Skip to content

Jak przestać obserwować użytkowników, którzy nie obserwują mnie na Instagramie – krok po kroku

2 de grudzień de 2021

Dziś wiele osób korzysta z sieci społecznościowe do interakcji i promowania Twojej firmy. Dlatego prawdopodobnie będziesz ciekaw informacji o swoich obserwujących na Instagramie. W szczególności możesz chcieć wiedzieć, kto Cię nie obserwuje, aby zdecydować, czy usunąć ich również z listy obserwujących.

Jeśli taka jest Twoja sytuacja, ten artykuł jest dla Ciebie. Sugerujemy, abyś kontynuował czytanie do końca i dowiedział się, jak możesz dowiedzieć się, kto przestał Cię obserwować, co się stanie, jeśli ktoś przestanie być Twoim obserwatorem i jakie masz opcje, aby przestać obserwować tych, którzy Cię nie obserwują.

Jak zdobyć ludzi, którzy mnie nie obserwują?

Instagram to obecnie sieć społecznościowa z największą liczbą użytkowników na świecie. Wiele osób korzysta z aplikacji Instagram, aby się poznać lub poznać ludzi i cieszyć się różnymi treściami, aby promować firmę lub przedsięwzięcie. Niezależnie od przypadku, być może przywiązujesz dużą wagę do swoich obserwujących i dlatego chcesz wiedzieć, kto Cię nie obserwuje.

Obecnie istnieje nieskończoność aplikacji, za pomocą których można uzyskać te informacje, niektóre są bezpłatne i można je pobrać ze Sklepu Play lub Apple Store. Te aplikacje monitorują Twoje konto na Instagramie i Za pomocą listy możesz dokładnie poznać osoby, które Cię nie obserwują.

Skąd wiedzieć, czy ktoś przestał mnie obserwować na Instagramie?

Jeśli masz na myśli konkretny kontakt, o którym myślisz, że przestałem Cię śledzić, istnieje sposób, aby upewnić się, czy masz rację, czy nie. Wchodzisz do aplikacji na Instagramie i klikasz w sekcję Obserwatorzy i w pasku wyszukiwania wpisujesz nazwę danego użytkownika.

Jeśli nie znajduje to odzwierciedlenia w wynikach wyszukiwania, oznacza to, że nie obserwujesz Cię. Możesz to również zrobić z profilu tego kontaktu i kliknąć Obserwowane i sprawdzić, czy Twoje imię i nazwisko znajduje się na tej liście. Jeśli nie, to wyraźnie Cię przestali. Także podczas obserwowania w profilu tego użytkownika opcji Śledź również, będziesz wiedział, że nie podąża za tobą. W ten sposób dowiesz się, kto przestał Cię obserwować na Instagramie.

profil użytkownika.  opcja podążaj również

Co się stanie, jeśli ktoś przestanie mnie obserwować?

Jeśli ktoś przestanie Cię obserwować na Instagramie, powinieneś najpierw wiedzieć, że Instagram nie wyśle ​​Ci żadnego powiadomienia informującego, że jeden z Twoich użytkowników przestał Cię obserwować. Powinieneś również wiedzieć, że ten użytkownik, który usunął Cię ze swojej listy obserwujących, może znowu być twoim obserwatorem, ale aby to zrobić, będzie musiał wysłać ci prośbę które możesz zaakceptować lub odrzucić. Ponadto nie zobaczysz ich wiadomości ani historii w swoim profilu, zwłaszcza jeśli konto było prywatne.

Jakie mam opcje, aby przestać obserwować osoby, które mnie nie obserwują?

Wielokrotnie nasze konto na Instagramie ma wielu obserwujących, ale oni nie komentują ani nie lubią Twoich publikacji, są po prostu wypełniaczem. Możesz ocenić tych obserwujących i rozważ opcje, aby zdecydować, czy przestać obserwować tego użytkownika.

Sprawdź swoją listę obserwujących na Instagramie

Na platformie masz możliwość poznania kogo obserwujesz i kogo obserwujesz. Widząc listę swoich obserwujących na Instagramie. Może się zdarzyć, że podczas przeglądania listy obserwujących zauważyłeś, że ktoś już Cię nie obserwuje. Byłby to jeden z powodów, dla których możesz przystąpić do wycofania obserwującego również z tej osoby.

przestań obserwować na instagramie

Użyj aplikacji zewnętrznych, aby wykonać zadanie

Zalecamy pobranie zewnętrznych aplikacji, które mogą pomóc w wykonaniu tej pracy. Jednym z nich jest w szczególności aplikacja Analizator obserwujących na InstagramiePo pobraniu otwórz go i kliknij pomarańczową ikonę Więcej i dodaj swoje konto na Instagramie. Następnie kliknij Zaloguj się. Wybierz, czy chcesz zapisać swoje hasło, a następnie przejdź do swojego profilu na Instagramie.

Funkcją aplikacji będzie analiza Twojego Instagrama. Klikasz Oni nie podążają za tobą w tej sekcji będziesz w stanie wyobrazić sobie kogo obserwujesz, ale kto nie podąża za tobą. Kliknij danego użytkownika i wybierz opcję Przestań obserwować. Potwierdzasz akcję i w ten sposób przestaniesz obserwować użytkowników, którzy nie obserwują Cię na Instagramie.

Co się stanie, gdy przestanę obserwować tego typu użytkowników Instagrama?

Gdy przestaniesz obserwować kogoś, kto Cię nie obserwuje i wejdziesz do jego profilu, zauważysz niebieską ikonę Obserwuj. Obaj wyświetlą ten sam przycisk, co oznacza, że ​​żadne z nich nie podąża za sobą, ale mogą to zrobić w pewnym momencie, jeśli chcą. Żaden nie otrzyma żadnego powiadomienia o podjętej akcji. Możesz też przestać obserwować wszystkich naraz.

dołącz do naszego kanału telegram