Skip to content

Jak robić lub robić zdjęcia z efektem rybiego oka lub filtrem za pomocą mojego telefonu komórkowego z systemem Android

29 de czerwiec de 2022

Jedno z najczęściej powtarzanych pytań, które nasi czytelnicy zadawali nam w ostatnich tygodniach, dotyczy bezpośrednio sztuczki, aby móc robić zdjęcia z efektem rybiego oka na Androidzie szybki i łatwy sposób. I jest tak, że nikt nie uchodzi teraz, gdy wchodzimy do którejkolwiek z aplikacji fotograficznych, takich jak Instagram, widzimy ogromną liczbę zdjęć z tym ciekawym efektem, można też robić zdjęcia w stylu polaroidu.

To naprawdę atrakcyjny efekt, ponieważ sprawia, że ​​obrazy wyglądają zupełnie inaczej, duże po bokach i znacznie mniejsze w kierunku środka, jak widzą ryby. Jest to forma robić zdjęcia, które wciąż są bardzo aktualnea zanim moda minie, chcemy Cię nauczyć, jak samemu robić zdjęcia w ten sposób, aby bawić się ze znajomymi, są niesamowite filtry, których możesz użyć.

Jedną z zalet wypróbowania zdjęć z rybim okiem na urządzeniach mobilnych jest to, że jest to środowisko dla urządzeń mobilnych, które ma niezliczone zastosowania, dlatego zawsze znajdziemy takie, które odpowiada naszym potrzebom. Przy tej szczególnej okazji, jeśli chcemy konkretnie cieszyć się zdjęciami z efektem rybiego oka na Androidzie, musimy porozmawiać o aplikacji takiej jak Fisheye Pro.

Robienie zdjęć z efektem rybiego oka na Androida

Jak powiedzieliśmy wcześniej, Fisheye Pro to aplikacja, której będziemy potrzebować, gdy chcemy robić najlepsze zdjęciar styl rybie okoi jest to bezpłatna opcja, która ma wiele funkcji. Fisheye Pro jest bardzo łatwy w obsłudze, a każdy obrazek możemy przekonwertować w taki z efektem rybiego oka, mieć ludzkie twarze, krajobrazy, a nawet i przede wszystkim obrazy podwodne, można je edytować w Photoshopie i tworzyć efekty.

Ponadto ta aplikacja ma inne równie ciekawe efekty, takie jak efekt timera, oprócz filtrów kolorów, więc jeśli poświęcisz kilka sekund, zapewnisz, że wyniki nigdy się nie powtórzą. Aby to zrobić, ma 8 stylów obiektywów w czasie rzeczywistym, oprócz 90 filtrów, które możesz zastosować do swoich zdjęć, samowyzwalacz do robienia najlepszych zdjęć i do 28 opcji w kolażachi wszystko za darmo.

filtr typu rybie oko na Androida

Fisheye Pro instaluje się jak każdą inną aplikację, którą pobieramy bezpośrednio ze sklepu Google Play, więc prawdę mówiąc nie wymaga z naszej strony zbyt dużego wysiłku, a po zainstalowaniu będziemy mogli odkryć wszystkie rodzaje nowych funkcji i elementów, takich jak obracanie kamery, aby uzyskać efekt rybiego oka; się w selfie.

Oczywiście musimy raz po raz podkreślać, że Fisheye Pro jest całkowicie darmowy, więc jeśli chcesz zdjęcia z rybie oko na Androidzie JAK NAJSZYBCIEJ.

Aplikacje do robienia zdjęć z efektem rybiego oka na Androida

Wiemy, że Obiektyw Rybie Oko na Instagram jest świetny, Jest to bez wątpienia jedna z najlepszych aplikacji, z których możemy korzystać robić zdjęcia lub robić zdjęcia przy użyciu dowolnego z 4 filtrów, które pozwalają zastosuj ten ciekawy efekt wizualny na różne sposoby. Ale mamy o wiele więcej opcji.

Edytor zdjęć z efektem rybiego oka

Wielu uważa to za najlepszy edytor zdjęć który stosuje efekt rybich oczu, dzięki zakrzywionej kamerze, która zapewnia bardzo realistyczny widok. Oprócz tego, że aplikacja ta pozwala użytkownikom podglądać, jak będzie wyglądało zdjęcie przed jego wykonaniem, to mogą wtedy sprawdzić, jaki jest najlepszy możliwy kąt do uchwycenia obrazu.

Dobrze znany Cameringo Lite

To bez wątpienia najlepsza aplikacja emulująca prawdziwy aparatktórego możemy użyć do zastosowania różnego rodzaju filtrów i zabawnych efektów do zdjęć, które z nim robimy. W ten sposób już wiesz, jakie są najlepsze aplikacje, które możesz dostać na rynku, aby wszystkie zdjęcia, które chcesz zrobić, miały ten ciekawy efekt, jeśli chcesz dodać jakieś inne, podziel się tym w komentarzach!

dołącz do naszego kanału telegram