Skip to content

Jak przenieść lub przenieść moje dane i kontakty z mojego telefonu komórkowego z Androidem na iPhone’a

15 de kwiecień de 2021

Większość z nas zna iPhone’a i dlatego przynajmniej raz w życiu chcieliśmy go mieć. Może to twoje ekskluzywność i jej popularność co tak bardzo nas przyciąga do tych urządzeń. Chociaż jego cena jest wysoka, nie możemy zaprzeczyć, że warto w niego zainwestować.

Wszystkie firmy telefoniczne mają wiele urządzeń, które są niewątpliwie bardzo przydatne dla użytkowników. Ale Apple zadbał o to, aby iPhone miał unikalne cechy i funkcje wśród wszystkich urządzeń mobilnych.

Dlatego stało się tak pożądane przez większość ludzi. Jednak mając system operacyjny Apple, to znaczy wyjątkowy i niemożliwy do zmiany, znalezienie łatwego i szybkiego sposobu przesyłania danych z obcego urządzenia na iPhone’a może być nieco żmudne i skomplikowane.

W tym artykule pokażemy Ci najprostszy i najszybszy sposób przekazywać lub przenosić dane i kontakty z urządzenia z systemem operacyjnym Android na urządzenie iPhone w szybki, łatwy i bezpieczny sposób. Kontynuuj z nami.

Dlaczego powinienem przejść z Androida na iPhone’a?

Oba są dobrymi systemami operacyjnymi, jednak są nieco inne, mają zalety i wady. Najlepszą rzeczą do zrobienia jest zbadanie urządzenia, które chcesz kupić, i porównanie funkcji w poszukiwaniu tych bardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Zalety posiadania iPhone’a

Nie jest tajemnicą dla nikogo, że iPhone przez lata upewniał się, że jego urządzenia mogą pełnić dowolną funkcję, robić prawie wszystko. IPhony są praktycznie rozszerzeniem ich użytkowników. Stały się tak praktycznym i użytecznym narzędziem, które doprowadziło do powstania tego urządzenia ulubiony z wielu.

Jedną z najbardziej godnych uwagi cech iPhone’a jest niewątpliwie jego elegancki wygląd i prezentacjaWiemy, że nie jest to najważniejsza rzecz w telefonie komórkowym, jednak nie możemy zaprzeczyć, że jego urządzenia są jednymi z najbardziej atrakcyjnych na całym rynku.

Inne z najbardziej oczywistych zalet iPhone’a to twój aparat, który udaje się uchwycić obrazy bez żadnego nasycenia, oprócz tego, że wynik jest jednym z najbardziej realistycznych w porównaniu z innymi aparatami. To urządzenie ma naprawdę przydatne aplikacje dla swoich użytkowników, niektóre wyłącznie dla systemu operacyjnego iOS.

Aktualizacje systemu są gwarantowane przez Apple, co jest bardzo satysfakcjonujące dla użytkownika, wiedząc, że jego urządzenie mobilne system bezpieczeństwa będzie zawsze aktualizowany. IPhone, w przeciwieństwie do innych urządzeń mobilnych, ma większą trwałość pod względem żywotności.

Należy podkreślić, że plik Wartość iPhone’a przy odsprzedaży, Nie wpływa to tak, jak ma to miejsce w przypadku pozostałych urządzeń mobilnych innych marek, gdy są one sprzedawane po użyciu.

Jak przenieść lub przenieść moje dane i kontakty z telefonu komórkowego z Androidem na iPhone’a?

Z pewnością możliwe jest wykonanie przenoszenie danych i kontaktów z telefonu komórkowego z systemem Android do telefonu iPhone. Można to zrobić na kilka sposobów. Następnie powiemy Ci najbardziej popularne i skuteczne.

Możemy korzystać z narzędzi, takich jak niektóre aplikacje mobilne. Jeden z nich oferuje skuteczny i prosty sposób przenoszenia istniejących kontaktów z Androida na iPhone’a, mówimy o Przejdź do aplikacji na iOS.

W tym celu konieczne jest zainstalowanie tej aplikacji na obu urządzeniach. Następnie uruchom go z telefonu komórkowego z Androidem i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby przenieść wszystkie dane i kontakty, które chcesz, na swój iPhone. Jedną z informacji jest to, że telefon komórkowy z Androidem musi mieć wersję 4.0 dla najstarszych, wcześniejszych Nie są kompatybilne z Move to iOS.

przejdź do aplikacji na iOS

Musisz być również podłączony do sieci Wi-Fi, jeśli chcesz, aby procedura została wykonana poprawnie. Innym sposobem przesyłania danych i kontaktów z telefonu komórkowego z systemem Android na iPhone’a jest tworzenie kopii zapasowych wcześniej Na swoim koncie Google wszystkie dane, które chcesz przenieść na iPhone’a, między innymi obrazy, pliki audio, filmy, kontakty, notatki.

Po otwarciu nazwy użytkownika Google na iPhonie będziesz mógł wyeksportować i pobrać wszystko, czego kopia zapasowa została utworzona na starym telefonie z Androidem. Obie opcje są wykonalne i skutecznechociaż oba wymagają połączenia z Internetem.