Skip to content

Jak czytać wiadomości od Kik, nie wiedząc, kto je wysłał? – Prywatność

18 de luty de 2022

Kik Messenger to komunikator, który pozwala komunikować się bez konieczności udostępniania numeru telefonu, a jedynie za pomocą nazwy użytkownika, i powoduje rewolucję wśród tego typu aplikacji, głównie ze względu na swoją anonimowość.

Jeśli niedawno dołączyłeś do aplikacji, pokochasz sztuczkę, aby ukryj czytanie wiadomości które przysłali ci inni użytkownicy, technika, której wielu z nas używa do zastosowania na różne sposoby w innych aplikacjach, a dzisiaj pokazujemy, jak zdobyć ją od Kik.

Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię na Kik?

Biorąc pod uwagę kontrowersje związane z bezpieczeństwem informacji, które wywołał WhatsApp, wysoki odsetek użytkowników zdecydował się na migrację do różnych aplikacji do przesyłania wiadomości, z których jedną z głównych jest Kik Messenger. Jego interfejs jest dość prosty, kompatybilny z iOS, Windows Phone, Android, Symbian i BlackBerry, a ma już ponad 300 milionów użytkowników.

Dzięki poziomowi prywatności można znaleźć popularne pokoje Kik, aby porozmawiać z użytkownikami o podobnych zainteresowaniach, a w przypadku jakichkolwiek nieporozumień lub niedogodności z kimś w szczególności, możesz zablokować im możliwość komunikowania się z Tobą . Teraz, jeśli to, czego chcesz, to zidentyfikuj, czy ktoś Cię zablokował W tej aplikacji należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy.

Po pierwsze, nawet jeśli ktoś Cię zablokuje, nadal możesz wysyłać mu wiadomości, tylko te wiadomości nigdy nie zostaną odebrane przez odpowiednik, to znaczy wiadomość zostanie dostarczona, ale nie zostanie odebrana. Teraz on najlepsza sztuczka, aby potwierdzić blokadę jest próba utworzenia grupy z tym użytkownikiem, jeśli wyświetli się komunikat „Nie możesz utworzyć grupy z osobami, z którymi nie rozmawiasz”, oznacza to, że skutecznie Cię zablokował.

czytaj wiadomości na kik, jeśli nadawca wie

Jakiego systemu używa Kik, aby wskazać, czy wiadomość została odebrana lub przeczytana?

Jeśli jesteś zainteresowany sprawdzeniem jakości aplikacji, nie wahaj się i załóż konto na kik, znajdziesz młodą, zabawną i dynamiczną społeczność. Masz możliwość tworzyć czaty grupowe z maksymalnie 50 członkami publicznie lub prywatnie, masz również możliwość skonfigurowania w aplikacji, czy chcesz otrzymywać bezpośrednie wiadomości, czy nie.

Jeśli na to zezwolisz, każdy użytkownik, który ma dostęp do Twojego, będzie mógł wysyłać Ci wiadomości i Ty do nich. Podobnie jak wiele innych aplikacji, Kik zgłasza stan każdej wiadomości za pomocą metody, która oznacza „D” dla wysłanych wiadomości, „R” dla otrzymanych wiadomości i „S” dla przeczytanych wiadomości.

Co powinieneś wiedzieć przed przeczytaniem wiadomości, której nadawca nie zna?

Wiemy, że jednym z największych pytań, jakie napotykasz w tej aplikacji, jest to, jak wybrać moją nazwę użytkownika dla „Funny Kik”? Ponieważ będzie to Twój znak rozpoznawczy w społeczności, chcesz, aby była krótka, łatwa do zapamiętania, oryginalna i aby była opisuje Cię doskonale, zadanie, które nie jest proste w setkach milionów innych już istniejących.

Ale kiedy tam dotrzesz i zaczniesz wchodzić w interakcje, zauważysz, że na tej platformie jest miejsce dla każdego, zwłaszcza jeśli jesteś na bieżąco z bieżącymi i technologicznymi wydarzeniami, na pewno znajdziesz niszę, która Ci odpowiada. Z drugiej strony, jak w każdej sieci społecznościowej, kontakt z innymi ludźmi nie zawsze jest satysfakcjonujący.

W tym sensie to normalne, że zaczynasz rozmowę z użytkownikiem i w momencie, gdy wysyła wiadomość, nie wiesz, nie masz odwagi lub wolisz trochę lepiej pomyśleć, co odpowiedzieć. Coś, czego być może druga osoba nie rozumie i zdecyduje się twierdzić, generując niedogodności.

Powiadomienia o wiadomościach Kik są automatyczne

Chociaż w takich przypadkach idealnie byłoby mieć możliwość wyłączenia wyświetlania lub odbierania komunikatów, nie jest to możliwe, w rzeczywistości Kik automatycznie powiadom urządzenie innego użytkownika kiedy Twoja wiadomość została dostarczona, odebrana i/lub przeczytana.

Inną szczególną cechą tej aplikacji jest to, że posiada regułę, która automatycznie czyści stare wiadomości, więc jeśli prowadzisz rozmowy z dawnych czasów i chcesz je odzyskać, pierwszą rzeczą, której powinieneś się nauczyć, jest technika, która pozwala zobaczyć najstarsze wiadomości w Kik bez aplikacji.

wyłącz połączenie internetowe i czytaj wiadomości na kik

Jak mogę sprawić, żeby nadawca nie widział, że przeczytałem wiadomość?

Jeśli znasz już zalety tej aplikacji, ale masz do czynienia z przypadkiem, w którym wyjątkowo potrzebujesz przeczytaj wiadomość bez wiedzy nadawcy, możesz zastosować bardzo popularną technikę. Należy jednak pamiętać, że po rozpoczęciu nie będziesz otrzymywać żadnych powiadomień ani aktualizacji na swój telefon komórkowy.

Wyłącz połączenie internetowe

Prawda jest taka, że ​​proces uzyskania vPrzeczytaj wiadomość bez zmiany statusu z „R” na „S”to dość proste, jedyne, co musisz zrobić, gdy tylko otrzymasz wiadomość w aplikacji, to dezaktywować połączenie z siecią, albo wyłączając Wi-Fi, dane mobilne lub aktywując tryb samolotowy.

Gdy to zrobisz, będziesz mógł natychmiast zweryfikować, co mówi otrzymana wiadomość, zachowując urządzenie w trybie offline, ponieważ po ponownym połączeniu się z siecią internetową inny użytkownik natychmiast dowie się, że przeczytałeś jego wiadomość.