Skip to content

Jak przekonwertować PDF na JPG za darmo za pomocą programów lub online bez utraty jakości

31 de marzec de 2023

Choć dla wielu z nas może się to wydawać proste, może być skomplikowane zmienić format pliku. Ponieważ nie jesteśmy zaznajomieni z tego rodzaju narzędziami.

Jeśli nie wiesz, pliki PDF można przekonwertować na inne formatyNa przykład pliki PDF można konwertować do formatu Word, zachowując całą istotę dokumentu, nie zauważając żadnych zmian.

Czasami konwersja pliku PDF do JPG może stać się problemem, jeśli nie masz doświadczenie lub niezbędne narzędzia. Może dlatego tu jesteś.

Dlatego tym razem pokażemy, jak w łatwy i prosty sposób przekonwertować plik PDF na JPG, który Nie zajmie to więcej niż 5 minut. Oprócz kilku interesujących danych, aby nie przegapić w żadnym momencie.

Co to jest plik PDF i do czego służy?

Dla tych, którzy nie wiedzą dokładnie, czym jest plik PDF, jest to plik format przechowywania dla każdego rodzaju dokumentów.

Jego akronim oznacza Portable Document Format, co oznacza format dokumentu przenośnego. Co daje nam główny pomysł na jego użycie.

Dobrą rzeczą w tworzeniu tego typu plików jest to, że mogą być bardzo wszechstronne w użyciu, ponieważ można ich używać dowolny system operacyjny. Oprócz zapisywania między innymi tekstu, audio, wideo, hiperłączy.

Ponieważ jest tak wszechstronny, jest to jeden z najczęściej używanych formatów. Na całym świeciezwłaszcza firm i szkół.

Wreszcie pliki te można zaszyfrować w celu ich ochrony. Ponadto podpisy mogą być dodawane i są kompatybilne z aplikacjami takimi jak Microsoft Office lub WordPerfect. Wśród wielu innych rzeczy.

Co to jest plik JPG i jak mi pomaga?

foldery grup fotografii eksperckich

Pliki JPG są rozszerzeniem Wspólna Grupa Ekspertów Fotograficznychlepiej znany jako JPEG, grupa programistów, którzy są ekspertami w dziedzinie nieruchomych obrazów.

Najczęściej spotykane są pliki z rozszerzeniem JPG. format dla obrazów. Ponadto jest szeroko stosowany w aparatach cyfrowych.

Jego główna funkcja polega na zmniejszaniu rozmiaru obrazów, czyli na skompresuj je, w niskiej lub wysokiej jakości. Dzięki temu możemy mieć wiele nieruchomych obrazów przy użyciu niewielkiej ilości miejsca.

Rozszerzenie to w rzeczywistości JPEG, ale ponieważ pozwala na to tylko wiele systemów operacyjnych mieć trzy litery rozszerzenie jest skracane do JPG.

Chociaż może się wydawać, że posiadanie a obraz w JPG. Jeśli przeanalizujemy dogłębnie, możemy zobaczyć zmiany strat na obrazach.

Po co konwertować PDF na obraz?

Dokumenty PDF są kompatybilne z szeroką gamą urządzeń i platform. A jednak w przypadku niektórych zadań obraz jest więcej niż trzeba.

Możesz łatwo dodawać obrazy do filmów i innych dokumentów. Zwłaszcza jeśli chcesz pokazać lub udostępnić tylko jedną stronę pliku PDF lub zamierzasz kontynuować edycję obrazu programy do edycji.

Konwertuj z PDF na JPG, aby Twój dostępne są strony w najpopularniejszym i obsługiwanym formacie obrazu. Tutaj nauczymy Cię, jak to zrobić

Jak krok po kroku przekonwertować plik PDF na JPG

Istnieje kilka sposobów konwersji pliku PDF do JPG. Albo za pomocą programów, albo bezpośrednio ze strony internetowej. Ponieważ tym razem chcemy tego w najszybszy i najłatwiejszy sposób, zrobimy to za pomocą narzędzi, które oferują nam online.

Jednym z najczęściej używanych jest pdf2jpg.net, z którym będziemy dzisiaj pracować. W tym celu wchodzimy na stronę https://pdf2jpg.net/. Będąc na tej stronie musimy tylko przejść do opcji, która mówi „Wybierz plik pdf”.

Eksplorator plików naszego systemu otworzy się i szukamy folderu, w którym mamy nasz plik PDF, wybieramy go i klikamy „Otwarty”.

Ponownie na stronie przechodzimy do kolejnej opcji, w której możemy wybrać jakość, z jaką chcemy nawrócić plik. Aby to zrobić, klikamy tylko w strzałkę, aby wybrać więcej, które najbardziej nam odpowiadają.

To narzędzie oferuje nam trzy alternatywy, pierwsza, która daje nam prosty lub normalny obraz pliku. Drugi to poprawić plik jeśli zawiera ilustracje, a trzecia za wysoką jakość obrazu pliku PDF i jakość ilustracji.

Musimy tylko kliknąć opcję „Konwertuj PDF na JPG”aby rozpocząć konwersję.

Na koniec da nam możliwość zobaczenia pliku z przeglądarki lub możemy go również pobrać z opcji Pobierać. Ponadto pozwala nam pobrać plik w formacie ZIP, gdzie jest napisane „pobierz swoje zdjęcia jako plik ZIP. I gotowy!

Na koniec chcielibyśmy wiedzieć, czy narzędzia, które oferuje Internet, są dla Ciebie interesujące skonwertuj pliki? Czy uważasz, że warto mieć tego typu program na swoim komputerze? Zostaw swoją opinię w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram