Skip to content

Jak poznać datę utworzenia konta na Facebooku — wiek w sieci?

12 de Listopad de 2021

Dla wielu Facebooków to najlepsza istniejąca sieć społecznościowa, ponieważ powstał jako pierwszy, ponieważ pozwala na umieszczanie reklam i ma różne reakcje. Reakcje na Facebooku są znacznie lepsze niż na Instagramie, ponieważ Instagram pozwala tylko kochać zdjęcia, ale Facebook nie.

Mimo że Facebook był online dawno temu, być może nie założyłeś swojego konta, gdy dopiero co wyszedł. Jeśli chcesz poznać datę utworzenia konta na Facebooku, musisz śledzić czytanie tego artykułu, ponieważ w nim pokażemy, jak przeglądać te dane na wszystkie możliwe sposoby.

Wyświetl datę utworzenia, korzystając z informacji o profilu

Z profilu możesz zobaczyć tego typu dane, jest to najłatwiejszy sposób przeglądania tego rodzaju danych. Teraz zwróć szczególną uwagę na cały proces, aby nauczyć się widzieć tego typu informacje przy pierwszej próbie.

Kliknij edytuj profil

Twój profil na Facebooku można przejrzeć po jego wprowadzeniu. Aby wejść, wystarczy naciśnij ikonę ze swoim zdjęciem profilowymGdy to zrobisz, poszukaj opcji o nazwie „Edytuj”, ponieważ stamtąd sprawdzisz datę utworzenia konta. Na komputerach opcja „Edytuj” znajduje się nieco poniżej paska, po lewej stronie.

Jednak w przypadku aplikacja mobilna, ta opcja znajduje się na dole zdjęcia profilowego, które masz.

Znajdź datę dołączenia do Facebooka

Gdy znajdziesz opcję „Edytuj”, po prostu dotknij jej i poszukaj daty dołączenia do Facebooka. Inny sposób na… znajdź ten typ danych przegląda wszystkie ważne dane Twojego konta. Tam w „Ważnych wydarzeniach” jest pokazana data utworzenia konta. Gdy skończysz przeglądać tego rodzaju rzeczy, możesz sprawdzić, jak korzystać z Marketplace na Facebooku lub dowiedzieć się, jak zarabiać na swoim koncie.

Jak sprawdzić datę utworzenia za pomocą dziennika aktywności?

Z dziennika aktywności swojego profilu możesz również sprawdzić datę utworzenia konta. Ale tą metodą nie będziesz wiedział dokładnie, jaka jest data dokładnie gdzie utworzyłeś konto, ale będziesz wiedzieć, kiedy zostało utworzone:

Filtruj starsze posty

Proces dla zobacz stare posty to jest bardzo, bardzo proste. Najpierw musisz wejść do dziennika aktywności, a następnie przejść do sekcji „Twoje publikacje” i wybrać opcję „Zdjęcia i filmy”. W ramach tej opcji wyszukiwanie zostanie przefiltrowane według najstarszych opublikowanych zdjęć i filmów. W ten sposób będziesz kierować się datą treści multimedialnych.

telefon komórkowy z facebookiem

Innym sposobem sprawdzenia daty utworzenia konta na Facebooku jest wejście do sekcji „Zdjęcia” w swoim profilu i szukam ostatniego zdjęcia profilowego więc możesz zobaczyć swoją randkę. Należy zauważyć, że jeśli podczas przeglądania historii aktywności zauważysz, że są rzeczy, których dzisiaj już nie lubisz, możesz usunąć całą swoją aktywność na koncie.

Jak wyświetlić tworzenie za pomocą mojego e-maila na Facebooku?

Ostatnia metoda sprawdzenia daty utworzenia konta na Facebooku pochodzi z konta e-mail. Oczywiście przed przeczytaniem całego procesu ważne jest, abyś wiedział, że zadziała tylko wtedy, gdy utwórz swoje konto na Facebooku użyłeś e-maila, a także jeśli nie usunąłeś starych wiadomości.

Zaloguj się do poczty

Pierwszym krokiem procesu jest zaloguj się w swoim e-mailu. Jeśli Twój adres e-mail to Gmail, logowanie będzie znacznie łatwiejsze niż w przypadku innych e-maili. Będziesz musiał tylko wejść na stronę Gmail, wprowadzić swój adres e-mail i hasło.

Filtruj wyszukiwania według słowa „Facebook”

Wchodząc na konto e-mail, ustaw się w sekcji gdzie są wszystkie wiadomości? które otrzymałeś. Na górze, gdzie przeprowadzane jest wyszukiwanie wiadomości e-mail, umieść słowo „Facebook”, aby wszystkie wiadomości związane z platformą były filtrowane.

logo Facebooka

Spójrz na datę otrzymania poczty

Po wyświetleniu każdego z wyników wyświetl datę każdego z tych e-maili i poszukaj najstarszego. Na podstawie daty podanej w wiadomości e-mail będziesz mieć na uwadze szacunkową datę utworzenia konta. Teraz, jeśli znajdziesz e-mail, który zaleca utworzenie konta na Facebooku poznasz dokładną datę stworzenia.

Po zakończeniu przeglądania tego typu danych możesz: prześlij historię na swój profil Facebooka, który podaje datę utworzenia konta. Aby zobaczyć liczbę osób, które przeglądają Twoje historie, a także aby data została zapisana w rejestrze wszystkich historii. W ten sposób w prosty sposób będziesz mieć dostęp do tego typu danych.