Skip to content

Jak przełamać linię w WeChat? – Ustawienia klawiatury

25 de grudzień de 2021

Tysiące ludzi korzysta z sieci społecznościowych do komunikowania się z innymi, dzięki tym sieciom istnieje kilka opcji komunikacji, które sprawiają, że przeżyjesz ten moment marzeń. Jednak pisząc SMS-a, czasami potrzebna jest przerwa w wierszu. Aby to zrobić w WeChat, proces jest bardzo prosty, czytaj dalej, a zobaczysz je.

Dlaczego WeChat używa klawisza Enter do wysyłania wiadomości?

WeChat to aplikacja opracowana przez firmę technologiczną w Chinach, która wystartowała na rynku w 2011 roku. W przeciwieństwie do innych aplikacji, które na chwilę stają się sensacją chwili, a potem zostają zapomniane, WeChat wciąż jest dodawany każdego dnia.

Prawdą jest, że większość jego użytkowników pochodzi z Chin, wciąż ludzie z Zachodu biorą to teraz pod uwagę za jego wszechstronność. Dzięki tej aplikacji możesz wykonywać połączenia głosowe lub wideo, korzystać z usługi przesyłania wiadomości Moments (co w WhatsApp jest odpowiednikiem stanów), korzystać z gier wideo oraz dokonywać zakupów lub płatności. Ponadto jest to programista mini aplikacji.

Tworzenie konta na tej platformie przebiega podobnie jak w innych aplikacjach, chociaż ma inne możliwości, takie jak rejestracja bez numeru telefonu czy kodu QR. Otwiera to możliwość przynależności do tej społeczności wielu innym osobom.

WeChat obecnie konkuruje na rynku z najlepszymi sieciami społecznościowymi, do tego stopnia, że wielu uważa to za super aplikację za jego zdolność do robienia wielu rzeczy.

W tej sieci domyślnie klawisz Enter służy do wykonania polecenia wysłania wiadomości. Nie jest to dziwne, podobnie jak wiele aplikacji. Problem polega na tym, że w WeChat, jeśli piszesz tekst i chcesz pominąć linię, musisz to zrobić tym samym kluczem. Jeśli jednak go naciśniesz, automatycznie wyśle ​​wiadomość.

Jak dodać nowy wiersz tekstu do wiadomości WeChat?

WeChat ma bardzo kilka rzeczy do pozazdroszczenia reszcie aplikacji, ponieważ ma wiele funkcji oferowanych przez innych, takich jak tryb ciemny czy tworzenie grup. Dzięki temu wielu użytkowników zdecydowało się na migrację na tę platformę, zwłaszcza jeśli wszyscy ich znajomi już z niej korzystają.

Innym czynnikiem, który sprawia, że ​​ta aplikacja jest uderzająca, jest to, że jeśli zmienisz swój adres lub popełnisz błąd podczas wprowadzania tych informacji podczas rejestracji, możesz je zmodyfikować lub usunąć.

Dla wielu może to być głupie, ale ci, którzy już znają tę sieć, wiedzą, że tak nie jest. Dzięki prawidłowej lokalizacji możesz zlokalizuj znajomych mieszkających w pobliżu i możesz być zaletą dla tych, którzy promują w ten sposób swoje produkty.

Ta aplikacja może być używana do rutynowych rozmów ze znajomymi, do utrzymywania relacji zawodowych lub prowadzenia interesów. W zależności od rodzaju osoby lub grup, z którymi rozmawiasz, Twój czat może być bardzo lekki i swobodny lub może być bardziej formalny.

osoba korzystająca z wechat

Jeśli chodzi o formalności, podczas pisania sms-a należy zadbać o to, aby pisanie było jasne i uporządkowane. W takich przypadkach możesz potrzebować dodaj nowe linie, aby umieścić swoje pomysły w elegancki sposób. W tej aplikacji otrzymujesz go, gdy używasz klawisza Enter, aby przejść do następnego miejsca, o ile skonfigurujesz go do tego celu.

Co możesz zrobić, aby na stałe skonfigurować akcję, którą ten klucz wykonuje w WeChat?

Jeśli masz doświadczenie w zmienianiu ustawień w innych aplikacjach, ta wiedza będzie bardzo przydatna w WeChat, ponieważ kroki, które należy wykonać, aby dostosować niektóre aspekty, są podobne do innych platform.

Aby dodać nową linię w konserwacji, musisz: wprowadź ustawienia aplikacji. Aby to zrobić, musisz otworzyć WeChat i kliknąć ikonę Yo, dzięki czemu możesz wprowadzić ustawienia swojego profilu, a następnie musisz wybrać sekcję czatu i wyłączyć klawisz Enter.

Dzięki tej akcji za każdym razem, gdy naciśniesz klawisz enter, dodasz nową linię i aby wysłać wiadomości musisz nacisnąć ikonę wysyłania. Tę czynność można cofnąć w dowolnym momencie.

Jakie inne ustawienia możesz wprowadzić na klawiaturze WeChat dla swoich wiadomości tekstowych?

WeChat to aplikacja, która charakteryzuje się wielokulturowością, co pozwala osobom posługującym się różnymi językami komunikować się za pośrednictwem tej sieci. Jedną z zalet, jakie oferuje osobom, które mają przyjaciół mówiących innym językiem, jest dostosowanie wiadomości tak, aby były tłumaczone na język ojczysty.

rozmowy przez wechat

Tłumaczenie wiadomości jest znacznie łatwiejsze niż mogłoby się wydawać. Wystarczy otworzyć aplikację i przejść do sekcji Czaty i wybrać rozmowę, którą chcesz przetłumaczyć.

Musisz dotknąć i przytrzymać wiadomość, aż pojawi się okno z menu. Następnie należy wybrać opcję Tłumacz i poczekać, aż aplikacja wykona akcję w języku, którym dysponuje telefon.

Język, którym piszesz

Inne ustawienia, które możesz zmienić, to język, którego będziesz używać w aplikacji. Ten ma ogromne znaczenie, jeśli mówisz tylko w swoim ojczystym języku, więc musisz mieć aplikację w języku, który dobrze rozumiesz.

Jeśli podczas pobierania aplikacji na telefon domyślnym językiem jest chiński, możesz się przestraszyć i pomyśleć, że tego nie osiągniesz, mimo to pamiętaj, że jeśli masz doświadczenie w zmianie ustawień w innych aplikacjach, możesz zrobić wiele rzeczy z procesami Podobne.

Musisz otworzyć aplikację i przejść do ikony Ja, która znajduje się w prawej dolnej części ekranu. Następnie w jego konfiguracji należy wybrać zakładkę ogólne, tutaj możesz wybrać żądany język i potwierdź akcję, naciskając na gotową sekcję. Automatycznie zmiana zostanie zapisana i będziesz mógł korzystać z tej sieci do wszystkich celów, na jakie pozwala.

dołącz do naszego kanału telegram