Skip to content

Jak przesyłać filmy na Instagram lub Instagram Stories, które trwają dłużej niż minutę

18 de marzec de 2023

Sieć społeczna Instagram używany głównie do udostępniania zdjęć i filmów z urządzenia mobilnego posiada szereg narzędzi, filtrów i efektów poprawiających prezentację. To czyni go atrakcyjnym dla swoich wyznawców, dlatego stał się jednym z ulubieńców technologów.

Jednak większość miłośników aplikacji poczuła się ograniczona. Powodem tego jest to, że ty umożliwia przesyłanie filmów w jednym przedziale czasowym 60 sekund.

W epoce, w której żyjemy, odkryliśmy, że większość problemów, żeby nie przesadzać, mówiąc, że wszystkie, ma rozwiązanie. Powód, który pozwala znajdź nowe wycieczki, udostępnij filmy Nieograniczony.

Jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem tej sieci, jest bardzo prawdopodobne, że tak korzystał z większości narzędzi oferowanych przez tę aplikację.

To właśnie przez nie przedstawimy rozwiązanie tej niedogodności co sprawia, że ​​czujesz się ograniczony. Możesz być także zainteresowany poznaniem innych tematów związanych z Instagramem i Mira How to Do It, możemy Cię poprowadzić.

Jak przesyłać filmy na Instagram

Jeśli korzystałeś tylko z podstawowych narzędzi tej aplikacji, być może znasz konwencjonalny sposób korzystania z niej. Jednak dokonamy krótkiego przeglądu co zwykle robimy, przesyłając film w tradycyjny sposóbmożemy to zrobić na dwa sposoby:

  • Jeden z nich jest kierując się do przycisku „Nowa treść” który przekieruje nas do strony dostępowej, na której zapisaliśmy nasze zdjęcia i filmy.
  • Następnie wybieramy wideo, które chcemy opublikować i udostępniamy je.

Możemy również wykonać:

  • Dostęp do okna, które mówi tworzyć treści i bezpośrednio nagrywać wideo przed załadowaniem.

W obu przypadkach, jeśli wideo przekracza minutę, aplikacja będzie poprosi o skompresowanie dopóki go nie zmniejszysz do długości zaledwie jednej minuty przed zezwoleniem na publikację.

Nikt nie lubi czuć się ograniczony, musi nagrywać bardzo szybko lub wycinać bardzo ważne momenty z filmu. Myśląc o tym, jak w pełni cieszyć się życiem, Instagram przedstawia kilka opcji do osiągnięcia przesyłaj filmy, które przekraczają minutę wcześniej ustalone.

Przesyłaj filmy na Instagram dłuższe niż minuta

Poprzez „żywe” Stories, opcję, która zaczęła być używana od aktualizacji 2016. Masz szansę to osiągnąć. Chcemy Ci pokazać, jak: Udając się na tę sesję, będziesz w stanie tworzyć treści o nieograniczonej długości ponieważ zamierzasz nadawać na żywo z jedną lub kilkoma osobami.

Z tym ograniczeniem, że nie będziesz miał kolejnej okazji do nadawania i dopracowywania detali, bo nagranie było takie, jakie oni to zobaczą. Ponieważ będziesz transmitować na żywo, w czasie rzeczywistym.

Zawsze, gdy chcesz rozpocząć transmisję na żywo, twoi obserwatorzy otrzymają powiadomienie, w którym się dowiedzą i będą mogli cię zobaczyć. Musisz upewnić się, że masz dobry sygnał internetowy osiągnąć najlepsza jakość przesyłania strumieniowego a wideo się nie zatrzymuje.

Inną znacznie bardziej aktualną opcją jest Instagram TV (IGTV), kanał telewizyjny zintegrowany z siecią społecznościową. Który przekroczył oczekiwania użytkowników, ponieważ toFilmy mogą nawet osiągnąć czas w jego rozszerzeniu.

Znajdziesz go w prawym górnym rogu swojego profilu, obok ikony małego telewizora. Chociaż filmy są tworzone w tej chwili, tMasz możliwość ich podglądu przed przesłaniem.

najlepszy sposób przesyłania filmów na Instagram

Kolejną zaletą aplikacji spośród jej wielu jest to, że możesz zachowaj filmy i otrzymuj i gromadź liczbę użytkowników że to widzieli Przejrzyj komentarze i powtórz swoje ulubione momenty.

