Skip to content

Jak przycinać, wycinać lub edytować wideo w TikTok krok po kroku

4 de kwiecień de 2021

Kiedy tworzymy konto w sieci społecznościowej, z pewnością chcemy przesyłać wysokiej jakości treści, które reprezentują nas tak, jak powinny. A mówiąc o TikToku, możemy powiedzieć, że znajomość wszystkich sztuczek jest niezwykle ważna, aby móc się rozwijać i być popularnym wśród innych użytkowników sieci. Dlatego w tym artykule porozmawiamy o tych sztuczkach io jak krok po kroku przycinać, wycinać lub edytować wideo w TikTok.

Chociaż dla kogoś, kto zaczyna w sieciach społecznościowych, edycja filmów może wydawać się nieco skomplikowana, prawda jest taka, że ​​bardzo łatwo jest to zrobić z aplikacji TikTok. Niezależnie od tego, czy nagrywasz film z aplikacji, czy wybierasz go z galerii, czytaj dalej i odkryj, jak możesz edytuj i przycinaj jak profesjonalista.

Jak przyciąć lub wyciąć wideo w TikTok?

Nie ma wątpliwości, że TikTok jest jedną z najczęściej używanych i popularnych sieci społecznościowych na świecie, więc to normalne, że w pewnym momencie naszego życia poczuliśmy się zmotywowani do zrobienia w nim przynajmniej jednego małego filmu. A jeśli próbowałeś, z pewnością zauważyłeś, że narzędzia twojego aparatu są naprawdę łatwe do zrozumienia i użycia.

Na przykład, jeśli zabrakło nam czasu lub chcemy usunąć niezbyt dobrą część filmu, jest to całkowicie możliwe przyciąć lub wyciąć wideo w TikTok. Jest to szczególnie przydatne, ponieważ jeśli chcemy przesłać długi film, możemy go przyciąć do 60 sekund wymaganych w aplikacji. Ale co należy zrobić, aby to osiągnąć? Oto proste kroki, które należy wykonać.

  • Aby rozpocząć, wejdź do aplikacji w normalny sposób.
  • Następnie naciśnij symbol „+”, aby utworzyć wideo.
  • Wybierz opcję „Prześlij”, aby przesłać wideo z galerii.
  • Naciśnij «Dalej» po wybraniu wideo.
  • Możesz także nagrać wideo na miejscu.
  • Znajdziesz wideo w sekcji edycji TikTok wraz z plikiem linia lub pasek, aby obserwować czas trwania wideo.
  • Przesuń linię wspomnianego paska, aby dostosować czas trwania do swoich upodobań.
  • Gdy jesteś zadowolony z wyniku, naciśnij «Dalej».

To wszystko! Gdy to zrobisz, możesz zacząć dodawać inne aspekty, które chcesz, do już przyciętego wideo. Edytuj wideo poprawnie Z pewnością pomoże nam to zdobyć więcej obserwujących na TikTok, więc teraz pokażemy Ci, jak możesz to osiągnąć, a także kilka sztuczek, które warto wziąć pod uwagę.

Jak edytować wideo w TikTok krok po kroku?

Kiedy już masz przycięte wideo na TikTok możesz go edytować, co jest naprawdę łatwe. Aby rozpocząć, możesz wybrać wideo ze swojej galerii lub nagrać je, jak wolisz. Na ekranie edycji możesz dodawać takie aspekty, jak tekst, muzyka, naklejki, filtry i efekty, z których możesz wybierać.

Edytowanie, publikowanie i usuwanie filmów w TikTok jest całkowicie możliwe w zaledwie kilku prostych krokach i zachęcamy do wypróbowania. Mówiąc o efektach, aby dodać je do filmu, po prostu musisz naciśnij opcję „Efekty” na ekranie edycji. Gdy znajdziesz taki, który Ci się podoba, wystarczy go wybrać i rozpocząć nagrywanie wideo.

dziewczyna przy selfie z twarzą niespodzianki

Także można dostosować prędkość nagrywania za pomocą paska nad ikoną nagrywania i możesz nawet przełączać prędkości za każdym razem, gdy nagrywasz miejsce wideo.

Czy możesz edytować wideo TikTok za pomocą innych aplikacji?

Prawda jest taka, że ​​tak, jest to możliwe. W rzeczywistości możesz spróbować użyć między innymi Quik, Videoshop, Magisto, VivaVideo, na urządzeniu z Androidem lub iOS. Te aplikacje mają świetne opcje i narzędzia edytować filmy w naprawdę profesjonalny i praktyczny sposób.

Ponadto mogą być naprawdę przydatne, jeśli nie mamy stałego połączenia z Internetem, ponieważ możemy edytować nasze filmy i przesyłać je w dowolnym momencie. Założenie konta na TikTok to doskonała opcja, jeśli chcemy się bawić i w prosty sposób rozwijać swoją kreatywność. Mamy nadzieję, że możesz przycinać, wycinać lub edytować swoje filmy w TikTok krok po kroku i bez problemów.

dołącz do naszego kanału telegram