Skip to content

Jak się dowiedzieć, czy przeczytali moją wiadomość na WhatsApp io której godzinie, jeśli funkcja Blue Double Check jest wyłączona

10 de marzec de 2021

Aplikacje do obsługi wiadomości pozostają stale się rozwija, a aplikacja WhatsApp na szczycie listy popularności. Cóż, oferuje swoim użytkownikom ogromną różnorodność funkcji, które obejmują zarówno komunikację, jak i platformę WhatsApp dla firm.

Podobnie jedną z najbardziej znanych funkcji jest sprawdzenie, czy przeczytali wiadomość, którą wysłałeś, używając podwójnego niebieskiego czeku. Jednak wiele osób wyłącza tę funkcję jako inwazyjną, ale czasami trzeba wiedzieć, czy przeczytali wiadomość wysłane io której godzinie na WhatsApp.

Z tego powodu pokażemy Ci kroki, które musisz wykonać, aby dowiedzieć się, jak to zrobić wiem, czy przeczytali moją wiadomość na WhatsApp io której godzinie, jeśli podwójny niebieski znak jest dezaktywowany.

Jak sprawdzić, czy moja wiadomość została przeczytana w WhatsApp, jeśli podwójny niebieski znak jest dezaktywowany?

WhatsApp to jedna z aplikacji do przesyłania wiadomości najpopularniejszy i używany na świecie, ponieważ na tej platformie możliwe jest nie tylko wysyłanie wiadomości, ale także zdjęć i filmów, a także wysyłanie dokumentów w dowolnym formacie.

Podobnie WhatsApp oferuje również opcję weryfikacji wysłanej wiadomości został odebrany i przeczytany przez Twoją osobę kontaktową, poprzez podwójną niebieską funkcję sprawdzania.

Z drugiej strony, podobnie jak wielu uwielbia tę opcję WhatsApp, są tacy, którzy wolą ją dezaktywować zachować anonimowość czy przeczytali otrzymaną wiadomość.

Jednak tak jak możesz aktywować tryb ciemny w WhatsApp, istnieje również kilka sztuczek, których możesz spróbować jeśli przeczytają Twoją wiadomość na WhatsApp io której godzinie, nawet jeśli podwójny niebieski znak jest dezaktywowany. Możesz je przetestować z aplikacji WhatsApp lub z platformy internetowej WhatsApp na swoim komputerze.

Jak sprawdzić, czy moja wiadomość została przeczytana na WhatsApp io której godzinie z notatką głosową?

Pierwsza sztuczka polega na wysłaniu wiadomości głosowej lub dźwięk do kontaktu, który chcesz wiedzieć, czy przeczytał poprzednie wysłane przez Ciebie wiadomości. Musisz tylko poczekać, aż Twój kontakt go wysłucha iw ten sposób będziesz mógł wiedzieć, czy ignorował wszystkie poprzednie wysłane przez Ciebie wiadomości.

Cóż, wiadomości głosowe pojawią się z funkcją podwójnego niebieskiego sprawdzania WhatsApp, tak jak to nie można dezaktywować za takie wiadomości.

W ten sposób, aby poznać godzinę, w której usłyszeli wiadomość głosową na WhatsApp, musisz wybrać wiadomość, którą wysłałeś przez kilka sekund. Kiedy to zrobiłeś, zostanie wyświetlone menu opcji u góry okna czatu.

W tym menu musisz wybrać ikonę pliku trzy punkty pionowe wyświetlane w prawym górnym rogu. Tam jest wyświetlane menu z kilkoma opcjami, musisz wejść w „Informacje”.

W nim czas został dostarczony i przeczytany wiadomość głosową, którą wysłałeś, dzięki czemu wiesz, czy poprzednie wiadomości zostały zignorowane, czy nie.

Jak sprawdzić, czy moja wiadomość została przeczytana na WhatsApp io której godzinie z wiadomością grupową?

W ten sam sposób, w jaki można dowiedzieć się, czy usłyszeli wysłaną przez Ciebie notatkę głosową, druga sztuczka polega na tym wysłać wiadomość do grupygłosowe lub pisemne. Niezależnie od jego zawartości, wiadomość, którą wyślesz, może być nawet plikiem RAR lub ZIP lub po prostu emotikoną.

aplikacja WhatsApp

Musisz tylko poczekać, aż dotrze do kontaktu, z którym chcesz się spotkać. czy czytał twoje wiadomości. Po wysłaniu musisz zaznaczyć tę wiadomość i wybrać trzy pionowe punkty, które będą wyświetlane w prawej górnej części czatu grupowego.

Więc musisz wybierz opcję „Informacje” W menu, które się wyświetli, zostanie wyświetlona lista osób tworzących grupę, a także tych, które przeczytały i otrzymały wiadomość. Ponadto wyświetlany jest czas odczytania wiadomości WhatsApp.

Więc możesz sprawdź, czy żądany kontakt przeczytał Twoją wiadomość wysłane, ponieważ wyłączyłeś funkcję podwójnego niebieskiego sprawdzania lub nawet jeśli jeden z Twoich kontaktów ma ją dezaktywowaną.