Skip to content

Jak pobierać filmy z Facebooka na telefon z Androidem, iOS, iPhone’a i komputer PC bez programów

3 de kwiecień de 2023

Facebook to bardzo dobra sieć społecznościowa, jest najczęściej używana ze wszystkich i miliony ludzi idzie sprawdzić najnowsze wiadomości ze świata, ze swoimi przyjaciółmi, z strony, które im się podobały, aktualizować ich statusy, itp

Dzięki tej sieci społecznościowej możemy pozyskać znajomych, od których mieliśmy czas bez wiadomości od nich, oglądać, pobierać i przesyłać filmy w dobrej rozdzielczości.

Możemy wiedzieć, jakie są trendy, zarówno obecne, jak i te, które były ostatnio, możemy też robić interesy, stworzyć wirtualny sklep, gdzie z pomocą innej firmy, takiej jak Ecwid, moglibyśmy stworzyć wirtualnego potwora, w którym możemy sprzedawać wszystko i bardzo ważne dobrej jakości.

Facebook jest jedną z najpotężniejszych i najpopularniejszych sieci społecznościowych na świecienie możemy zaprzeczyć, że prawdopodobnie żadna z innych sieci społecznościowych na razie nie może się podnieść, a przecież dość blisko jest Instagram, który daje możliwość pobierania treści i, jak na ironię, należy również do Facebooka.

Z drugiej strony wiemy, że Facebook ma wiele narzędzi które mogą być przydatne w tych momentach, w których technologia jest niezbędna, aby nas połączyć

Jedną z tych zalet Facebooka jest możliwość przesyłania filmów na platformę i oczywiście z najnowszymi aktualizacjami. że ta platforma daje nam możliwość pobierania filmów.

Pamiętaj, że aby pobrać film z sieci społecznościowej, która nie należy do Ciebie, najpierw potrzebujesz zgody właściciela. Robienie tego bez zgody właściciela nie jest praktyką prawną..

Pobierz filmy z Facebooka online

Bardzo dobrze to wyjaśniłem musimy zrobić zastrzeżenie że w jednym z „obszarów”, w których Facebook wciąż nie radzi sobie całkiem dobrze, jest to temat filmów.

wyjaśniając to Facebook nie powstał z myślą o przesyłaniu i pobieraniu filmóww porównaniu do swojego największego konkurenta, zajmuje się tematyką wideo i ma do czynienia z YouTube, a to nie jest do końca proste zadanie.

Ponadto należy wziąć to pod uwagę YouTube jest w 100% skoncentrowany na filmachsą też aplikacje, w których można nagrywać te filmy, podczas gdy Facebook ewidentnie nie, jak już powiedzieliśmy.

Ale od czasu do czasu może się zdarzyć, że przeglądasz sieć społecznościową i nagle pojawia się wideo, które naprawdę Ci się podobało, oczywiście udostępniasz go i jest „zapisany” na twojej ścianie.

Coś, co jeszcze bardziej komplikuje sprawę, to fakt, że YouTube zapewnia wszystkie wygody, dzięki czemu możesz łatwo mieć profil, aby móc przesyłać filmy, ze wszystkimi narzędziami do ich promowania, go edytować, a nawet zarabiać na nim pieniądze.

Ale przy jakiejś okazji musiałeś zobaczyć film na Facebooku, który ci się spodobał, którego nie mogłeś znaleźć w innej sieci społecznościowej i chcesz się dowiedzieć jak pobierać filmy z facebookaNie martw się, poniżej powiem ci, jak to zrobić.

Więc czytaj dalej, abyś mógł pobierać filmy z Facebooka i zapisz je na swoim komputerze lub telefon komórkowy, bez żadnego problemu.

Jak pobierać filmy z Facebooka

Na Facebooku jest za dużo materiałów w postaci filmów, jest wielu ludzi, którzy to robiąktórzy są zaangażowani w przesyłanie filmów do tej sieci społecznościowej, pomijając nawet YouTube.

