Skip to content

Jak się dowiedzieć, czy zostałem zablokowany na Kik Messenger – Szybka i łatwa sztuczka kik

13 de listopad de 2022

Aplikacje do obsługi wiadomości błyskawicznych są dziś niezwykle popularne, a Kik Messenger jest jednym z nich. Aplikacja do przesyłania wiadomości, która jest całkowicie darmowa i że ma wiele różnych funkcji, jak każdy inny, ale z domieszką, która czyni go wyjątkowym.

Ten dotyk reprezentuje jedną z głównych różnic między Kik Messenger a innymi podobnymi aplikacjami. Odwołujemy się do większa liczba elementów bezpieczeństwa oferowanych użytkownikom.

Ta jakość daje wyższy procent niezawodności. Ponieważ podczas korzystania z tej platformy czujemy się bezpieczniej, w przeciwieństwie do tego, co dzieje się z innymi. W rzeczywistości, w poszukiwaniu lepszych funkcji bezpieczeństwa, wiele osób zwróciło się do tej aplikacji.

Prawda jest taka, że ​​wszystkie te aplikacje, które pomagają nam wchodzić w interakcje z innymi ludźmi mają błogą opcję blokowaniawiesz, że ta osoba, która Ci przeszkadza, o której nie chcesz nic wiedzieć, nie ma możliwości wysłania Ci absolutnie nic.

Przyczyn chęci zablokowania osoby może być wiele: unikanie nękania, usuwanie wspomnień, zapobieganie złym doświadczeniom, ochrona… to już temat dla każdego. Ale w tym artykule chcę ci dokładnie pokazać jak się dowiedzieć, czy ktoś cię zablokował na kik.

Skąd mam wiedzieć, czy zostałem zablokowany na Kik?

Zwykle, istnieją wskaźniki, które mogą dać ci wskazówki, że zostałeś zablokowany w jakiejś aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych.

Na przykład: jeśli nie możesz dłużej zobacz czas, kiedy ostatnio byłeś na linii osoby, o której mowa, nie widzisz ostatnich aktualizacji, wysyłane wiadomości są oznaczone pojedynczym sprawdzeniem lub po prostu nie możesz zadzwonić do tej osoby.

Ironia sprawy polega na tym, że nadal możesz wysyłać wiadomości do osoby, która zablokowała Cię na Kikjedyne, że do niego nie dotrą.

Mam na myśli to, że w ten sam sposób, co w WhatsApp, możesz wysłać wiadomość, pojawia się czek, ale o ile oba czeki nie pojawiają się tak, jak to ma miejsce w najpopularniejszej aplikacji w tej kategorii, oznacza to, że osoba nie otrzymała tej wiadomości.

Aby wiedzieć w 100%, jeśli ktoś Cię zablokował, musisz zrobić: zwróć uwagę na oznakowanie który pojawia się w każdej wiadomości na czacie. Wspomniana sygnalizacja, podobnie jak w wielu innych aplikacjach, pozwala na rozszyfrowanie stanu wysłanej wiadomości.

Kik używa trzech literktóre są S dla Wysłane, co oznacza wysłane, D dla dostarczone, co oznacza dostarczenie i R dla Odczytu, co oznacza przeczytanie.

Gdy ktoś cię zablokuje, mogą pojawić się pierwsze dwa. Niemniej jednak, R dla odczytu nigdy się nie pojawi.

Jak potwierdzić, że zostałem zablokowany z Kik

Jak widzisz, sprawdzenie, kto Cię zablokował na Kik, jest dość łatwe i sprowadza się po prostu do wysłania wiadomości do tej osoby. Jeśli stanie się jasne, że nie dostali wiadomości, czas ponownie rozważyć pomysł, że zostałeś zablokowany.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, Przyczyn blokady może być wiele. Idealnym rozwiązaniem w takich przypadkach byłoby wysłanie wiadomości do tej osoby w inny sposób. Może korzystać z innych aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych, takich jak WhatsApp, Telegram, Messenger.

Możesz nawet umówić się na spotkanie z nią. Ta okazja, bądź twarzą w twarz z tym, kto Cię zablokowałmoże wygenerować odpowiednią okazję, aby zapytać Cię o powód zablokowania.

potwierdź blokadę na kik

To oczywiste, że, jeśli nie jesteś odblokowany przez ten kontakt, nie będziesz w stanie się porozumieć Przynajmniej przez Kika, z tą osobą nigdy więcej.

Jeśli chcesz wypróbować taką aplikację, nie krępuj się pobrać Kik na swój telefon komórkowy. Ta aplikacja jest w 100% darmowa, więc działa tak samo jak WhatsApp. Jest również dość atrakcyjny i ma bardzo dobrą bazę użytkowników, która rośnie z każdym dniem.

dołącz do naszego kanału telegram