Skip to content

Jak się dowiedzieć, kto dodał mój numer do swojej książki adresowej WhatsApp?

15 de czerwiec de 2022

Korzystanie z WhatsApp miało fatalny udział w ostatnich latach, aż stało się niemal obowiązkową aplikacją. Sprzedawcy używają go do łatwego nawiązywania kontaktu ze swoimi klientami w sposób organiczny i bezpośredni. Zdecydowana większość z nas używa go do skutecznego komunikowania się z rodziną i przyjaciółmi.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak się dowiedzieć, czy ktoś ma Cię w swoich kontaktach WhatsApp? Prawda jest taka, że ​​czasami możemy to zobaczyć Ludzie, których nie znamy, rozmawiają z nami i do których nigdy nie podaliśmy liczby, wtedy pojawiają się te wątpliwości. W kolejnych wierszach znajdziesz wszystkie sztuczki, które musisz wziąć pod uwagę, aby sprawdzić, czy ktoś, kogo nie znasz, dodał Cię do swojej WhatsApp.

Rzeczywiście, ponieważ WhatsApp ma wiele opcji prywatności dostępnych dla swoich użytkowników, wiele osób pytało nas ostatnio, czy jest jakiś sposób, aby dodać nas do swoich programów. bez naszej wiedzy. Odpowiedź brzmi tak, a w tym artykule postaramy się przekazać Ci wszystkie informacje, które powinieneś wziąć pod uwagę w okolicznościach takich jak obecne.

Skąd mam wiedzieć, czy ktoś dodał mój numer do swojej książki telefonicznej w WhatsApp?

Kiedy my dodajemy kontakt do naszego telefonu komórkowego, zobaczysz, że jeśli masz aktywne konto WhatsApp, pojawi się ono bezpośrednio w programie WhatsApp. Oczywiście zdarza się to również innym użytkownikom, którzy udostępniają swoje numery. Dokładnie z tego wynika, że ​​wielu z nas może mieć wątpliwości, czy inni użytkownicy dodali nas do swojego programu bez wcześniejszego poznania tego.

Dzieje się tak, że polityki prywatności tego komunikatora internetowego uległy zwiększeniu w ostatnim czasie i zobaczysz, że teraz możesz udostępnić swój profil wszystkim, nikomu lub tylko zaplanowanym kontaktom. Dlatego musisz wykonać szereg sztuczek, aby wiedzieć konkretnie kim są ci, których dodałeś?więc przejdźmy do informacji na ten temat.

Zalecamy, aby jeśli masz urządzenie mobilne z Androidem, przejdź do swojego profilu WhatsApp, ustanawiając serię ustawień, które będą oznaczać, że jeśli ktoś Cię zaplanuje, nie zobaczy żadnych Twoich informacji. Będziesz musiał specjalnie wybrać sekcje, takie jak Ostatni raz, zdjęcie profilowe i statusa dzięki temu będziesz mógł modyfikować wiele treści w tym zakresie.

Oznacza to, że jeśli druga osoba przeszła przez ten sam samouczek i nie widzisz jej zdjęcia profilowego, ostatniego połączenia lub innych informacji, prawdopodobnie nie ma Cię w swoim harmonogramie, co jest wielką zaletą.

Poza tym musisz wiedzieć, że w niektórych przypadkach możesz zobaczyć wszystkie spersonalizowane treścii nadal nie mają Cię na swoim planie. Nie jest to więc sztuczka w 100% bezpieczna, ale oczywiście w tych przypadkach jest naprawdę interesująca.

Dlaczego ważne jest, aby Twój numer WhatsApp był prywatny?

Twój numer oprócz tego, że jest kodem, za pomocą którego można łatwo znaleźć, zarówno dla połączeń, jak i wiadomości, to także miecz obosieczny. Dzieje się tak, ponieważ Twój numer telefonu jest rodzajem „klucza”, za pomocą którego uzyskujesz dostęp do poczty, kont, banku, aplikacji płatniczych i wielu innych. To sprawia, że ​​jest to świetna broń dla kogoś zainteresowanego kradzieżą twoich informacji wbrew twoim interesom.

kalendarz WhatsApp

Sprawdzaj kontakty, którym podajesz swój numer telefonu, a także opcje blokowania i odblokowywania użytkowników w Twojej książce adresowej WhatsApp, są alternatywy dla ochrony Twoich informacji. Nie wpadaj w pułapkę nieostrożności, bo musisz być świadomy wszystkich informacji, które na co dzień wpisujesz w telefonie oraz sposobu, w jaki sobie z nimi radzisz i je udostępniasz.

Twoim obowiązkiem jest ochrona informacji i osób, które trzymasz w telefonie, ponieważ dotyczy to nie tylko Ciebie, ale także Twojej rodziny i przyjaciół, a w wielu bieżących przypadkach również Twoja praca dociera do właściwych osób.

Czy te informacje były przydatne? Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, zostaw to w komentarzach. Bardzo chcielibyśmy to przeczytać!

dołącz do naszego kanału telegram