Skip to content

Jak przenieść pliki, zdjęcia i filmy z telefonu komórkowego na dysk flash USB lub kartę SD lub micro SD

31 de styczeń de 2023

W ostatnich latach jeden z głównych elementów technicznych lub funkcji, do których przyzwyczaili się użytkownicy urządzeń mobilnych z systemem Android, ma bezpośredni związek z możliwością dodania karty microSD do urządzenia. to nas interesuje

Prawda jest taka, że ​​zwłaszcza jeśli mamy pojemność 16 GB lub mniejszą, niezbędna będzie możliwość późniejszego dodania jej do naszego terminala. pamięć microSD w stanie zwiększyć tę pojemność i zapewnić nam lepsze wrażenia użytkownika.

Jeśli tak jest w twoim przypadku, musisz wiedzieć, że microSD ma wiele korzyści, wśród których możemy wymienić na przykład fakt przekazania wszystkich zrobionych przez nas zdjęć, ponieważ w ten sposób zwolnimy ogromną ilość miejsca z oryginalnej pamięci urządzenia.

Wiemy jednak, że wielokrotnie użytkownicy różne terminale mają problemy podczas przesyłania zdjęć z pamięci mobilnej na kartę microSD, dlatego chcemy pokazać Ci kilka szczegółów na ten temat.

Jak przenieść zdjęcia z telefonu komórkowego na dysk flash

Przesyłaj pliki z telefonu komórkowego na dysk flash, jest to wysoce zalecane tak długo, jak chcesz zwolnić trochę miejsca w telefonie komórkowym i lepiej przechowuj nasze dokumenty, pliki, zdjęcia i filmy na dysku flash, jeśli je masz, ale jeśli nie, będziesz musiał je odzyskać, ale nie martw się, nie jest na to wiele sposobów.

Chodzi o to, że tam, gdzie informacje są bezpieczniejsze, znajduje się na urządzeniu z kopią zapasową prawidłowoW tym przypadku dysk flash, tutaj szybko wyjaśnimy, jak przenieść zdjęcia z telefonu komórkowego na dysk flash.

Jest to bardzo łatwe do zrobienia, ale musisz pamiętać o kilku opcjach wykonania tego skomplikowanego zadania, najbardziej zalecana w takich przypadkach jest zawsze przekazać pliki z kablem USBa komputer jest najszybszą i najbardziej kompatybilną metodą ze wszystkimi telefonami komórkowymi, a także jest bezpieczny dla obu urządzeń.

Jak krok po kroku przesłać zdjęcia z telefonu komórkowego na pendrive

Należy pamiętać, że telefon komórkowy musi być w pełni kompatybilny z platformą, z której korzystasz. W ten sposób możesz szybciej przenosić pliki. Pendrive musi mieć niezbędna przestrzeń wykonać operację.

 1. Podłącz telefon komórkowy do komputera.
 2. Pamięć masowa otworzy się automatycznie.
 3. Podłącz dysk flash do komputera.
 4. Otwórz folder pendrive’a.
 5. Wybierz pliki, które przygotowaliśmy dla Twojej kopii zapasowej.
 6. Wytnij pliki w telefonie i wklej je na dysku flash.
 7. Sprawdź za pomocą eksploratora plików, który zalecamy przy użyciu Menedżera plików Astro

Przeprowadzając ten proces, powinieneś bez problemu przekazać niezbędne pliki, dzięki czemu możesz zwolnić miejsce na komputerze, umożliwiając w ten sposób wydajność dużo spokojniejszy w swoich zadaniachoprócz posiadania większej przestrzeni do uruchamiania i zapisywania zdjęć, filmów i gier według twoich preferencji.

Stąd cieszymy się, że możemy być użyteczni we wszystkich twoich troskach i zapraszamy, jeśli nie byłeś w stanie zrozumieć ani słowa Przeczytaj ponownie kroki wykonują je ostrożnie.

Jak przenieść dokumenty z telefonu komórkowego na pendrive

Możesz także podłączyć telefon komórkowy do komputera, aby przesłać pliki do komputera, a następnie na dysk flash, ale pamiętaj, że oba muszą mieć dostępne pliki, aby je skopiować i wkleić, w tym celu zalecamy zrób folder ze wszystkim cokolwiek potrzebujesz iw ten sposób po prostu skopiuj i wklej.

Przenieś zdjęcia na kartę SD

Cóż, w tym momencie musisz wiedzieć, że istnieje kilka sposobów przesyłania zrobionych przez nas zdjęć bezpośrednio na kartę microSD, na przykład poprzez modyfikację ścieżka przechowywania gdy włożona jest zewnętrzna karta pamięci.

Ale proces ten można również określić ręcznie, chociaż w tym przypadku będzie to ważne zastanów się, który jest wersja Androida, który mamy zainstalowany na urządzeniu, ponieważ dzięki niemu krok po kroku zostanie on całkowicie zmodyfikowany.

