Skip to content

Jak przestać otrzymywać lub dezaktywować powiadomienia, wiadomości i e-maile Glovo

5 de kwiecień de 2021

Wyłącz powiadomienia Glovo Jest to prosty proces do zastosowania, telefony komórkowe są terminalami, do których wysyłane są wszystkie wiadomości i e-maile Glovo. Wiadomości Glovo są stałe i mogą docierać do telefonu komórkowego nawet po zaprzestaniu korzystania z aplikacji.

Powiadomienia Glovo to sposób, w jaki ta firma promuje swoje usługi, poprzez wielokrotne wysyłanie wiadomości i e-maile na nasze telefony często są irytujące. Jeśli chcesz przestać otrzymywać lub dezaktywować powiadomienia Glovo, wyjaśnimy to tutaj, czytaj dalej.

Jak przestać otrzymywać lub dezaktywować powiadomienia Glovo?

Glovo to międzynarodowa firma kurierska z siedzibą w różnych krajach Ameryki Łacińskiej, a nawet na innych kontynentach. Twoim głównym zadaniem jest nosić produkty że ludzie proszą o to za pośrednictwem aplikacji mobilnej, na swój adres, miejsce zamieszkania lub lokalizację.

Ta firma kurierska ma rozszerzenie dość skuteczny mechanizm pozyskiwania klientów, płacisz znaczną sumę pieniędzy w reklamach, a poprzez wiadomości promocyjne, e-maile i powiadomienia o rabatach zyskujesz klientelę, którą masz teraz.

Obsługa tego mechanizmu składa się z ciągłe wysyłanie wiadomości, e-maile i wszelkiego rodzaju powiadomienia na telefon za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Jest to denerwujące, dlatego wielu klientów Glovo decyduje się Wyłącz powiadomienia aby uniknąć przyszłych niedogodności.

Proces zaprzestania otrzymywania lub dezaktywowania powiadomień Glovo jest prosty, po prostu musisz o tym wiedzieć Skąd oni pochodzą i stamtąd wiedzieć, co robić.

W tym sensie powiadomienia zwykle pochodzą z aplikacji Glovo. To, co musisz zrobić, jest proste i zależy od ustawień telefonu komórkowego.

Musisz przejść do „Ustawień” w telefonie i kliknąć sekcję „Powiadomienia”; tutaj znajdziesz aplikację Glovo i usuniesz uprawnienia z ich powiadomień.

Jak przestać otrzymywać wiadomości i e-maile od Glovo?

Plik ciągłe wysyłanie promocji odbywa się to za pośrednictwem powiadomień, jednak nie jest to jedyny sposób ich wysyłania.

Glovo korzysta również z narzędzi Wiadomości SMS i e-maile. Może to być również uciążliwe dla klientów lub użytkowników Glovo.

W przypadku e-maili dla wyłączenie powiadomień, możesz zastosować bardzo prosty proces, który z pewnością wykonałeś dla innych aplikacji.

Z jednej strony możesz zastosować to samo, co w poprzednim procesie, ale z aplikacją Gmail lub usługą korespondencyjną, z której korzystasz i dezaktywować powiadomienia. Z drugiej strony możesz zrobić Wprowadź swój email, aw wiadomości Glovo bezpośrednio naciśniesz i zaznaczysz opcję „Nie odbieraj więcej wiadomości z tego adresu”.

Jednak w przypadku wiadomości SMS proces ten może być żmudny i czasochłonny; Mają numer twojego kontaktu zarejestrowany w swoim systemie i aby go uzyskać, jest tylko opcja Żądanie wycofania danych, który jest wykonywany za pomocą arkusza kalkulacyjnego i musisz poczekać, aż firma zaakceptuje go i zastosuje się do niego.

Czy mogę otrzymywać lub reaktywować e-maile i powiadomienia Glovo?

Jak już wspomniano, Glovo to międzynarodowa firma, która świadczy usługi dostawy milionom ludzi. Jest to jeden z najbardziej udanych i znanych, który osiągnął ten sukces dzięki swojej ogromnej propagandzie i niesamowity sposób na rozprzestrzenianie się między klientami a ludnością.

kobieta telefon komórkowy wyłącz powiadomienia wiadomości mail glovo

Z tego powodu, nawet jeśli odłączyłeś się od Glovo, zawsze prosiłeś o usunięcie Danych z systemu i odinstalowałeś aplikację mobilną. możesz ponownie zarejestrować się i udostępnić swoje dane aby zostały przetworzone w ich systemie i znów jesteś stałym klientem.

Jak wspomniano powyżej, Glovo ma duży zasięg geograficzny działania i operacji oraz swój sukces zależy w dużej mierze od Twojej reklamy.

Dlatego możesz zostać ponownie zaakceptowany w systemie, a tym samym bądź klientem, który konsumuje i zamawia żywność w domu, a także inne produkty do dystrybucji.

dołącz do naszego kanału telegram