Skip to content

Jak się dowiedzieć, kto odwiedza mój profil i widzi moje zdjęcia na Instagramie lub stale mnie śledzi

19 de październik de 2022

Aby zacząć od informacji na ten temat, musimy wiedzieć, czym jest Instagram, czyli serwis społecznościowy, w którym pełni swoją główną funkcję jest możliwość jednoczesnego udostępniania innym użytkownikom zdjęć i filmów edytować je.

Instagram został pierwotnie zaprojektowany dla iPhone’a, a dzięki jego wzrostowi i popularności na całym świecie opublikowano wersję na Androida, a następnie wersję beta na Windows Phone i oficjalną wersję na Windows 10 w 2016 roku.

Instagram ma funkcję o nazwie Stories, w której wszyscy użytkownicy mogą publikować tymczasowe zdjęcia i filmy w swoim profilu, dodając różne filtry i efekty, o maksymalnym czasie trwania 24 godzin; które można również zapisać na stałe w profilu, aby można je było przeglądać jako polecane historie.

Ta aplikacja jest jedną z najczęściej używanych w sieci przez użytkowników, ponieważ dzięki niej możesz aktualizować się o najważniejsze treści w stosunku do obrazów. Ta platforma ma kilka filtrów dostępnych dla użytkowników do zdjęć lub filmów, ma nawet nowe funkcje, takie jak bumerang, filmy na żywo, przewijanie itp.

W tej chwili wielu użytkowników Instagrama korzysta z nowych funkcji, takich jak ochrona konta, nadążać za trendami które są obsługiwane w ostatnich czasach. Mając to na uwadze, jasne jest, że konta są tworzone codziennie dla tej sieci społecznościowej o wątpliwym pochodzeniu, lub mogą nawet istnieć konta, które nie są godne zaufania.

Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, kto recenzuje Ciebie lub Twoje profile na Instagramie, a w tym artykule pomożemy Ci. jak się dowiedzieć, czy możesz, czy nie.

Jak się dowiedzieć, kto widzi Twoje konto na Instagramie?

Naprawdę nie, nie możesz wiedzieć, kto widzi lub nie widzi Twojego profilu; chociaż trudno w to uwierzyć przy wszystkich postępach w technologii i bezpieczeństwie. Istnieje wiele aplikacji, programów i rozszerzeń, które należy wykonać dzięki czemu możesz zobaczyć, kto wchodzi na Twoje konto, aby zobaczyć Twój profil.

Czy aplikacje będą przydatne, aby zobaczyć, kto wszedł do Twojego profilu w tej wspaniałej sieci społecznościowej?

Na początek odrzuć wszystkie te programy, aplikacje i strony, które obiecują ujawnić informacje o tym, kto odwiedził Twój profil, pomimo faktu, że istnieją dziesiątki Aplikacji tego typu, prawda jest taka, że ​​wszystkie są fałszywete aplikacje, programy są tworzone tylko dla tych, którzy zaprogramowali je, aby zarabiać pieniądze lub infiltrować Twoje urządzenia złośliwym oprogramowaniem.

Robią to również w celu kraść dane, takie jak hasła, dane bankowe i zdjęcia osobiste, i wykorzystują je dla własnej korzyści lub rozrywki, widząc, jak cierpisz, ofiaro.

W ten sam sposób istnieją złośliwe aplikacje w App Store i Play Store, które mają dobre oceny, takie jak 4 lub 6 gwiazdek, ale prawda jest taka, że ​​są one fałszywe, mają tendencję do korzystania z platform pobierania aplikacji, aby „ legitymizować” Twój wniosek, ale nie ufaj tym aplikacjom, ponieważ zdecydowana większość, jeśli nie wszystkie, są niebezpieczne.

Czy istnieją strony, które są również niebezpieczne dla naszych informacji?

Jeśli tak, nie będziemy ich tutaj nazywać, żebyście nie wpadli w ich pułapki, ale Nie nie należy otwierać żadnej strony, która porusza dany temat, Bo właśnie wtedy cię złapią

Kto widzi moje zdjęcia lub profil na Instagramie?

Jest to jeden ze sposobów, z którego każdy, kto ma konto na Instagramie, korzystał w pewnym momencie z aplikacji, i to poprzez historie na Instagramie. W ten sposób widzisz, kiedy publikujesz historię, a następnie wracasz i masz możliwość sprawdzenia, kto sprawdził lub odwiedził, wtedy i tylko wtedy możesz zobaczyć kto widziałem to zdjęcie.

jak się dowiedzieć, kto śledzi państwo?

Możesz również zorientować się, czy osoba, która widziała Twoją historię, sprawdziła lub odwiedziła Twój profil. Z tym wszystkim jasne jest, że nie ma sposobu, aby zobaczyć, kto widzi Twój profil jako taki, jest tylko jeden sposób, aby wiesz, kto widział Twoje historie na Instagramie i tam masz pomysł, czy widział twoje konto. Pamiętaj, że jeśli czujesz się zagrożony przez innego użytkownika w ramach tej sieci społecznościowej, warto zgłosić to, aby chronić swoje dane i tożsamość.

dołącz do naszego kanału telegram