Jak wskazaliśmy wcześniej, musisz wiedzieć, że aby ten samouczek naprawdę działał dla Ciebie, Twój smartfon musi być kompatybilny z kartami microSD i nie mając ochrony przed zapisem, oprócz posiadania takiej, aby móc później przekazać do niego wszystkie zdjęcia.

komórka micro sd 32gb

Cóż, jeśli rozważyłeś te szczegóły, musisz sprawdzić, gdzie się znajduje otwór dla karty microSD o którym mowa, umieszczając ją delikatnie, aż zostanie pewnie osadzona, a następnie ponownie załóż pokrywę na urządzenie.

Aby wziąć przykład, jeśli Twój telefon komórkowy został zainstalowany Androida 6.0 Marshmallow i chcesz przenieść zdjęcia na kartę microSD, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wejść w jej Ustawienia, następnie Pamięć urządzenia, a później Wybierz kartę microSD.

Gdy to zrobisz, będziesz musiał kliknąć symboliczne menu trzech punktów, a następnie ponownie w nim Ustawienia. Formatujemy kartę usunąć poprzednie treści, jeśli nas nie interesują.

Wtedy będziesz mieć możliwość przeniesienia wszystkich potrzebnych plików na kartę microSD w naprawdę prosty sposób, do tego stopnia, że ​​absolutnie wszystko, takie jak zdjęcia, filmy i dokumenty, można przenieść na ten zewnętrzny element urządzenia, co jest zaletą do czasu, aby zrobić miejsce w twoim oryginalna pamięć.

Oczywiście to samo można zrobić w poprzednie wersje Android, jeśli chcemy przesłać informacje bezpośrednio na kartę microSD.

Aby przeanalizować różne przypadki, zaczniemy od pierwszego Androida 5.0 Lollipop gdzie jest to naprawdę bardzo proste, gdyż istnieje możliwość takiej konfiguracji, aby dokumenty były przesyłane bezpośrednio na kartę microSD umieszczoną w urządzeniu.

To samo dzieje się z Android KitKat 4.4, która jest jeszcze starszą wersją, ponieważ procedura nie różni się zbytnio w żadnym z tych terminali. W każdym przypadku, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące konkretnego modelu lub wersji Androida, nie wahaj się z nami skontaktować.

Instalacja odtwarzacza bbc

Łatwo przesyłaj zdjęcia i filmy z telefonu na kartę SD

Nie możesz niczego aktualizować, pobierać ani instalować żadnej aplikacji na telefonie komórkowym. Jest tak zirytowany, że masz tyle miejsca na mojej karcie SD i Twój telefon ciągle mówi o braku miejsca zrobić to czy tamto

Uważaj, włożenie karty SD może być trudne, w zależności od posiadanego urządzenia, na przykład Samsung Galaxy J7 zwykle ma problemy, ale nic, czego nie można rozwiązać, wiedząc, co robisz.

jeśli tak to może sprawdź, czy jest duża kolekcja zdjęć i filmów w pamięci wewnętrznej telefonu lub możesz po prostu przenieść lub przenieść zdjęcia i filmy z telefonu na kartę SD.

Na rynku jest tak wiele telefonów z Androidem. Więc nie możemy tego zagwarantować będzie działać na wszystkich Telefony z Androidem.

 • Podłącz telefon do komputera
 1. Podłącz telefon z systemem Android do komputera za pomocą kabla USB do transmisji danych dostarczonego z telefonem.
 • Eksportuj zdjęcia i filmy z telefonu na komputer
 1. Otwórz Eksploratora Windows, jeśli używasz komputera z systemem Windows.
 2. Następnie znajdź swoje dyski twarde, a zobaczysz, że podłączony telefon jest wyświetlany jako zewnętrzny dysk twardy.
 3. Kliknij dwukrotnie swój telefon, znajdziesz pod nim foldery i pliki.
 • Jeśli jest to telefon, ma root
 1. Będziesz mieć dwa foldery w karcie głównej i telefonie.
 2. Kliknij, aby otworzyć folder Telefon.
 3. Następnie otwórz folder DCIM>> Camera.
 4. Będziesz mógł znaleźć wszystkie swoje zdjęcia i filmy zapisane w pamięci wewnętrznej telefonu.
 5. Możesz skopiować je z telefonu na dysk twardy komputera.
 • Importuj zdjęcia i filmy z komputera na kartę SD
 1. Znajdź folder zewnętrznej karty SD telefonu na komputerze, przejdź do folderu DCIM>> Aparat.
 2. Wybierz wszystkie zdjęcia i filmy wyeksportowane z telefonu.
 3. Skopiuj i wklej je z komputera na kartę SD.
 4. Możesz teraz otworzyć aplikację Galeria na telefonie, aby uzyskać dostęp do swoich zdjęć i filmów.
 5. Aby uniknąć duplikatów plików i zwolnić miejsce w telefonie.
 6. Teraz możesz je usunąć z pamięci wewnętrznej telefonu.
 7. Jeśli usunąłeś lub zgubiłeś zdjęcia lub filmy w telefonie, nadal masz szansę odzyskać je z telefonu z Androidem.

Mam nadzieję, że udało Ci się rozwiać wątpliwości.

dołącz do naszego kanału telegram