli chcemy wiedzieć, kto nas szpieguje na WhatsApp, jest pobranie WhatsApp Plus AntiBan z tego linku, który, jak powiedzieliśmy, jest aplikacją, która została specjalnie dla niego opracowana. Dzięki tej aplikacji będziesz mieć dostęp do środowiska Material Design, takiego jak Android, które pozwoli Ci znaleźć wiele interesujących informacji o Twoim koncie WhatsApp.

Po aktywowaniu opcji Nieznane źródła lub Nieznane źródła naszego terminala z Androidem z menu Ustawienia, Bezpieczeństwo, nadejdzie czas, aby dowiedzieć się, kto odwiedza nasz profil na Facebooku. W każdym przypadku zalecamy, aby przed wykonaniem takiej procedury zadaj sobie trud, aby zapisać rozmowy WhatsApp, aby uniknąć problemów.

Aby dowiedzieć się, kto odwiedza mój profil WhatsApp w tej aplikacji, musisz przejść do opcji w menu Plus, następnie Personalizacja, Ekran główny/Czaty, a następnie Kontakt online, wykonując następujące kroki. W ramach tej ostatniej opcji znajdziesz jednak kilka opcji jest taki, który mówi „Pokaż kontakt Toast”, który wydaje się dezaktywowany i musimy go sami aktywować.

Oprócz informacji o tym, kto odwiedza Twój profil WhatsApp, dzięki tej aplikacji Możesz także skorzystać z okazji, aby przeprowadzić inne ruchy dostosowywania komunikatoratakie jak natychmiastowe odtwarzanie przesłanych do nas filmów, ukrywanie określonych informacji lub rozmów, ukrywanie naszego imienia i zmiany daty ostatniego połączenia i wiele innych.

dołącz do naszego kanału telegram