Skip to content

Jak przesłać zdjęcie na Instagram bez przycinania krok po kroku

3 de czerwiec de 2023

Instagram to najczęściej używana sieć społecznościowa do przesyłania treści, gdy mówimy o obrazach i fotografiacha prawda jest taka, że ​​choć zazwyczaj nie mamy z nim problemów, to od czasu do czasu osoby korzystające z jego możliwości zgłaszają jakieś błędy.

Z tego powodu chcemy Ci pokazać jak przesłać zdjęcie na Instagram bez konieczności jego przycinania lub usuwania części.

Prześlij pełne zdjęcie na Instagram

Dzieje się tak, chociaż wszyscy wiemy o tym na Instagramie mamy możliwość przesyłania zdjęć w relacjach i jako postyich format jest w każdym przypadku inny, dlatego system może poprosić nas o ich wycięcie więcej niż jeden raz.

Podczas gdy ci, którzy są bardziej przyzwyczajeni do Instagrama, mogą szybko i łatwo pozbyć się tych niedogodności, ci, którzy nie są przyzwyczajeni do tej sieci społecznościowej, mogą nadal niepokoić się nieco dłużej.

Właśnie dlatego Jeśli regularnie musisz przycinać zdjęcia podczas przesyłania ich na Instagram, powinieneś czytać dalej..

Przede wszystkim musimy to powiedzieć Nie chodzi o to, że musisz przycinać zdjęcia za każdym razem, gdy pojawia się siatka, ale siatka po prostu wskazuje na ustawienie kilku podstawowych obiektów. Poza tym konieczne będzie ich cięcie od czasu do czasu niezależnie od tego.

przesyłanie zdjęć na instagramie bez przycinania

Cóż, w tym momencie pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to Jest to opcja cięcia, którą oferuje nam aplikacja, chociaż nie jest to konieczne, abyśmy to robili, poza tym możemy zdecydować, ile to zrobić. Dlatego, kiedy tylko chcesz, musisz wykonać następujące kroki:

  • Przede wszystkim otwórz aplikację Instagram
  • Przejdź do ikony + w dolnej środkowej części aplikacji
  • Wybierz zdjęcie, które chcesz przesłać
  • Zobaczysz, że pojawi się kilka opcji, ale musisz kliknąć pierwszą ikonę, która pojawia się od lewej do prawej
  • Obraz będzie wtedy miał taki sam rozmiar, jak pierwotnie.
  • Następnie kontynuuj zwykłe czynności, aby przesłać dowolne zdjęcie w zwykły sposób

W ten prosty sposób będziesz mógł dostosować zdjęcie bez przycinania do swojego konta na Instagramiebez potrzeby stosowania innych aplikacji ani przesadnie skomplikowanych sztuczek.

Jak zawsze, wszelkie pytania, które masz na ten temat, po prostu musisz zadać nam.

Czy byłeś w stanie przesłać zdjęcia na swój Instagram bez przycinania ich krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram