Skip to content

Jak przesyłać filmy i zdjęcia w wysokiej rozdzielczości HD na Facebook z komputera?

27 de wrzesień de 2022

Facebook to wiodąca na świecie sieć społecznościowa i jak przesyłać filmy i zdjęcia w wysokiej rozdzielczości do Facebook To jedno z najczęstszych pytań użytkowników.

Facebook to najpopularniejsza sieć społecznościowa, nie tylko ta z największą liczbą użytkowników, ale także taka, która stopniowo ulepszała swoje funkcje do pozwalają nam publikować praktycznie każdy rodzaj treści na nasze konto.

W chwili obecnej trzeba powiedzieć, że na Facebooku można zamieszczać nie tylko filmy i zdjęcia, ale nawet możemy przesyłać filmy HD i zdjęcia na Facebooka, gdy tylko nam się to zdarzy.

Aby móc to zastosować nie tylko na kontach osobistych, ale używaj go również do profesjonalnych stron firmowych na Facebooku

Prawda jest taka, że ​​oficjalna aplikacja Facebooka jest cały czas aktualizowana, dzięki czemu użytkownicy mają dostęp do coraz większej liczby interesujących opcji, takich jak możliwość przesyłania zdjęć i filmów HD na Facebookk.

W przypadku kilku wersji aplikacja Facebook na Androida umożliwia teraz użytkownikom przesyłanie obrazów w wysokiej rozdzielczości, chociaż w wielu przypadkach musimy aktywować go ręcznie.

Jeśli twórcy Facebooka zadali sobie trud stworzenia aplikacji, która pozwala nam przesyłać filmy i zdjęcia w jakości HD, to przynajmniej możemy się zastanowić, jak to zrobić.

Prawda jest taka, że ​​tak jest jeden z najłatwiejszych samouczków na Facebookuo ile musimy przejść tylko do sekcji Konfiguracja tej aplikacji.

Jak przesyłać wysokiej jakości zdjęcia HD na Facebooka z telefonu komórkowego z Androidem lub iPhone’a?

Chociaż prawdą jest, że w tej chwili nie potwierdziliśmy całkowicie, że wszyscy użytkownicy Facebooka na świecie mają możliwość wgrywania zdjęć i filmów w wysokiej rozdzielczości na swoje platformy, nie mniej prawdą jest, że niektórzy z nich mają już taką możliwość, więc pokażemy Ci niektóre z Najważniejsze rzeczy, które musisz wiedzieć o treściach HD na Facebooku.

Na przykład w pierwszej kolejności użytkownicy muszą wiedzieć, że poza tą oczywiście interesującą nowością Facebooka dla Androida, nie będzie możliwe wczytanie maksymalnej rozdzielczości obrazów.

Ma to wyjaśnienie i jest to, że zdjęcia są zwykle skompresowane do szerokości 2048 pikseli, a także to jest maksymalna szerokość dozwolona, ​​aby przesłać obrazy do sieci społecznościowej. To postęp, ale wciąż istnieją granice.

Poza tym należy pamiętać, że jeśli zamierzamy wgrać zdjęcie w jakości HD na Facebooka, a nie jesteśmy połączeni z siecią Wi-Fi, również wydamy sporą ilość danych, więc nie traćmy tego z oczu .

Co do reszty, to jest dość łatwe przesyłanie obrazów HD na Facebookponieważ musimy tylko przejść do ustawień konta, filmów i wybrać szukaną rozdzielczość i to wszystko.

A mając już na uwadze wszystkie powyższe szczegóły, nie chcieliśmy, abyś przestał brać to pod uwagę, chociaż iOS już domyślnie umożliwia przesyłanie filmów w jakości HD do przesyłania na Facebookw Androidzie musimy zmienić opcję ręcznie.

Następnie, ponieważ jesteś w ustawieniach sieci społecznościowych, zalecamy wypróbowanie innych interesujących aplikacji które mogą poprawić wrażenia użytkownika.

Publikuj filmy HD z komputera na Facebooku

Prześlij filmy zdjęcia HD Facebook

To jest coś, co chcielibyśmy zrobić. co pozwala nam oferować lepszą jakość w każdej publikacji a także słuchanie muzyki z Facebooka, co jest kolejną z rzeczy, które kochamy najbardziej.

Musisz wykonać te proste kroki, aby móc publikować filmy w wysokiej rozdzielczości w tej ważnej sieci społecznościowej:

Pierwsza rzecz to wejdź na oficjalną stronę na Facebooku i wejdź.

Następnie dotykasz opcji Co się dzieje? w twojej biografii lub albumie.

następnie dotknij „Zdjęcia i wideo” i wybierz wideo w wysokiej rozdzielczości

poczekaj, aż się załaduje i kliknij opcję „opublikuj” i gotowy!

To takie proste, że możesz tworzyć publikacje wideo w wysokiej rozdzielczości, ponieważ dzięki ulepszeniom Facebooka konwersja odbywa się automatycznie.

Teraz twoja kolej, aby rozpocząć planowanie filmów i zdjęć w serwisie Facebook.

dołącz do naszego kanału telegram