A teraz, gdy masz już te technologiczne alternatywy w swoich rękach, może pójdziesz uczyć się w praktyce, odwiedzając IGTV z aplikacji mobilnej i tym samym oglądając filmy przesłane przez obserwowanych przez Ciebie użytkowników? Instagram to wysoce wizualna sieć społecznościowa, która pozostaje na kursie zdjęcia i filmy, które zwykle publikujemy za pośrednictwem telefonu komórkowego.

Większość użytkowników, a może wszyscy, wie, jak udostępniać za pośrednictwem Instagrama zdjęcia lub filmy z telefonu komórkowego. Dzisiaj pomożemy Ci w inny sposób Jak opublikować wideo z komputeradla wielu rzecz niemożliwa.

Jednak dzisiaj postaramy się poprowadzić Cię i aby to wyzwanie stało się rzeczywistością w wirtualnym świecie. Istnieje wiele narzędzi, Dzisiaj porozmawiamy o trzech.

Jak publikować filmy na Instagramie z komputera

Mamy tę opcję w niektórych aplikacjach i mogą to być:

Gramblr

Przede wszystkim jest Gramblr, aplikacja, która oferuje możliwość przesyłania zdjęcia i filmy z komputera. Najlepsze jest to, że nie musisz posiadać telefonu komórkowego.

Pobierz aplikację na swój komputer, zarejestruj się, a następnie zaloguj. Przejdź do zakładki „prześlij teraz”, zlokalizuj foldery na komputerze i wybierz film, który chcesz przesłać.

Poczekaj, aż się załaduje i pamiętaj, że długość filmów wynosi 60 sekund, więc być może będziesz musiał je skrócić. Później możesz przystąpić do opublikowania go poprzez umieszczenie stopkilub masz też możliwość przesłania go później.

rama

Narzędzie numer dwa z naszych trzech opcji to: rama skierowane do tych komputerów, które współpracują w szczególności z system operacyjny Linux.

Podobnie jak w przypadku Gramblr, musisz pobrać aplikację i zarejestrować się w tym przypadku za pomocą swojego konta na Instagramie i hasła. Potem zaczynasz używaj go tak, jakbyś korzystał z Instagrama z telefonu komórkowego bezpośrednio na komputerze.

Google Chrome

Jak zapewne zauważyłeś, jest to bardzo proste, ale wciąż mamy inny wybór i to przez Chrome. Pamiętaj, że jest to przeglądarka z wieloma funkcjami, między innymi przesłać wideo na Instagram z systemu operacyjnego okna. Jeśli masz wersję 10, jeszcze lepiej.

Aby to osiągnąć, musisz otwórz kartę w chrome i znajdź się w prawej górnej części. Kliknij „więcej narzędzi”, a następnie „narzędzia dla programistów”.

Znajdź na kartach powyżej „Toogle Device Toolbar aby móc wybrać smartfon, który chcesz. Następnie wybierz w prawym górnym rogu rozwijaną listę i Wybierz smartfon do emulacji na ekranie komputera.

Naciśnij klawisz F5, aby odświeżyć widok przeglądarki. W środku, pojawi się pasek ikon aplikacji Mobilny Instagram.

Wykonując te kroki, na dole możesz zobaczyć ikony aplikacji Instagram, kliknij znak dodatni (+) pośrodku. Znajdź w swoich plikach wideo, które chcesz opublikować a reszta jest całkowicie taka sama, jakbyś korzystał z aplikacji z telefonu komórkowego.

oglądaj filmy na Instagramie dłuższe niż minuta

Te już odkryłeś trzy metody przesyłania filmów na Instagram z twojego komputera. Mamy nadzieję, że nadal będziesz w pełni korzystać z tego narzędzia pola widzenia.

Użyj tego, który uważasz za najkorzystniejszy, prosty i produktywny. Dalej to pokazuje wirtualny świat nie ma granic ponieważ jako jedyny jesteś w stanie stawiać blokady, które uniemożliwiają spełnienie Twoich oczekiwań.

Nie zapomnij nas odwiedzić, wiesz, że naszym celem jest zapewnienie Ci najlepszych możliwych opcji, abyś mógł uzyskać jak najlepsze wrażenia. Ale nie zapominaj, że ostatecznie to Ty decydujesz, czego użyjesz, ponieważ ostatecznie decyzja należy do Ciebie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o sieciach społecznościowych i wskazówkach dotyczących użytkowania, które mamy dla Ciebie.

dołącz do naszego kanału telegram