Skip to content

Jak wyświetlić starsze wiadomości na Kik bez aplikacji? – Opis przejścia

15 de luty de 2022

Jeśli jesteś regularnym użytkownikiem tej obecnie popularnej sieci komunikacyjnej, być może już jesteś częścią najlepszych pokojów do rozmów z ludźmi online. Oczywiście powinieneś wiedzieć, że ta platforma nie posiada specjalistycznego systemu odpowiedzialnego za oszczędzanie wszystkie twoje rozmowy lub przechowuj kopie zapasowe jako takie. Dlatego twoje wiadomości nie zostaną zachowane i być może jest to jeden z powodów, dla których ludzie kochają Kik.

Jednak wiadomości, które wysyłasz lub są wysyłane do Ciebie, mogą być przechowywane na telefonie komórkowym w samej aplikacji Kik, nawet jeśli nie można ich śledzić. A jeśli prowadzisz dużo rozmów w tej aplikacji, będziesz chciał znaleźć konkretną w zależności od celu, jaki masz na myśli. Z tego powodu ważne jest, abyś wiedział jak zobaczyć te stare wiadomości a tutaj w zabawny i prosty sposób wyjaśnimy cały proces, aby to osiągnąć.

Co powinieneś wiedzieć o wiadomościach Kik przed przeglądaniem najstarszych?

Jeśli już znalazłeś wszystkich swoich przyjaciół i znajomych na Kik, są szanse, że będziesz miał bardzo przyjemne rozmowy za pośrednictwem tej przydatnej platformy do przesyłania wiadomości. Jeśli więc jesteś zainteresowany prowadzeniem którejkolwiek z tych rozmów bez względu na powód, powinieneś weź pod uwagę pewne względy o wielkim znaczeniu. Dlatego w tej sekcji określimy wszystko na ten temat, abyś był świadomy i nie pominął żadnego szczegółu.

Kik nie przechowuje ani nie przechowuje wiadomości

Czy właśnie zainstalowałeś Kik, czy chcesz go pobrać, aby skorzystać ze wszystkich jego wspaniałych funkcji? Powinieneś więc wiedzieć, że ta aplikacja opiera się na usłudze wiadomości push. Oznacza to, że wszystkie Twoje rozmowy i wiadomości nie zostaną zapisane ani zapisane, co przyda się, jeśli nie chcesz rejestrować tematów, o których rozmawiasz z innymi ludźmi.

Wszystkie wiadomości znikają po przeczytaniu

Ze swojej strony kolejną zaletą korzystania z Kik jest to, że serwery przechwytują wiadomości, a gdy znajdą danego odbiorcę, przekazują je tylko w obrębie bazy danych systemu. Tak więc, gdy zostaną odebrane, mają tendencję do znikania bez pozostawiania śladu rozmowy, o której mowa. Pamiętaj, że w tej aplikacji możesz również usuwać pojedyncze wiadomości, jeśli chcesz.

Jeśli aplikacja lub telefon ulegnie uszkodzeniu, wiadomości zostaną usunięte

Natomiast na Kik, nie ma takiej rzeczy funkcja przechowywania lub śledzenia wiadomości i rozmów, nie ma możliwości śledzenia ich wykorzystania. Dlatego, jeśli masz jakiekolwiek problemy z urządzeniem mobilnym, wiadomości zostaną całkowicie usunięte, co może stanowić problem w przyszłości, jeśli chcesz uzyskać dostęp do konkretnej rozmowy.

zapisz stare wiadomości z kik za pomocą Androida

Jaka jest maksymalna liczba wiadomości, które można zapisać na Kik przed usunięciem?

Jest to prawdopodobnie jedno z najczęściej zadawanych pytań przez użytkowników Kik i powinieneś o tym wiedzieć aplikacja wyświetli maksymalnie 1000 wiadomości jeśli masz urządzenie iPhone. Natomiast jeśli jesteś posiadaczem Androida, liczba ta będzie wynosić 600. Wszystko to w ciągu 48 godzin. Jeśli chodzi o najstarsze wiadomości, jest liczba 500 na iPhonie i 200 na Androidzie.

Jak zapisać wiadomości Kik, aby przeczytać je później?

Jak mówimy od początku tego artykułu, Kik nie posiada wbudowanej funkcji archiwizacji w twoim systemie. Dlatego będziesz musiał uciec się do innych alternatyw, które również mogą okazać się niezwykle praktyczne. Na przykład zrób zrzut ekranu i w tym celu musisz wyśrodkować czat na ekranie, a następnie nacisnąć przycisk zasilania telefonu komórkowego obok przycisku głośności.

Dzięki temu, będziesz mieć zapis całej kwestionowanej rozmowy i możesz go wyświetlić po wejściu do galerii swojego telefonu. Możesz także zapisywać wiadomości Kik za pomocą funkcji kopiowania i wklejania. A jeśli chcesz się do niego zastosować, musisz nacisnąć fragment interesującego Cię tekstu, aby przejść do przycisku Kopiuj.

utwórz kopię zapasową rozmów kik

Od razu, musisz uciekać się do notatek na blogu swojego telefonu komórkowego i stamtąd naciśniesz opcję, która mówi Wklej, aby wiadomość została poprawnie zapisana. Oczywiście zalecamy zapisanie tego dokumentu pod nazwą, którą można później zapamiętać, aby był łatwo dostępny, gdy będziesz musiał obserwować jego zawartość.

Jak utworzyć kopię zapasową wiadomości Kik?

Pomimo tego, że w Internecie istnieją różne strony, które zwracają uwagę na swoje programy i oprogramowanie, które ma być łatwe do wykonania kopii zapasowych, może nie być najbardziej niezawodny. Zwłaszcza, jeśli liczba zapisanych wiadomości została już przekroczona przez liczby 500 i 200, jak wskazaliśmy powyżej. Ponadto te metody są bardziej zalecane, jeśli coś złego stało się z Twoim telefonem komórkowym lub jeśli przypadkowo się odłączysz.

Z tych wszystkich powodów najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby utworzyć kopię zapasową wiadomości Kik, jest wykonanie metody zrzutu ekranu i kopiuj-wklej najistotniejszych fragmentów konwersacji w notatkach bloga Twojego telefonu komórkowego. Będąc obiema alternatywami, najbardziej praktycznymi i najbezpieczniejszymi, jakie można znaleźć do tej pory.

dołącz do naszego kanału telegram