Więc oczywiście jest materiał można znaleźć na Facebooku, ale nie na YouTube. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak szybko i zwinnie pobierać filmy z Facebooka, jak już wspomnieliśmy.

Witryna, którą chcę polecić, pozwala pobierać filmy z Facebooka albo w MP3, MP4 i MP4 w HD, w ten sposób możesz bez problemu pobrać wszystkie filmy z Facebooka, które chcesz, na swój komputer, najlepsze jest to, że jest dość szybki i jeśli podoba ci się dźwięk z wideo, o którym mowa, można go pobrać tylko w formacie MP3 i to wszystko.

pobierać filmy z Facebooka

Skąd pobierać filmy z Facebooka

Możesz to zrobić, pobierając aplikacje ze Sklepu Play lub szukając programu, który może ci pomóc, o ile nie łamie żadnych zasad.

Przede wszystkim musisz wejść do sieci https://www.downloadvideosfrom.com/es/.

Tam po prostu musisz wrócić do Facebooka, poszukaj adresu wideo, który powinien wyglądać mniej więcej tak https://www.facebook.com/video.php?v=910380124809830928103 aby dać ci przykład, skopiuj ten adres tam, gdzie jest napisane „Wprowadź adres URL Facebooka, który chcesz pobrać”.

Następnie wystarczy nacisnąć jedną z opcji widocznych poniżej, zielone przyciski. Najlepszą rzeczą, jeśli jesteś na swoim komputerze, jest pobranie wideo w formacie MP4 HD, ale to będzie ważyć więcej niż gdyby pobierzesz w MP4więc jeśli brakuje Ci miejsca na dysku, odradzam pobieranie dysku HD.

B.uchylone filmy z Facebooka na Androida, iOS, iPhone’a i PC

Co musisz zrobić, aby pobieraj filmy z facebooka w jakości HD to całkiem proste. Będziesz musiał przejść do danego filmu z telefonu komórkowego lub komputera, a jeśli przyjrzysz się uważnie, zdjęcie profilowe osoby, która je udostępniła, zwykle pojawia się po lewej stronie i mówi „José Torres tak często udostępniał film Pagina” od jest link w imieniu osoby, która go udostępniła, w słowie „wideo” i inny w „Strona obu”.

Musisz nacisnąć tam, gdzie jest napisane „Wideo”, aby przeniosło Cię bezpośrednio do adresu URL.

To, co powinieneś teraz zrobić, to przejść do paska adresu, a jeśli spojrzysz, zacznie mówić „https://www.facebook.com/Paginatanto/videos/…” to, co musisz zrobić, to po prostu umieścić „pobierz” przed Facebookiem. aby zostało www.pobierzfacebook.com, po tym po prostu naciśnij enter.

Pobierz filmy z Facebooka we wszystkich formatach

Jeśli przyjrzysz się uważnie, musisz pobrać oba pliki Format MP4 HD jak w formacie MP4 SDOczywiście w formacie HD waży znacznie więcej niż w formacie SD, ale jakość jest znacznie lepsza.

W ten sposób będziesz mógł pobierać filmy z Facebooka w bardzo prosty sposób, bez konieczności używania programów lub czegoś podobnego, najlepsze jest to, że każdy użytkownik ma podstawową lub zaawansowaną wiedzę na ten temat, będziesz mógł pobierać filmy z Facebooka bez żadnego problemu.

ustawić pobieranie filmów

Pobierz filmy z Facebooka, jak zobaczysz, pobieranie filmów z Facebooka jest dość proste, w ciągu kilku sekund dzięki tej stronie będziesz mógł pobrać wszystkie filmy ze słynnej sieci społecznościowej w ciągu kilku sekund i co najlepsze, nie będziesz musiał niczego pobierać bez pobierania każdy rodzaj programu będzie mógł pobierać filmy z Facebooka za darmo.

dołącz do naszego kanału telegram