Skip to content

Jak przenieść mój Yu-Gi-Oh! Pojedynek łączy się z innym telefonem z Androidem lub iOS?

5 de styczeń de 2022

Yu-Gi-Oh! Duel Links to dobra gra na zabicie czasu, gdy nie masz nic do roboty. Jest to gra w karty cyfrowe, które można kolekcjonować, jest dostępna dla Urządzenia Mac OS, Android, Windows i iOS. Dane tej gry są zawsze zapisywane, aby nie stracić zebranych kart.

Jeśli chcesz zmienić swój telefon lub urządzenie, konieczne jest zabezpieczenie wszystkich danych gry, aby nie stracić postępów. Następnie pokażemy ci jak przenieść konto Yu-Gi-Oh Duel Links do innego urządzenia, jak dokonać zmiany i co zrobić, jeśli utracisz jakiekolwiek dane o postępach.

Jak przygotować drugie urządzenie do odbioru konta Yu-Gi-Oh!?

Zawsze, gdy ma zostać zainstalowany ważny program lub aplikacja, należy odpowiednio przygotować komputer. Zatem aplikacja może działać dobrze. Jest to coś, co należy zrobić podczas instalacji Yu-Gi-Oh Duel Links, ponieważ jeśli chcesz w pełni cieszyć się grą, powinna działać szybko.

Jeśli nie wiesz, co to jest czego potrzebujesz, aby przygotować swoje urządzenie Podczas pobierania linków Yu-Gi-Oh Duel nie martw się, ponieważ powiemy Ci, co jest potrzebne:

 • Usuń pliki osobiste, aby zwolnić miejsce
 • Usuń aplikacje, których już nie używasz, aby zwolnić więcej miejsca
 • Wyczyść pamięć podręczną wszystkich pobranych aplikacji
 • Pobierz aplikację, która analizuje ogniwa baterii oraz wyszukuje i eliminuje wirusy, które mogą znajdować się w telefonie komórkowym lub komputerze

Robiąc wszystko, co zostało powiedziane powyżej, będziesz mógł przygotować urządzenie do pracy zainstaluj linki Yu-Gi-Oh Duel i ciesz się nim w pełni. Oprócz robienia wszystkiego, co zostało powiedziane wcześniej, dobrze, że szukasz sposobu na zwiększenie pamięci RAM, jeśli Twój telefon komórkowy to Android.

Telefony komórkowe z co najmniej 2 GB pamięci RAM i dużo wolnego miejsca do przechowywania, nie będą mieli problemu z uruchomieniem gry. Ponadto komputery muszą spełniać następujące wymagania:

 • 2 GB pamięci RAM
 • Zaktualizowany MAC lub Windows 7 64 Bit
 • DirectX 11
 • 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Procesor Intel Core i3-3210

Jaką procedurę należy wykonać, aby dokonać zmiany Yu-Gi-Oh!?

ten zmiana Yu-Gi-Oh Duel Links wcale nie jest trudna, nawet jeśli urządzenie ma skomplikowany lub mało znany system. Spójrz na kroki, które należy wykonać, aby wprowadzić tę zmianę:

 1. Uruchom swoje urządzenie
 2. Uruchom grę
 3. Przejdź do początkowego menu tej gry
 4. Przejdź do ustawień’
 5. We wszystkich opcjach pokazanych w „Ustawieniach” musisz wybrać tę, która mówi „Ustawienia przesyłania moich danych”
 6. Aby zakończyć, naciśnij miejsce, w którym jest napisane „Skonfiguruj transfer danych za pomocą Konami ID”, zarejestruj swoje konto Konami i voila, to wszystko

osoba korzystająca z telefonu komórkowego

Dzięki temu Twoje dane gry zostaną zabezpieczone. To, co trwa, to zaloguj się na swoje konto Yu-Gi-Oh Duel Links, ale na urządzeniu, na które zamierzasz się przełączyć:

 1. Uruchom urządzenie, na które zamierzasz się przełączyć
 2. Połącz telefon komórkowy z siecią Wi-Fi
 3. Otwórz grę
 4. Wprowadź informacje o swoim koncie
 5. Poczekaj, aż gra zaimportuje dane gry i voila

Po wykonaniu każdego z powyższych kroków możesz rozpocząć grę w Yu-Gi-Oh Duel Links bez komplikacji. Przy okazji, jeśli w dowolnym momencie chcesz zagrać w coś innego, możesz przejdź do Gier Google Play i pobierz niektóre, które są bezpłatne i bez reklam.

Prawdą jest, że niektóre gry znalezione w Grach Play nie są tak dobre, ale Google w ich sklepie ma kilka niesamowitych gier. Dlatego warto zajrzeć.

Co możesz zrobić, aby odzyskać wszelkie informacje, które zostały usunięte podczas zmiany Yu-Gi-Oh!?

W niektórych przypadkach możesz utracić dane gry, które były bardzo ważne dla Twoich użytkowników. Takie rzeczy zdarzają się za błąd podczas eksportowania danych Albo dlatego, że połączenie internetowe było wolne. Jedynym sposobem na odzyskanie utraconych informacji jest skontaktowanie się z pomocą techniczną Yu-Gi-Oh Duel Links.

internauta szuka czegoś

Należy zauważyć, że dla nie zanudzaj Yu-Gi-Oh Duel Links tak szybko możesz pobrać Axie Infinity na swój telefon komórkowy lub inne urządzenie.

Jak skontaktować się z serwisem technicznym?

Kontakt z obsługą techniczną Yu-Gi-Oh Duel Links odbywa się ze strony internetowej gry. Tam w tej sieci będziesz mógł znaleźć wysokiej jakości informacje aby odzyskać dane, które utraciłeś w grze Yu-Gi-Oh Duel Links.