Skip to content

Jak robić zrzuty ekranu w najszybszy i najłatwiejszy sposób za pomocą urządzeń Philips

29 de październik de 2022

Robienie zrzutów ekranu lub zrzutów ekranu jest czasem niezbędne, dlatego nie zaszkodzi poznajmy więcej niż jeden sposób ich realizacji za pomocą naszego urządzenia mobilnego. Tym razem zobaczymy, jak robić zrzuty ekranu na Philipsie.

Jak robić zrzuty ekranu w Philips w tradycyjny sposób?

Zdecydowana większość modeli mobilnych może wykonywać zrzuty ekranu, naciskając jednocześnie określoną kombinację klawiszy, która różni się w zależności od urządzenia. Aby zrobić zrzut ekranu na telefonie marki Philips, musimy zrobić, po znalezieniu ekranu, który chcemy przechwycić, naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania i przycisk zmniejszania głośności przez kilka sekund. W niektórych modelach kombinacja to przycisk Home i przycisk zasilania.

Później wciśnij odpowiednie przyciski na kilka sekund posłuchajmy migawki aparatu. Puszczamy wciśnięte przyciski i już widzimy zdjęcie zrobione w aplikacji Galeria.

Metody alternatywne

Ta alternatywna metoda nie działa na wszystkich telefonach komórkowych Philips, ale działa na wielu z nich. Tym razem chodzi o naciśnij przycisk zasilania przez kilka sekund a następnie wybierz opcję Zrób zrzut ekranu (jeśli się pojawi).

Jeśli ta metoda nie działa, istnieje jeszcze inna alternatywa. Teraz wciskamy przycisk zasilania na sekundę, nie zwalniając go, wciskamy przycisk zmniejszania głośności. Ten powinno wystarczyć, aby telefon wykonał zrzut ekranu.

Rób zrzuty ekranu za pomocą aplikacji

Jeśli żadna z metod, które widzieliśmy, nie działa dla nas lub jeśli chcemy znaleźć inny sposób na zrobienie zrzutu ekranu, możemy to zrobić pobierz ze sklepu Google Play Łatwa aplikacja do przechwytywania ekranu.

Ta aplikacja umożliwia wykonanie zrzutu ekranu poprzez jednoczesne naciśnięcie klawisza zasilania i klawisza zmniejszania głośności lub bezpośrednio poprzez dotknięcie ekranu. Jako dodatkowe korzyści, możemy wybrać folder, w którym chcemy zapisać wykonany zrzut ekranu i widzimy podgląd zrobionego zdjęcia przed podjęciem decyzji, czy je zapisać, czy odrzucić.

Wiele opcji zrzutu ekranu

Robienie zrzutów ekranu to przydatna rzecz, ale większość ludzi zna tylko jeden sposób, aby je skłonić peleryna. Jednakże, nowe technologie stają się wydajniejsze i oferują nam kilka opcji tego samego działania.

Jedną z marek, która robi największe postępy w temacie zrzutów ekranu, jest Samsung. Przy niektórych okazjach udostępniliśmy już samouczki, jak robić zrzuty ekranu za pomocą urządzeń za pomocą sterowania gestami.

Jak zrobić zrzut ekranu w Philips

Pomimo tego, że Philips zapomniał o implementacji czegoś tak podstawowego, jak zrzuty ekranu na swoich telefonach, tych innych marek można to osiągnąć, naciskając jednocześnie dwa klawisze lub po prostu dotykając miejsca na ekranie.

rób zrzuty ekranu z telefonu komórkowego philips

Łatwo to również zrozumieć, gdy widzimy, że telefony komórkowe tej marki nie mają przycisków i są modele, kompletne serie, które ich nie zawierają, jeśli nie dotyk pojemnościowy, dlatego nie można zrobić z nimi zrzutu ekranuaby wziąć pod uwagę m.in. modele: W3620, W3500, S309, S388, S337, S358.

Wielu użytkowników decyduje się na rootowanie, aby mieć większą kontrolę nad jego funkcjami i móc dodać kilka opcji do menu lub po prostu dostosować pamięć ROM urządzenia do swoich upodobań.Osobiście uważam to za bardzo złe. złamać oryginalność urządzenia tylko dla funkcjonalności, którą możemy osiągnąć w inny sposób za pomocą aplikacji.

Jak zrobić zrzut ekranu na Philips W3500?

Największą rekomendacją w tym przypadku jest zainstalowanie aplikacji, która jest dostępna za darmo w Sklepie Google Play, dla wszystkich użytkowników z systemem operacyjnym Android, w rzeczywistości działa bardzo dobrze i można to skonfigurować aby wykonać szybkie przechwytywanie z włączoną klawiaturą, nie ma ograniczeń.

dołącz do naszego kanału telegram