Skip to content

Jak rozwiązać „Sieć zajęta” podczas dzwonienia

22 de kwiecień de 2023

Pomimo tego, że istnieją aplikacje takie jak WhatsApp, które pozwalają wykonywać połączenia głosowe w bardzo prosty, szybki i przede wszystkim tani sposób. Oczywiście tradycyjne połączenia są nadal szeroko stosowane, a częstym problemem, z którym się spotykamy podczas ich wykonywania, jest problem „sieć zajęta” CoKto wie, jak to naprawić? Czytaj dalej.

Jak naprawić problem „Sieć zajęta”.

To normalne, że od czasu do czasu, gdy próbujemy zadzwonić do przyjaciela lub krewnego, pojawia się komunikat „Sieć zajęta”, co ostatecznie uniemożliwia nam to. Może to wynikać z kilku powodów, a najczęstszym z nich jest niewątpliwie brak sygnału, ponieważ w niektórych miejscach dość trudno jest uzyskać sygnał do wykonywania połączeń, a nawet w wielu przypadkach mobilna transmisja danych nawet nie działa.

Problem z zajętą ​​siecią podczas próby połączenia

Aby rozwiązać ten problem, idealnym rozwiązaniem jest ponowne uruchomienie urządzenia mobilnego, a następnie przełączenie telefonu na kilka sekund w tryb samolotowy. Następnie usuń go i spróbuj ponownie, od czasu do czasu urządzenie pozostaje podłączone do anteny, w której byliśmy wcześniej i nie „aktualizuje” swojego połączenia z pobliskimi antenami, z których jesteśmy teraz, generując ten problem.

Innym razem może to być problem z siecią w tej chwili, która jest nasycona i dlatego nie można dzwonić ani wysyłać SMS-ów, to nic z innego świata.

Napraw zajętą ​​sieć

Polecam również zadzwonić do kogoś innego, jeśli masz ten błąd i wszystko wskazuje na to, że telefon ma sygnał i działa poprawnie. W ten sposób wykluczasz możliwość, że problem dotyczy ciebie, ponieważ jeśli możesz zadzwonić do kogoś innego, problem prawdopodobnie dotyczy tego, do kogo próbujesz zadzwonić.

Ale jak powiedziałem wcześniej, pamiętaj, że linie telefoniczne od czasu do czasu mają kilka problemów, więc dość często to wychodzi błąd zajętości sieci. W takim przypadku powinieneś również spróbować zadzwonić przez WhatsApp lub nawet wysłać wiadomość z informacją, że próbujesz do niej zadzwonić, być może dlatego, że ta osoba ma problemy z siecią w zależności od tego, gdzie się znajduje, a problemem nie jesteś ty.

Jak zawsze pamiętaj, że możesz zostawić nam komentarz poniżej, jeśli masz problemy napraw zajętą ​​siećbłąd, który pojawia się zawsze, gdy najbardziej potrzebujemy wykonać telefon lub pilnie skontaktować się ze znajomym lub członkiem rodziny.

dołącz do naszego kanału telegram