Skip to content

Jak rozmawiać z kimś na WhatsApp bez oglądania mojego zdjęcia profilowego

31 de styczeń de 2021

Nikogo nie powinno dziwić, że WhatsApp to najbardziej niezawodny i najszybszy sposób przesyłania wiadomości, notatek i głosu, wykonywania połączeń wideo i przesyłania plików multimedialnych. Ale podobnie jak inne platformy, które wykorzystują sieć do komunikacji, oferują nam pewne opcje zachowania naszej prywatności. Dlatego pokażemy Ci jak rozmawiać z kimś na WhatsApp bez oglądania mojego zdjęcia profilowego.

Chodzi o to, że wielokrotnie chcemy z kimś porozmawiać, bez tego, że powinien zobaczyć moje zdjęcie profilowe. Na szczęście i jak już wiesz WhatsApp Jest to aplikacja, która myśli o wszystkim i jest o krok do przodu, oczywiście nie jest to opcja, którą znajdziesz w menu. To sztuczka, którą możesz zastosować i która nie pozwoli im zobaczyć Twojego zdjęcia profilowego.

Aplikacje, których używamy na co dzień do komunikacji, zawierają wiele konfigurowalnych funkcji, których nie poznajemy bez względu na to, jak często z nich korzystamy. Niniejszym staramy się przekazać je Państwu jako instrukcję obsługi. Abyś mógł się na przykład nauczyć, jak słuchać dźwięku bez oznaczania i to za pomocą aplikacji.

Jak rozmawiać z kimś na WhatsApp bez oglądania mojego zdjęcia profilowego

Ale dzięki sztuczce, której nauczymy Cię używać, nie tylko będziesz w stanie ukryć swoje zdjęcie, ale także inne interesujące dane lub informacje. Mogą to być Twoje statusy, czas ostatniego połączenia i sekcja, w której pojawiają się informacje kontaktowe. Następnie musimy wykonać następujące czynności, najpierw usunąć lub usunąć kontakt, którego nie chcesz widzieć Zdjęcie.

Następnym krokiem będzie skorzystanie z opcji Kliknij, aby porozmawiać, aby otworzyć bezpośrednią wiadomość na Twój numer telefonu. Ta opcja jest obecna w wersji internetowej oraz w wersji, z której korzystasz na telefonie komórkowym i pozwala na wysyłanie wiadomości do nieznanych Ci osób. Tam, gdzie wystarczy użyć ich numeru telefonu, a wiadomości są wysyłane bez konieczności dodawania tego kontaktu.

Kroki, aby porozmawiać z kimś na WhatsApp bez oglądania mojego zdjęcia profilowego

Dlatego druga osoba nie będzie mogła w żadnym momencie zobaczyć Twojego obrazu ani danych o informacjach, o których już wspomnieliśmy. Ale zanim to nastąpi, musimy wprowadzić pewne ustawienia na naszym koncie WhatsApp, aby móc ukryć dane. Pierwszą rzeczą, którą zrobimy, jest przejście do ustawień platformy, a kiedy już jesteśmy w środku, wybieramy opcję Konta.

Następnym krokiem jest kliknięcie opcji Prywatność i tutaj wybieramy dane osobowe, które ludzie mogą zobaczyć lub nie. Wprowadzając te ustawienia, wybierzesz, że tylko Twoje kontakty będą mogły zobaczyć Twoje dane osobowe. To będzie ostatni raz. Vez, zdjęcie profilowe, informacje i status. Wszystkie te opcje muszą być oznaczone jako Moje kontakty.

Następny krok jest najważniejszy, musisz przejść do przeglądarki swojego telefonu komórkowego, jeśli jesteś w wersji internetowej, przejdź do przeglądarki swojego komputera. I masz zamiar wpisać adres wa.me/telephonenumber, zamiast numeru telefonu wpisz numer osoby, do której masz zamiar wysłać wiadomość.

Ważne jest, abyś wiedział, że aby ta opcja zadziałała, nie powinieneś mieć zapisanego numeru, do którego masz zamiar pisać w swoich kontaktach. Gdy to zrobisz, pojawi się pytanie wskazujące, czy chcesz wysłać wiadomość na podany numer. Następnie musisz nacisnąć lub kliknij przycisk Wiadomość, który pojawi się na zielono.

zdjęcia z telefonu

I voila, platforma otworzy się, umożliwiając napisanie wiadomości na wybrany numer i nie będzie w stanie zobaczyć danych, które odmówiłeś w poprzednich krokach. Zdajesz sobie sprawę, jakie to proste, po prostu musisz uważnie postępować zgodnie z instrukcjami przedstawionymi w tym samouczku, aby móc rozmawiać z kimś na WhatsApp bez oglądania mojego zdjęcia profilowego.