Skip to content

Jak powiększyć dowolne miejsce na moim ekranie z Androidem? (Przykład)

27 de luty de 2021

Dzisiaj zobaczymy jak powiększyć dowolne miejsce na ekranie Androida po prostu i bez konieczności instalowania aplikacji innych firm. Jednocześnie możesz chcieć wiedzieć, jak powiększać zdjęcia lub historie na Instagramie.

Ile razy było ci trudno przeczytać tekst? W moim przypadku wielu. To normalne, że niektóre teksty, ikony, obrazy itp. Są dość trudne do zobaczenia w zależności od urządzenia mobilnego i cali ekranu. Z tego powodu bardzo przydatna jest możliwość powiększenia ekranu w dowolnym momencie.

Na szczęście Android ma wiele funkcji, dzięki którym nie trzeba pobierać aplikacji, aby dostosować użyteczność urządzenia do własnych upodobań. Dzisiaj porozmawiamy o jednej z dostępnych opcji, która jest całkiem przydatna dla osób, które chcą powiększyć ekran.

Jest to niezwykle prosty samouczek, który wykonując krok po kroku, możesz szybko mieć do niego dostęp powiększenie włączone i ciesz się wszystkimi jego zaletami. Jest bardzo łatwy w użyciu iw ciągu kilku minut opanujesz go bez żadnych problemów.

Może to być bardzo przydatne, gdy próbujesz przeczytać e-booka lub wiadomości, a ekran urządzenia mobilnego nie jest zbyt duży. Coś, co wie, jak się często zdarza. Nawet jeśli Twoje urządzenie ma duży ekran, nigdy nie wiesz, kiedy będziesz go potrzebować. powiększyć określony obszar Tego samego.

Zobaczymy więc ten szczegółowy i szybki samouczek, aby w kilku krokach dowiedzieć się, jak powiększyć określoną część ekranu telefonu komórkowego z systemem Android i nie przegapić żadnego szczegółu przeglądanych treści. Z drugiej strony możemy również poprowadzić Cię do zmiany rozmiaru czcionki i aplikacji w Samsungu Galaxy, jeśli Cię to interesuje.

Jak powiększyć lub powiększyć ekran Androida

  • Android ma opcję, dzięki której możesz powiększać w dowolnym miejscu ekranu. Niektóre opcje mogą mieć inną nazwę w zależności od wersji i warstwy systemu operacyjnego.
  • Najpierw będziemy musieli udać się do „Oprawa„Lub”Ustawienia„Z naszego telefonu.
  • Wtedy będziemy musieli poszukać sekcji „Dostępność” i wtedy „Rozbudowa„Lub”Gest rozszerzenia ».
  • Następnie będziesz musiał szybko trzykrotnie nacisnąć ekran, aby powiększyć lub użyć kombinacji klawiszy.
  • Jeden szczegół, który musimy dodać: nie można powiększyć paska nawigacji ani klawiatury.
  • Aby móc poruszać się po powiększonym ekranie, będziemy musieli użyć dwóch palców. Jeśli chcesz zwiększyć lub zmniejszyć powiększenie, musisz to również zrobić dwoma palcami.

Ponadto Android pozwala nam wykonać tymczasowe powiększenie Co to znaczy? Zasadniczo, jeśli naciśniesz trzy razy, ale zostawisz ekran wciśnięty po raz trzeci, możesz aktywować zoom i trzymać go, chociaż gdy przestaniesz dotykać ekranu, wróci do normalnego.

telefon z systemem Android

Jak powiększyć dowolne miejsce na ekranie

Możliwość powiększ w dowolnym miejscu na Androidzie z trzema prostymi szybkimi dotknięciami i bez potrzeby instalowania żadnej aplikacji jest naprawdę przydatna. Szkoda, że ​​domyślnie nie jest aktywowana, ponieważ wiele osób nie wie, że ta opcja jest w menu ustawień.

Z pewnością może powodować problemy z użytecznością, gdy naciskamy ekran zbyt wiele razy, jak w przypadku gier. Nie mam jednak wątpliwości, że istnieje sposób, aby uniknąć zbliżenia w takich sytuacjach.

Tak czy inaczej, wiesz jak powiększyć dowolne miejsce na ekranie mojego telefonu komórkowego z Androidem w prosty sposób i bez konieczności instalowania jakiejkolwiek aplikacji. Jeśli masz wątpliwości co do tego tematu, możesz je zostawić w komentarzach, które znajdziesz nieco dalej.

Oprócz powyższego istnieje również możliwość powiększania filmów na YouTube, co należy wziąć pod uwagę.

dołącz do naszego kanału telegram