Skip to content

Jak poznać hasło do otwartego Facebooka?

27 de luty de 2023

Facebook to jedna z najczęściej używanych sieci społecznościowych na świecie. A to dlatego, że dzięki niemu możesz rozmawiać ze znajomymi czy rodziną, publikować to, co robisz na co dzień, grać w gry, oglądać filmy, wiadomości itp. Każde konto może zawierać wiele danych osobowych, których oczywiście nie chcemy, aby ktoś inny je widział.

Są pewne rzeczy, które należą do ciebie, których nie chcesz, aby ktokolwiek je zobaczył. Być może kiedyś coś przesłałeś, a teraz nie chcesz, aby ktokolwiek mógł to zobaczyć. W takim przypadku jest to kwestia skonfigurowania pewnych rzeczy.

Ale ciekawość istnieje i dla wielu osób może być bardzo kuszące, aby przejrzeć wszystko, gdy ktoś przypadkowo pozostawi otwartą sesję. Kiedy tak się stanie, mogą cię szpiegować, jednak gdy się wylogujesz, okazja zniknie. istnieje rozwiązanie, mogą skorzystać z otwartej sesji, aby poznać hasło, którego używasz i w ten sposób szpiegować, kiedy tylko zechcą.

Szpieguj na koncie na Facebooku

Oczywiście przeglądanie konta innej osoby na Facebooku nie jest poprawne, prywatność istnieje po coś. Ale jak już mówiłem, ciekawość istnieje i to sprawia, że ​​wiele osób chce nawet włamać się na konta, aby zobaczyć, co robią inni ludzie w tej sieci społecznościowej. Bez względu na powód, powiem im, że ta sztuczka im w tym pomoże znać hasło otwartego Facebooka.

Aby to zrobić, będą potrzebować otwartej sesji na Facebooku, w przeciwnym razie nie będą mogli znać hasła, aby mogli wejść za każdym razem, gdy chcą szpiegować czyjegoś Facebooka. Następnie wyjaśnię krok po kroku, jak możesz odkryć hasło do otwartego Facebooka.

Jak poznać hasło otwartego Facebooka

Znać hasło otwartego Facebooka To prostsze niż myślisz, zajmuje tylko kilka minut. Aby odnieść sukces, muszą nie usuwać historii przeglądania ani pamięci podręcznej, ponieważ to tam przechowywane są dane, takie jak adres e-mail i hasło użytkownika, który nie zamknął sesji.

Jeśli tego nie zrobiłeś, jeśli sprawdziłeś, czy historia nadal tam jest, możesz rozpocząć kroki.

Krok 1: Gdy znajdą się na koncie tej osoby na Facebooku, muszą tylko przejść do „Ustawienie”.

Krok 2: Stamtąd przejdą do opcji „Hasło” i wtedy „Aktualne hasło”.

Krok 3: Musisz kliknąć prawym przyciskiem myszy poprzedni przycisk i wybrać opcję „Sprawdź element”.

Krok 4: Oni zobaczą: tam co muszą zrobić, to zmienić słowo hasło na „tekst”.

I voila, w ten sposób mogą znać hasło otwartego Facebooka. To proste i można to zrobić w zaledwie kilku krokach. Zalecam, abyś dobrze się zastanowił, czy to jest to, co chcesz zrobić, ponieważ nawet jeśli jest to coś błyskotliwego, szpiegowanie jest złe.

dołącz do naszego kanału telegram