Skip to content

Jak przekonwertować notatkę głosową WhatsApp na MP3 — konwerter audio

18 de listopad de 2021

WhatsApp jest powszechnie używanym narzędziem na całym świecie, miliony użytkowników korzystają z usługi przesyłania wiadomości WhatsApp do różnych funkcji. Możesz wchodzić w interakcje za pośrednictwem wiadomości, a także audio. W tym artykule dowiesz się, jak przekonwertować pliki audio WhatsApp do formatu MP3 i dowiesz się wszystkiego o aplikacji OPSU. Po prostu czytaj dalej.

Kroki, aby przekonwertować dźwięk WhatsApp na format MP3

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że aplikacja WhatsApp zawiera własny format audioDlatego podczas edycji notatki dźwiękowej w WhatsApp jest ona wysyłana do użytkownika w formacie dostarczonym przez aplikację. Utrudnia to odtwarzanie zawartości audio na dowolnym zewnętrznym źródle odtwarzania.

Jedynym sposobem jest skorzystanie z aplikacji, która pozwala przekonwertuj dźwięk WhatsApp na format MP3. Musisz pobrać aplikację, która umożliwia zmianę formatu audio, a tym samym korzystanie z niej w innej aplikacji.

Menedżer audio dla WhatsApp, OPUS do MP3, co to jest i jak jest używany?

Na szczęście istnieją aplikacje do modyfikacji formatów audio, zwłaszcza WhatsApp. Porozmawiamy dokładnie o narzędziu, które pozwala szybko i łatwo wykonać tę czynność. Zobaczmy jednak jego funkcje i sposób, w jaki można z niego korzystać.

Pobierz konwerter OPUS na MP3

Aplikację OPSU to MP3 Converter możesz pobrać całkowicie bezpłatnie w swoim wirtualnym sklepie Google Play lub Sklep Play. Wystarczy wpisać nazwę w pasku wyszukiwania i rozpocząć pobieranie. Po pobraniu kliknij Zezwól, aby nadać uprawnienia aplikacji i to wszystko. Możesz bez problemu zacząć modyfikować swoje audio.

Jak działa aplikacja OPUS to MP3 Converter?

Uruchamiając aplikację na urządzeniu mobilnym i wprowadzając ją, będziesz mógł: zobacz wszystkie dźwięki, które zapisałeś w aplikacji WhatsApp. Są one uporządkowane według daty reprodukcji. Przed zmianą formatu któregokolwiek z nich musisz nacisnąć przycisk Odtwórz, aby odsłuchać dźwięk i upewnić się, że jest to ten, który chcesz zmodyfikować na MP3.

Procedura jest bardzo łatwa i szybka, a nawet pozwala wybrać kilka audio jednocześnie, aby zmienić ich format. Jest to najczęściej używany i dobrze znany na rynku technologii, więc możesz go pobrać bez wahania.

Konwertuj dźwięk WhatsApp na MP3 za pomocą tej aplikacji

Wchodzisz do aplikacji i znajdujesz dźwięk, którego format chcesz zmodyfikować. Będziesz mógł zobaczyć kilka opcji formatu, musisz wybierz MP3, po kliknięciu tej opcji wpisz nazwę i kliknij Konwertuj. Za kilka sekund otrzymasz zmodyfikowany dźwięk WhatsApp w formacie MP3.

Czy OPUS to MP3 Converter działa na każdym urządzeniu i systemie operacyjnym?

W cyfrowym świecie istnieje wiele innowacji, dzięki czemu można uzyskać aplikacje i oprogramowanie obsługujące różne formaty. To samo dzieje się z aplikacjami do zmiany formatu audio na MP3, odnosimy się konkretnie do aplikacji OPSU. Który można dostosować do dowolnego urządzenia mobilnego. Możesz nawet odtwarzać pliki w formacie OPSU na swoim komputerze.

aplikacja opsu do zmiany dźwięku na format mp3

Warto również wiedzieć, że formaty modyfikowane przy pomocy aplikacji OPSU to MP3 Converter, można je odtwarzać na nieskończoności odtwarzaczy multimedialnych dobrze znany. Zdziwisz się, ile jest odtwarzaczy do słuchania dźwięku w formacie MP3 zmodyfikowanego za pomocą aplikacji OPSU, którą można znaleźć w sieci.

Jak mogę pobrać pliki audio WhatsApp na moje urządzenie?

Jeśli chcesz przechowywać swoje pliki audio WhatsApp na swoim urządzeniu, zwróć uwagę, ponieważ powiemy Ci, jak to zrobić z Androida, iOS i komputera.

Pobierz w ten sposób swoje pliki audio bezpośrednio na komputer

Z komputera procedura jest znacznie łatwiejsza. Otwierasz aplikację WhatsApp, przechodzisz do dźwięku, wybierasz go iw menu wybierasz opcję Pobierz. Zobaczysz Eksplorator plików na swoim komputerze, wybierz folder i kliknij Zapisz.

Tutaj, jak pobrać swoje pliki audio na urządzenie z systemem iOS

Wybierasz dźwięk do pobrania, przytrzymując go, w menu wybierasz opcję Prześlij dalej. Następnie kliknij Więcej audio i Udostępnij. W ten sposób możesz wysłać dźwięk do innej aplikacji, ale wybierzesz opcję: Zapisz w plikach, a zostanie on zapisany na twoim urządzeniu. Zlokalizuj folder, w którym go zapiszesz, przypisz mu nazwę i kliknij Zapisz. Możesz więc pobierać i zapisywać dźwięki WhatsApp na iPhonie.

pobierz i zapisz pliki audio WhatsApp na telefonie komórkowym

Naucz się łatwo pobierać pliki audio na Androida

Naciśnij dźwięk przez kilka sekund, aż go oznaczysz, kliknij opcję Udostępnij. Możesz wybierać spośród różnych opcji udostępniania dźwięku, wybierz Eksplorator plików na Twoim urządzeniu. Wybierz folder, w którym zostanie zapisany dźwięk i voila, kliknij Zapisz.

dołącz do naszego kanału telegram