Skip to content

Jak robić, robić i robić zdjęcia bez lampy błyskowej w nocy, w ciemności i przy słabym oświetleniu

7 de wrzesień de 2022

The zdjęcia są ważną częścią życia wielu ludzi dzisiaj, między sieciami społecznościowymi a aparatami dostarczanymi z urządzeniami mobilnymi, które mamy na sobie cały dzień.

Oczywiście Zdjęcia Oni są naprawdę bohaterowie życia wielu ludziktórzy spędzają czas na aktualizowaniu swoich profili przez cały czas.

Telefony komórkowe są wyposażone w lepsze aparaty, które są w stanie robić zdjęcia, prawie jakby były profesjonalnymi aparatami, co niewątpliwie poprawia jakość i doświadczenie użytkownika.

Ale kiedy masz urządzenie z niższej półki, sprawy się komplikują, kiedy musisz robić zdjęcia w nocy i bez lampy błyskowej. Inaczej niż wtedy, gdy chcesz robić zdjęcia w dzień w otwartych przestrzeniach, kiedy nie mogą być one zbyt skomplikowane, ponieważ przy świetle słonecznym wszystko jest łatwiejsze, a zdjęcie zwykle wychodzi bardzo dobrze.

Problem faktycznie pojawia się w nocy, ponieważ bez lampy błyskowej zrobienie zdjęcia w nocy może być wyzwaniem co najmniej interesujące do pokonania.

Rób zdjęcia bez lampy błyskowej w nocy

Najlepszą radą, jaką mogę ci dać, aby zrobić zdjęcie bez lampy błyskowej w nocy, jest skorzystanie z dowolnego rodzaju światła otoczenia.

Zakwateruj osobę lub zakwateruj się tak, aby daje obiektywowi jak najwięcej światłamożesz nawet pomóc sobie, aktywując diodę LED, aby spróbować oświetlić, nawet trochę.

Ale pomijając to, prawda jest taka, że ​​cudów nie można czynić i zrób zdjęcie bez lampy błyskowej w nocy lub w ciemnym otoczeniu jest czymś, czego nie powinieneś robić, ponieważ tak, wynik będzie dość przeciętny.

Na szczęście dzisiejsze urządzenia mobilne o niskim/średnim zasięgu, choć nie wszystkie, są dostarczane z lampą błyskową i wcale nie są drogieco właściwie pozostawiłoby ten problem osobom ze starszymi telefonami.

Wskazówki dotyczące robienia zdjęć bez lampy błyskowej bez światła

Chociaż prawdą jest, że aparaty w smartfonach znacznie się poprawiły w ostatnich latach, nie możemy zapomnieć o tym, że pewne sztuczki są niezbędne uspokoić się najlepsze wyniki.

Rzeczywiście, tutaj podamy kilka przydatnych wskazówek, które naszym zdaniem będą bardzo praktyczne, jeśli chodzi o rób zdjęcia w nocy bez Flasha z Androida.

I przed wątpliwościami, które przedstawili wielu użytkowników o tym, jak robić zdjęcia w nocy bez Flashapomożemy im w tego typu sytuacjach, które zwykle są tak wyjątkowe.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wziąć pod uwagę, jest to, że zwykle w nocy, telefonowi trudniej jest uchwycić światłoi dlatego musimy mu pomóc z naszej pozycji.

Dlatego możemy bezpośrednio polecić, abyś w zasadzie spróbował znaleźć coś pobliskie źródło światła, aby jak najlepiej je wykorzystać lub wygenerować w jakiś sposób, nie ma zbyt wielu opcji do powiedzenia, jeśli chodzi o telefon, który nie ma flasha. Pozwoli to w pewnym stopniu poprawić jakość zdjęć robionych z telefonu komórkowego z Androidem.

zdjęcia bez lampy błyskowej bez światła

Rób zdjęcia w nocy bez lampy błyskowej z telefonu komórkowego

Jak powiedzieliśmy, jest kilka powodów, dla których robienie zdjęć w nocy bez lampy błyskowej jest trudniejsze zrobić to w normalnych warunkach. Rzeczywiście, musisz wiedzieć, że mówimy o problemach z rozmiarem, bardziej niż o czymkolwiek.

Każdy smartfon ma powierzchnia jak moglibyśmy nazwać światłoczuły, i co to mierzy? od 15 do 30 mm, cWięc nic w porównaniu z profesjonalnym aparatem.

Problem w tego typu sytuacji polega na tym, że te inteligentne urządzenia mobilne bardzo łatwo przechwytują światło w ciągu dnia, ale w ciemne warunki naprawdę stwarzają wiele problemów o.

Dlatego musisz wiedzieć, że robienie zdjęć w nocy za pomocą telefonu komórkowego wcale nie jest łatwe. Jeśli chcesz zrobić dobre zdjęcia w nocy za pomocą smartfona, Czytaj dalej.

Dobre zdjęcia z telefonu komórkowego w nocy

Aby poprawić zdjęcia, które robisz smartfonem, musisz przede wszystkim wiedzieć, że musisz dodaj jak najwięcej światła ponieważ w ten sposób w naturalny sposób osiągniesz doskonałe wyniki.

Dlatego radzimy zastosować jak najwięcej światła do konkretnego obiektu lub osoby, którą chcesz uchwycić. Dobrą alternatywą są diody LED do robienia zdjęć bez lampy błyskowej.

Rzeczywiście, chociaż niewielu użytkowników o tym wie, musimy powiedzieć, że istnieje wiele urządzeń, które obecnie mają zdolność w swojej diodzie LED, aby dodać więcej światła otoczenia do zdjęć, które wykonujemy w warunkach nocnych.

Są też tacy, którzy decydują się na skorzystanie z aplikacje służące do ulepszania zdjęć nocnychuzyskując dobre wyniki tą techniką.

Poza tym musisz wiedzieć, że dzięki tym sztuczkom prawie zawsze twój zdjęcia zrobione w nocy pokażą Ci lepszą definicję niż zwykłe.

Ale na wypadek, gdybyś wpadł na jakieś inne pomysły lub skorzystał z jakichkolwiek metod, aby: rób zdjęcia w nocy lub bez światła bez lampy błyskowejmożesz to zostawić nam w komentarzach.

Podziel się tym samym z nami, aby osoby, które mają ten problem, mogły rozwiązać to samo.

Czy byłeś w stanie robić zdjęcia w nocy bez Flasha za pomocą tego krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram