Skip to content

Jak robić animowane zdjęcia na moim telefonie z Androidem – daj ruch moim zdjęciom

4 de Maj de 2021

Słyszeliśmy to „Obraz jest wart tysiąca słów” jest to, że w dzisiejszych czasach dobre zdjęcie jest dobrym profilem do reprezentowania tego, kim jesteśmy, co robimy i kim będziemy, dlatego obserwujemy, jak większość użytkowników lub naszych kontaktów pokazuje nam swoje codzienne życie z tak prostymi aplikacjami do noszenia ulepszać zdjęcia w swoich historiach.

Chociaż to takie proste prześlij i opublikuj obraz, nie byle zdjęcie jest akceptowane i przy dobrej koniunkturze wiadomo, że fotografia jest sztuką przedstawiania rzeczywistości w konkretnym momencie, kiedy połączymy to z sztuką, odwiedziny rosną, zyskujesz więcej obserwujących i jesteś filarem zainspirować innych do zrobienia tego samego.

Na szczęście technologia zawsze nam pomaga bez bycia profesjonalistą w montażu i projektowaniuwystarczy dobre zdjęcie i magia różnych narzędzi, które oferują nam odpowiednie aplikacje, możesz uzyskać pożądany efekt przekształcenia zdjęć w dzieła sztuki.

Jak robić animowane zdjęcia na moim telefonie komórkowym z Androidem?

Co prawda nie powinieneś być profesjonalistą, ale jeśli musisz mieć kreatywność, aby tworzyć swoje projekty, to musisz maksymalnie wykorzystać wszystkie instrumenty i wykazać się niewielkimi umiejętnościami, aby zaznaczyć swój styl, dzięki czemu możesz stworzyć estetycznie wizualna struktura Twojej galerii, a tutaj pokażemy Ci jedną z aplikacji, która ma wiele narzędzi do wykonać te efekty animacji i ruch dla telefonów z systemem Android.

Aplikacje

StoryZ Photo

 • Ekskluzywna aplikacja do nadawania efektów ruchu na zdjęciu

Oferuje szereg niesamowitych narzędzi, które ożywią Twoje zdjęcia, ma dwa sposoby użycia, znany jako Marszczyć (To pomaga nam nadać ruch nieruchomemu zdjęciu) także Efekt ruchu (idealny do tworzenia plików kilku kolejnych obrazów w stylu pętli) poniżej wskażemy Ci krok po kroku w prosty sposób, abyś mógł umieścić te dwa opcje do testu, StoryZ Photo. Możesz go znaleźć na telefonach z Androidem i iPhone’ach w Playstore.

Efekt falowania

 1. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest wybranie zdjęcia, które chcesz edytować, a następnie przycięcie go do wygodnego rozmiaru.
 2. Pamiętaj, że wykonamy akcję dla zdjęcie statyczneDlatego musisz zaznaczyć punkty, aby ustalić miejsce na zdjęciu, w którym chcesz, aby ruch i strzałki wskazywały kierunek tego ruchu.
 3. Musisz również wskazać sekwencję punktów, które zamierzasz dodać z taką samą długością odległości od jednego do drugiego, jest to znane jako seria ruchu.
 4. Musisz uważać, aby część zdjęcia, której nie chcesz animować, nie przechwytuje ruchu, dlatego zaznacz punkty stabilizacji tak, aby miały ograniczenie do ustalonej wcześniej sekwencji.
 5. Podobnie te punkty stabilizacji muszą mieć szereg odstępów od siebie, te również muszą być wybrane.
 6. Jeśli popełnisz błąd lub chcesz coś zmienić, możesz usunąć, przesuwając punkty, które zamierzasz usunąć.
 7. Za pomocą pędzla możesz zamaskować obszar, w którym nie chcesz, aby działał.
 8. Po zakończeniu całego procesu edycji możesz zobaczyć swoją pracę, uruchamiając ją, a następnie zapisując plik w galerii.

Efekt ruchu

 1. Podobnie jak w poprzednim efekcie, musisz wybrać obraz do edycji i wyciąć go.
 2. Ta aplikacja zaleca stronę jako galerię i bank wideo do pobrania na urządzenie i korzystania z nich, możesz ją wyszukać jako Pixabay lub po prostu wybierz film, który masz w swojej galerii.
 3. Przytnij film zgodnie z jego długością, aby uzyskać ruch na zdjęciu.
 4. Aby zmiksować obraz z wideo, musisz użyć pędzla ręcznie lub magicznie.
 5. Dopasuj swój film, aby było to możliwe, musisz go przekształcić.
 6. Obserwuj swój proces dając Play i zakończ zapisywanie pliku.

animacja

Innowacja przełamuje bariery, nie zawsze układa się w ten sam schemat, uwzględnia w swoim stylu to, co jest na topie i jaką technologię oferuje, w tym celu możesz nauczyć się robić zdjęcia, które poruszają się i mówią, odkrywając i doświadczając sztuka montażu.