Skip to content

Jak powiększyć pióro na Snapchacie? – Opcje rysowania

27 de grudzień de 2021

Dziś platforma Snapchat stała się jeden z najpopularniejszych na świecie portali społecznościowych. Wyróżnia się nie tylko zdolnością do wypełniania ankiet i uchwycenia wrażliwości tysięcy ludzi na całym świecie, ale jest także jednym z najczęściej używanych środków do popisywania się za pomocą wiadomości błyskawicznych, gdzie znajdują się najzabawniejsze zdjęcia i filmy, które robią. podświetlone rozświetl całą kreatywność użytkowników.

Ze swojej strony Snapchat stale publikuje nowe aktualizacje które ułatwiają życie użytkownikom w różnych okolicznościach. Coraz bardziej ulepszamy funkcje aplikacji, takie jak przeglądanie wspomnień z roku lub po prostu tworzenie nowych naklejek, którymi można się podzielić ze znajomymi. Dlatego zasoby, takie jak długopis przeznaczony do ulepszania zdjęć, mają teraz nowe opcje, które okazują się całkiem przydatne, a w tym artykule opowiemy Ci o tym wszystko.

Jak powiększyć pociągnięcie pióra na Snapchacie?

Powiększanie pociągnięcia piórem na Snapchacie może być bardzo przydatną alternatywą, gdy chcesz przekształć swoje Snapy w prawdziwe dzieło sztuki. Bez względu na to, czy instalujesz aplikację na komputerze Mac, czy bezpośrednio z urządzenia mobilnego, zawsze możesz korzystać z alternatywnych tekstów, które pomogą Ci zwiększyć widoczność zdjęć i filmów. A jeśli chcesz dowiedzieć się, jak w pełni to zrobić, w tej sekcji wskażemy dwa bardzo praktyczne sposoby na zrobienie tego.

Aby zwiększyć grubość ołówka przed pisaniem

Przede wszystkim ważne jest, aby zrobić nowe zdjęcie i przejść do panelu edycji, który pojawia się po prawej stronie ekranu aplikacji. znajdziesz charakterystyczną ikonę ołówka a po jego naciśnięciu będziesz mógł rozpocząć rysowanie palcem na wybranym zdjęciu. Teraz, aby zwiększyć grubość ołówka przed pisaniem, należy używać tylko palców do wyciągania ołówka, powiększając go lub zmniejszając, zgodnie z własnym upodobaniem.

Pamiętaj, że w panelu narzędzi masz również opcję: zmień kolor pociągnięć ołówkiem na zdjęciach. Pamiętaj, że kreatywne narzędzia Snapchata są bardzo wszechstronne, więc powinieneś jak najlepiej je wykorzystać, popisując się najlepszymi przyjaciółmi. Ponadto, jeśli coś Ci się nie podoba, możesz odwołać się za pomocą symbolu cofania, który znajduje się w prawej górnej części obrazów, które są w trakcie edycji.

Jeśli chcesz zwiększyć rozmiar już napisanego tekstu

Tak jak istnieje możliwość zmiany rozmiaru ołówka przed przystąpieniem do pisania po zdjęciach, całkowicie słuszne jest zwiększenie rozmiaru wcześniej napisanego tekstu. Dlatego pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby to zrobić, jest przejście do menu edycji za pomocą klawisza T na klawiaturze. Tam zobaczysz podkładkę do pisania i będzie to idealny czas na rozpoczęcie pisania fraz, które uważasz za najbardziej odpowiednie, aby ulepszyć swoje zdjęcia.

aplikacja snapchat

Wtedy możesz dotknij T ponownie kilka razy, aby zmienić rozmiar tekstu które wcześniej napisałeś. Dzięki temu przydatnemu narzędziu możesz zwiększyć lub zmniejszyć zabawne frazy, które chcesz przykuć uwagę użytkowników. Masz również możliwość ustawienia tekstu pośrodku, po prawej lub po lewej stronie, ponieważ uważasz, że wygląda lepiej. Lub jeśli chcesz dodać bardziej kolorowy akcent, możesz użyć paska kolorów, który pojawia się po prawej stronie ekranu.

Jakie inne opcje pióra możesz edytować w Snapchacie?

Jedną z najzabawniejszych części edycji zdjęć na Snapchacie jest to pióro ma wiele opcji dostosowywania. Z tego powodu możesz dodać kilka symboli za pomocą panelu, dotykając serca, które przeniesie Cię do opcji pióra. Stamtąd zobaczysz różne alternatywy do rysowania za pomocą symbolu, który najbardziej przyciąga twoją uwagę, przeciągając i umieszczając je na swoich zdjęciach, jak chcesz.

Należy zauważyć, że Snapchat również pozwala edytuj rozmiar tych symboli używanych do rysowania. Jednak ta aktualizacja nadal wymaga dopracowania, ponieważ w wielu przypadkach użytkownicy stwierdzili, że symbole o dużych proporcjach nie są poprawnie wyświetlane na ekranie. Ale nie martw się, ponieważ ta platforma zawsze wydaje nowe aktualizacje, o czym wspomnieliśmy na początku tego artykułu.

edytuj obrazy za pomocą pióra z ekranu snapchat

Dlaczego kropki pióra pojawiają się na moim obrazie Snapchata?

Czasami kropki mogą pojawić się, gdy: użyj go do personalizacji obrazów Snapchata. Może to być spowodowane edycją rozmiaru symboli, za pomocą których zamierza się rysować nowe kształty z ekranu. Oczywiście tego typu niedogodności wynikają z pewnych problemów technicznych w tym dziale przez deweloperów. Ale jak już wspomnieliśmy wcześniej, możliwe, że za kilka miesięcy wprowadzą nowe aktualizacje z lepszymi funkcjonalnościami.

dołącz do naszego kanału telegram