Saltar al contenido

Jak przypisać lub zsynchronizować moje zdjęcia profilowe na Facebooku z moimi kontaktami w telefonie komórkowym

16 de julio de 2023

Facebook to jedna z sieci społecznościowych skupiająca dużą liczbę użytkowników, z którymi można bez problemu i na stałe utrzymywać kontakt, a nawet pisać na kilku platformach jednocześnie. Do zawierają wszelkiego rodzaju zaktualizowane i dostosowane profilemożemy chcieć wiedzieć, jak używać zdjęć z Facebooka do kontaktów z Androidem.

Do używaj zdjęć z Facebooka w kontaktach na Androidzie, będziesz mieć listę zaktualizowanych profili, które dostosowują się do dzisiejszych czasów. Dlatego lepiej jest korzystać z tych metod, jeśli chcesz nadążyć za listą kontaktów na Androidzie.

Z tym artykułem nauczymy Cię, jak używać zdjęć z Facebooka na liście kontaktów lub Android, aby lepiej spersonalizować znajomych. Nie wahaj się postępować zgodnie z tym krok po kroku, aby aktualizować swój telefon komórkowy i mieć całkiem nowoczesną i innowacyjną listę kontaktów.

To proste, w ten sposób będziesz aktualizować zdjęcia swoich przyjaciół i znajomych, co pozwala na ich bezproblemową identyfikację. W ten sposób, jeśli chcesz znaleźć przyjaciela, możesz to łatwo zrobić, korzystając z jego ostatniego zdjęcia.

Również Możesz uznać to za całkiem zabawne narzędzieponieważ pozwala na edycję zdjęć w dogodnym dla Ciebie momencie i nadanie kontaktom pożądanego wyglądu.

wymagania systemowe

Aby postępować zgodnie z tym samouczkiem, wystarczy mieć konto na Facebooku i telefon z systemem operacyjnym Android. Nie będziesz potrzebować żadnego rodzaju aplikacji i dodatkowego narzędzia.

Pamiętać mieć wszystkie te elementy przed rozpoczęciem krok po kroku, który będziemy wskazywać. W ten sposób masz pewność, że wszystko będzie działać poprawnie. Zobacz całą procedurę poniżej.

Po prostu wykonaj poniższe czynności, aby móc używać obrazów z Facebooka w kontaktach Androida i móc dostosować swój kalendarz.

Uzyskaj dostęp do Facebooka

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to otwórz aplikację Facebook na swoim telefonie z Androidem. Jeśli nie masz go zainstalowanego, zrób to za pośrednictwem Sklepu Google Play. Pamiętaj również, aby mieć dostęp ze swoim użytkownikiem Facebooka.

Wybierz zdjęcie kontaktu z Facebooka

Gdy jesteś na swoim profilu na Facebooku, wystarczy wyszukaj profil znajomego i wybierz go. Po wykonaniu tej czynności poszukaj obrazu, który Twoim zdaniem jest wygodny do umieszczenia jako zdjęcie profilowe w kalendarzu użytkownika Androida.

Po znalezieniu odpowiedniego zdjęcia osoby po prostu musisz go wybrać, aby zobaczyć go w naturalnej wielkości. Następnie musisz otworzyć menu i wybrać „Ustaw jako”.

wybierz zdjęcie na facebooku

Jak wybrać zdjęcie z Facebooka dla kontaktu z Androidem

Po otwarciu sekcji „Ustaw jako” musisz wyszukać w nowym otwartym menu, alternatywa, która mówi „Zdjęcia kontaktu”. Następnie wyszukaj kontakt osoby, na której chcesz umieścić zdjęcie, i wybierz ją.

Jak dostosować obraz kontaktu na Facebooku

Po wykonaniu tego wszystkiego wystarczy dostosuj zdjęcie profiloweOn osoby aby zmieścić się w dozwolonym rozmiarze miniatury obrazu kontaktu. Gdy to wszystko zostanie zrobione, wystarczy kliknąć tam, gdzie jest napisane «podarować».

Pamiętaj, aby dobrze dopasować zdjęcie, aby uniknąć problemów w przyszłości podczas wyszukiwania kontaktu w książce telefonicznej systemu Android. Chociaż, jak już ci powiedzieliśmy, możesz również użyć zdjęcia kontaktu, edytować je, a tym samym w ten sposób możesz bardziej spersonalizować cały swój program.

Jeśli wykonałeś wszystkie kroki co do litery, to Możesz teraz zobaczyć obraz kontaktu w swoim programie na Androida. Jak widziałeś, jest to niezwykle prosta procedura, która nie zajmie Ci dużo czasu. Dlatego zawsze idealnie jest wykonać te kroki za każdym razem, gdy chcesz zaktualizować listę kontaktów.

Nie zapomnij zostawić komentarza!!!

dołącz do naszego kanału telegram